The Room

Eric Chase

Scénografie:

Mercedes Younger
  • asirtes

Musím priznať, že sa to fakt nedalo vydržať bez výbuchov smiechu a vlastne aj tak sa to nedalo vydržať. Wiseau je očividne macher na prepracovanú psychologiu postáv a neúnosné napínanie diváka až do konca. :D Jednoznačne si to pýta kinosálu! (Neviem si celkom predstaviť ten directors komentar na DVD, ale musí to byť pekelný skvost.)(4.1.2013)

Vážně jsem čekal co na mě tenhle film nachystal. Tím jak je tenhle film špatnej, je vlastně extrémně zábavnej. Hrůznost dialogů a hudby se nedá slovy popsat, přesto si troufám tvrdit, že si postavu Johnyho a jeho debilní hihňání zamilujete. Ed Wood byl vedle Wiseaua břídil. U jeho filmů s divák nudí. U The Room se aspoň pobavíte!(10.9.2011)

• Sheffield

Tak tohle je příšerný, dokonce tak špatný, až mě z toho rozbolela hlava. Všechno, co si dokážete představit, každý aspekt tohoto filmu, je špatně. Tommy Wiseau permanentně působí jako nafetovanej mimoň, kerému právě ulítly včely i s úlem. Střih je příšerný takovým způsobem, že jsem nevěděl, kde mi hlava stojí. O kvalitě scénáře nemůže být vůbec řeč. Herci byli kolosálně špatní... Prostě celá produkce tohoto filmu by si zasloužila vyhrát Zlatou malinu. Navždy.(14.5.2014)

• Anchi

What the hell was that? Brácha mi The Room doporučil jako kontroverzní dílo, kterýmu se dostává buď hodnocení 5* nebo odpad. Tak jsem si řekla, že se podívám co to je za umělecký výtvor. A po shlednutí chápu. Protože tohle... To buď nemá žádnou chybu anebo je má úplně všechny a na konci záleží jenom na tom, jestli v člověku převáží ten či onen názor. Tenhle film - to je buď všechno anebo nic. Tohle je tak špatně natočený a odehraný, až je to tak úžasně hrozný, že člověk nemůže jinak než vzdát hold (dejme tomu, že) kravině. Moje iracionální část se přimlouvá za 100%, protože jsem se po celou dobu bavila, jak moc to bylo špatný, ale zase na druhou stranu se moje racionální část přimlouvá za odpad, protože z hlediska hodnocení, jak jsem zvyklá, si tohle nezaslouží nic jinýho a... tadááá... tentokrát poslechnu svojí racionální část.(10.4.2011)

• TommyLeeJape

VAROVÁNÍ! K FEKÁLNÍMU FILMU PŘIDÁVÁM FEKÁLNÍ KOMENTÁŘ! VAROVÁNÍ! The Room krásným a nenuceným způsobem odpovídá na člověkem často pokládanou a dosud nezodpovězenou otázku: Co se stane s hovnem, hodíme-li ho do mixéru? Nemůže to být tak úplně sračka, protože by to pak znamenalo, že kdykoli máte průjem, zapne se vám místo zažívání v těle mixér a já si z hodin biologie pamatuji minimálně to, že člověk v těle žádný mixér nemá. Odpověď na tuto otázku dokonce vysvětluje i to rozdílné hodnocení. Půlka lidí tomu dá všech pět hvězd, protože je ráda, že se dozvěděla co se to teda vlastně s tím hovnem stane, aniž by zašpinila maminčin mixér. Druhá půlka je sice nejspíš taky ráda, ale značně zklamána odpovědí. Někteří mohou být až tak zklamaní, že jdou s brekem hledat do kuchyně mixér, aby výsledek vyvrátili. Těch málo lidí co film hodnotilo jinak, to je zmatená skupinka, která absolutně nemá páru co se posledních 99 minut dělo. Moje hodnocení je jasné. Píšu z kuchyně a nehledám lžičky (pro pochopení pokračujte SEM, pro pochopení filmu naopak SEM - jsem si jistý, že právě tam vás odkážou na léčebnu, ve které se pan Wiseau nachází, on vám film pak určitě rád vysvětlí).(29.3.2012)

• - Navzdory doporučením štábu trval Tommy Wiseau na tom, aby se ve filmu objevil záběr jeho odhalené zadnice. (L_O_U_S)

• - Během natáčení přinutil režisér Tommy Wiseau představitele Marka, Grega Sestera, vzdát se bradky, kterou si vypěstoval. (L_O_U_S)

• - Greg Sestero, představitel Marka, byl jedním z mála lidí, kteří viděli původní verzi scénáře, který prošel radikálními změnami během natáčení. Původní scénář začínal větou: "Nejsem tu jako otrok, že ne?" (KlonyIlony)