Wangan middonaito the movie

Japonsko, 2009

Acuši Muroga

Masafumi Seki

Kjósuke Ueno

Na první pohled by se mohlo zdát, že film Wangan Midnight je jen o jednom: pouličních závodech. Omyl... Tohle není Rychle a Zběsile ;). Tohle je film "Made in Japan" se vším všudy a z filmu je to znát. Wangan není jen o závodění, ale o vášni, vytrvalosti a oddanosti svému cíli. Oddanosti takové, že se může změnit až v posedlost, osud nebo prokletí. To vše když se malinko přikoření nádechem mystiky (tak jak to Japonci umí), máte možnost si kromě té racionální roviny vybrat i trochu toho tajemna a odpovědět si na otázku co je vlastně "Akuma no Zeto" vůbec zač po svém.(11.6.2012)

• cunesk8

Na tomto filmu je všechno špatně. Od kamery, scénář, hudby...... Nechápu, že jsem to dokoukal do konce :((10.12.2012)

Takové japonské závody. Ono to moc nemá co dělat se "slavnými" okřídlenými auty z rychle a zběsile. Spíš je to taková Japonská ukolébavka, bohužel bez totální akce a rychlokola moc rychle nejeli. Těšil jsem se, ale až na tu super dálnici to byla nuda(31.8.2017)

• - Keď Datsun 240Z (Diablovo Zetko) havaruje je použité Mitsubishi Lancer Celeste z roku 1970. Tiež by malo byť auto vybavené dvoma turbodúchadlami, ale keď auto zhorí, je zobrazený prirodzene nasávaný motor s tromi karburátormi. (PATWIST)

• - Spoiler: Když Akio (Yûichi Nakamura) poprvé nabourá se Zetkem, je jeho kapota v garáži stejně zničená, jako když si ho přivezl z vrakoviště. (AlekiCornski)

• - Keď Kou-chan pozerá na Datsun S30 v šrotovisku, hovorí, že auto má štrbinové rotory, auto má však rotory s masívnou tvárou. Rovnako by malo ísť o sedan (štvormiestne sedenie) a nie kupé ako tomu je ďalej vo filme. (PATWIST)