Slávici na ulici

(pořad)
Hudební / Soutěžní
Slovensko, 2003, 50 min

Karaoke súťažná relácia s Jozefom Pročkom. Ľudia spievajú na ulici a následne odvážlivci vystupujú aj pred publikom v divadle, kde ich výkony hodnotia porotcovia. Program má odľahčený zábavný charakter. (Marek1991)

danco123 odpad!

Jožo Pročko mal fajn relácie ,ale táto bola absolútnou hrôzou. Tak trápnu a hroznú spevácku reláciu som dlho nevidel. ()

MM_Ramone

Jozef Pročko bol zvláštny zjav na slovenskej televíznej scéne. Zažiaril ako kometa a razom zmizol. Divoký, pojašený chlapík so skutočne zvláštnym zmyslom pre humor. Väčšina populácie ho neznášala, ale skoro všetci sa pozerali na jeho relácie. "Slávici na ulici" bola jedna z jeho prvých lastovičiek. Doviedol do štúdia pred kamery, pred hŕstku divákov a úpadkovú porotu, ľudí z ulice, aby si zaspievali karaoke verziu ich obľúbeného songu. Dával priestor hlavne tým, ktorých spevácke schopnosti boli takmer úplne nulové. Zábava založená na tom ako sa niekto strapňuje. Jožo Pročko býval hviezda. * ()

WANDRWALL

Opak Superstar.Náhodní lidé jsou na ulici odchytávaní a hledá se mezi nimi pěvecký talent...Kde je Jožko Pročko? Proč je před diváky skrýván a v televizi už není vidět?***(5.10.2010) ()

Marek1991

Súťažná relácia, ktorej som sa ako divák v hľadisku zúčastnil, keď mi moja babka, ktorá pracovala v Istropolise zohnala miesta v hľadisku, nanešťastie alebo možno našťastie, ťažko povedať, som sa tam nevidel, ale zábava to bola dobrá, bolo to aj spontánne a nie, bolo to občas vtipné, občas trápne, ale nezabudnuteľné. Ako relácia to však bolo slabé, o kvalite sa tu nedá hovoriť a ani netreba riešiť prečo, lebo to boli začiatky a na všetkom sa to len učilo. ()

Kwaichi

Treba uznať, v čase keď sa to vysielalo to bolo dosť populárne, každý sa chcel zúčastniť a byť v TV, prípadne si vyspievať odmenu. No spevácke súťaže nikdy nepatrili medzi moje obľúbené... ()

tommy187

Toto bol najlepší program Joža Pročka (keď nerátame Je to možné?), na ktorom sa dalo nasmiať, nad ktorým sa dalo pousmiať, jednoducho všetko čo si potreboval v danú chvíľku. Mne sa tento program páčil, a za týmto programom si stojím :). ()

oasismanik

Slávikov som mal veľmi rád, aj keď som bol mladý a sprostý a Pročko mi vtedy pripadal vtipný, teraz si pri reprízach na dajto alebo fooor trieskam hlavu o stenu. ()

megajalec

Jožo Pročko vo svojej prvej show fakt hviezdil. Keď tak nad tým rozmýšľam, až také zlé to nebolo, celkom fajn zábava, samozrejme prevažne vďaka JP ()