ricci.s odpad!

To čo bolo? Keď som videl ten parádny poster na imdb, tak som si povedal, že to musím vidieť, ale moje nadšenie veľmi rýchlo opadlo. Jedná sa o priblblý slasher, ktorý je tak neuveriteľne stupídny, že vo svojej prijebanosti už prekoná všetko. Nelogické chovanie postáv, hlúpe dialógy a samozrejme nesmrteľný zabijak, ktorý je dobitý palicou, postrelený, prebodnutý, a aj napriek tomu dokáže predbehnúť snežný skúter. Fakt sa to nedalo. Zabijaka klepli palicou po chrbte a namiesto toho, aby ho dorazili, utekali preč. Potom ho holka postrelila, ale aj keď mala ešte kopu nábojov, radšej si pokojne odkráčali. Alebo si sedeli na pníčku, pričom zabijak sa mohol zjaviť každú chvíľu, a vyznávali si lásku. Alebo sa rozdeľovali, aby ich mohol čím skôr dostať. Režisér stavil na hojný počet vrážd, ale ani jedna nebola podarená. Záverečné rozuzlenie už načisto posiela tento horor 20 metrov pod čiernu zem. Takže ak chcete vidieť, ako NEMÁ vyzerať slasher, tak smelo do toho. Odpad!!! ()

George Stobbart

Zúfalo nevyužitý a v niektorých úsekoch hlavne zbytočne skomplikovaný zimný slasher. Skupina študentov sa vydá na chatu so svojím profesorom, ktorému majú pomôcť s výskumom a popri tom sa trochu zabaviť. Onedlho ich však začne prenasledovať zamaskovaný vrah a postupne umierajú. No a dobre im tak, keďže sa správajú ako retardovaní, až sa človek chytá za hlavu a premýšľa, či to tak bolo zamýšľané alebo nie. V kontexte so samotnou, nevydarenou záverečnou pointou si myslím, že to tak malo byť, no zrejme sa to tvorcom nepodarilo urobiť tak ako chceli. Takže hoci tu je sympatické snehové prostredie, chatka v horách, pár oživujúcich eroticky ladených scénok a sem-tam uchádzajúca vražda, celkovo to je prevažne nezaujímavá nuda. ()

eraserhead666

Ač to jistě potěší vysokým a v rámci možností nápaditým body countem (během prvních patnácti minut film odpraví tolik postav, že by to vystačilo na dva průměrné slashery), přesto je to tak hrozně špatně napsané, vymyšlené a odvyprávěné, což ještě dorazí pointa, že až člověk kroutí hlavou. Navíc, když identitu vraha odhalíte prakticky hned na začátku. ()