Sněhová bouře (TV film)

Biela nákaza

Thriller / Drama

Německo, 2010, 2x90 min

• dragonian

nerealny dej, keby aj to bolo mozne, tak tie sceny su az humorne - napr. zly chlapek zisti ze v izbe dakto je..pride s rukami prekrizenymi za chrbatom - pokojne prejde dverami :)))) a otvori skrinu skade by pripadne na nho zautocili keby v nej boli, ale on neohrozeny hrdina sa ani nebrani..podobnych amatercin je vo filme vela..skoda produkcie a penazi :D a casu(13.1.2013)

• karnifex

Němci! Němci, Němci, Němci! Němci se rozhodli natočit katastrofický film, ovšem patrně nesehnali tu správnou příručku nebo jim scénář napsala Rosamunde Pilcherová (prakticky se totiž jedná o žánr ´romantický film´). Děj se (jak je tomu u německých romantických filmů zvykem) neodehrává v Německu, ale ve Skotsku, jenže herci samozřejmě nevypadají jako Skotové, ale jsou to Němci jak poleno (hlavní hrdinka jako by vylétla z reklamy na Niveu!). Pro většinu normálních uživatelů je tento snímek sledovatelný pouze jako nechtěná parodie, nejlépe s partou kamarádů a spoustou piva - i když celý ho dá asi málokdo, protože jak je nudný, tak je dlouhý - sám jsem vydržel sotva hodinu..(28.2.2014)

• wodnar

Fúúúha, tak to bola iná nuda. Zdĺhavejší a neskutočne nereálny film som už dlho nevidel- Také úsmevnosti. Odporúčam k filmu počas zimy zaujímavé noviny a dobrý čaj, aby sa človek nenudil, ak sa chce dopracovať ku koncu tohoto nekonečného filmu. Celý čas človek očakáva, kedy ten vírus Madoba 2 unikne a stále nič, nič, a nič. Veď on napokon ten vírus ani neunikne. Unikne vám akurát kopa voľného času :-) Aspoňže to tak všetko dobre skončí :-)(13.1.2013)