poster

Síla country

 • USA

  Country Strong

 • Slovensko

  Pád hviezdy

Drama / Hudební

USA, 2010, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lopata555
  ***

  Jeden môj bývalý internetový kolega mi raz povedal, že nechápe a krúti hlavou pri tom keď dakto počúva country / hlavne že on počúva Depeche Mode :D / Mne sa Country celkom páči, i keď skôr pri táborákoch, ale na spievajúcu Leighton Meester som sa vážne tešil, a zvládla to super. Gwyneth moc nemusím, ale celkom slušne aj ona, aj keď s jej rolou som mal asi najväčší problém ...inak taká vzťahová skrátená telenovela :D(5.5.2014)

 • mat.ilda
  **

  Možná tak síla zvyku - obsadit Gwyneth, zabrnkat na country strunu a čekat na vavříny... Představovala jsem si, že když už budu dobrovolně poslouchat americké lidovky, dočkám se pořádné dupárny, takovou tu stmelující formu zábavy a ne navoněný country pop, prezentovaný nudnými Hedlungem a Meesterovou... původně jsem se domnívala, že jsou skutečnými country zpěváky a měla jsem na jazyku, že příště poprosím obsazovat místo zpěváků, co neumí hrát, herce, kteří se dovedou naučit zpívat, takže to poopravím - příště prosím lepší herce, kteří se dovedou naučit zpívat... Kromě omšelých dialogů mně nesedla postava Beaua, byla jsem rozptylována zkoumáním, proč mně k jeho zasněným očím nepasuje zbytek obličeje, až jsem objevila, že mu zkrátka zuby nesedí do úsměvu a snad poprvé pochopila význam kamerových zkoušek... Takže krom obdivných pohledů na načančané lokny Gwyneth mně zbylo už jen potěšení z jejího výkonu a grádů dallaského vystoupení.(8.5.2014)

 • misterz
  ****

  Kto má rád country tak ten si určite príde na svoje. Vo filme odzneje plno pekných country pesničiek a aj keď tento hudobný štýl moc rád nemám, väčšina z toho strhla aj mňa. Popravde, hudobná zložka sa mi zdala ako to najlepšie na filme, romanticko-dramatická časť ma až tak neoslnila. Ide o klasický trojuholník jeden muž a dve ženy, pričom chlapíkovi istý čas trvalo, kým si veci ako tak v sebe usporiadal a zistil, kde je tá pravá hodnota. Záver bol ale pekný a emotívny. Celkový dojem je teda príjemný a pozitívny. 80/100(16.9.2015)

 • emma53
  *****

  Prostě nemohu dát jinak, než za pět.......i když já vím:-) Ale za prvé tam hrála Gwyneth Paltrow a to výborně. Za druhé i ostatní herci byly skvělý a působili na mě hodně sympaticky a taky se svých rolí ujali výborně (ne-li lépe než Gwyneth). Za třetí a to si myslím je pro mě dost podstatný - ani trochu jsem se nenudila. Navíc ty písničky byly super. Oproti ostatním uživatelům já osobně country můžu. Stačilo jedno nenápadné upozornění na tenhle film a díky za to, byla jsem velmi příjemně překvapená. 90% - jasně, že jsem to nadhodnotila :-)(4.5.2012)

 • Michelle75
  ***

  Další film, kde hraje "hlavní" roli country, ale o dost slabší, než ten loňský.Gwyneth mám ráda, ale hodně mě potěšila a zároveň překvapila svým zpěvem. Samotný film by nemusel vyznít špatně, ale mám pocit, že tady se vztahy hodně proplétají, ale takovým komplikovaným a zmatečným způsobem až to po čase nudí a leze na nervy. Hudba dobrá, život hlavní hrdinky už tolik ne.(11.6.2011)

 • - Film získal cenu Zlatý kotouč za nejlepší zvuk. (Terva)

 • - Postava Beau (Garrett Hedlunod) je inšpirovaná skutočným country spevákom Hayesom Callom, ktorý je autorom väčšiny textov, ktoré herci vo filme zaspievajú. (toi-toi)

 • - Do kin šel film pod krycím jménem "Keeping Pace". (Fugas.cz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace