Bullet for my Valentine: Live at Brixton

Hudební

Velká Británie / USA, 2006, 140 min

BFMV patří mezi mé.. ne nejmilovanější, ale určitě mezi oblíbené kapely a tenhle koncert se jim vážně vyvedl. Hoši předvedli skvělou show, navíc dokázali, že naživo zní zrovna tak dobře, jako na nahrávkách (ne-li dokonce líp). Škoda, že jsem tam nebyla.(5.8.2012)

Bulleti v té nejlepší formě. Boží začátek, který mi málem urval ušní bubínky. Škoda, že tohle všechno je jen nostalgie, protože dnešní bulleti jsou komerční popový sračky. nechápu jak se může z úžasné skupiny, která si zakládá na screamu a kytarových solech stát komerční břečka ve které místo screamu šeptaj a místo kytarových sol tam spíva Matt jak buzík. éž by se čas vrátil a já mohl vyrazit na jejich koncert a pořádně si to užít. Teď už bych na ně nešel.(21.2.2013)

Souhlas s kinghome. Dnes už jsou BFMV takřka popová sračka. První dvě alba naprostý luxus, třetí lepší průměr a čtvrté jsem ani nedoposlouchal. Jinak, koncert je fantastický, plný života, nadšení a energie.(23.6.2013)

Luxusní koncert jedné z mých nejoblíbenějších kapel. BFMV !!!! 100%(21.5.2012)

Co na tom, že Bullet for my Valentine prezentují pouze písničky ze svého (v té době) jediného alba? I tak dokazují, že mají ohromný talent a hlavně chuť hrát vynikající hudbu, která se určitě nebude líbit všem... A právě v tom je kouzlo kapely, která mě přesvědčila o tom, že Brixton nebude má poslední zastávka v mém malém turné za jejím poznáním.(6.3.2012)

Jedna z nejlepších kapel naživo, k tomu mají vynikající písničky už od prvního alba. Vidět je naživo a zemřít! 95%(25.7.2012)

Dobrý koncert.(6.3.2010)

Ne jednou mi běžel mráz po zádech, když jsem slyšel tyhle sympatické chlapce hrát. Beru tenhle styl jako Light Metal, takže se mi to líbí. Řvoucí mráz, kterej vám běží kolem uši vás dostane tolikrát, že to nestačíte ani postřehnout, že je konec. Určitě bych chtěl takovej koncert zažít !..(8.8.2012)