Síla country

Country Strong

Pád hviezdy

Drama / Hudební

USA, 2010, 112 min

Tento snímek nemusí bavit nutně jen fandy country,protože mě samotného sice country nevadí jako kterákoliv jiná hudba,ale taky nejsem nějak věrný posluchač tohoto žánru.Zde jde především o nastínění života hvězdy nebo chcete li celebrity,která i když má na oko vše po čem mi všichni toužíme tak i ona muže přijít o něco co je pro ní hodně cenné a pak začít například pít,zamilovat se do jiného muže a tím vším začít kolotoč ,který se špatně zastavuje,ale pokud máte hudbu tak alespoň na chvíli to jde zvládnout trochu snáze.Gwyneth Paltrow svoji roli zahrála opravdu věrohodně a pokud bych jí neviděl už v jiných filmech tak klidně řeknu,že jí tvůrci objevili v nějakém country clubu a jen jí šoupli do tohoto filmu.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.(19.4.2015)

Leighton Meester a Hedlundovi tleskám, protože se jim parádně vyvedlo zastínit takovou "hereckou hvězdu" jako je Paltrow. Ta zde tak trochu hrála druhé housle a působila spíše jako takový rušivý (a ubulený a hysterický) element. Leighton mě dostala, je vidět, že je nejen krásná, ale i talentovaná ve všech různých směrech.(25.9.2011)

Country není zrovna můj šálek kávy a ani Gwyneth Paltrow nijak zvlášť nemusím. Jediným důvodem, proč jsem si tenhle film pustila, byla úžasná Leighton Meester. Ta v mých očích roste jako herečka i jako zpěvačka. O Paltrow jsem věděla už z Glee, že zpívat umí. Jako herečka mě ale překvapila a rozhodně je to její nejpovedenější role. Mile překvapena jsem i výběrem písniček, které mi kupodivu netrhaly uši. A Garrett Hedlund byl nakonec sympaťák.4* a uznávám, že to mělo svoji sílu.(13.7.2011)

Jeden môj bývalý internetový kolega mi raz povedal, že nechápe a krúti hlavou pri tom keď dakto počúva country / hlavne že on počúva Depeche Mode :D / Mne sa Country celkom páči, i keď skôr pri táborákoch, ale na spievajúcu Leighton Meester som sa vážne tešil, a zvládla to super. Gwyneth moc nemusím, ale celkom slušne aj ona, aj keď s jej rolou som mal asi najväčší problém ...inak taká vzťahová skrátená telenovela :D(5.5.2014)

Film celkem ušel, ale nic světoborného.. Autoři se nám snaží ukázat, že i na country scéně najdeme drogy, sex a alkohol.. Charaktery jsou rozdány jasně - Gwyneth Paltrow ztvárňuje hvězdu první velikosti, která showbusinessu propadla a jako její protipól si střihla Leighton Meester roli začínající nevinné zpěvačky, která má tohle vše ještě před sebou.. Tim McGraw je úlisný manager každým coulem a Garrett Hedlund jde na muziku přes srdce.. Neurazilo, nenadchlo a hloubku bych v tom nehledala..(23.10.2014)

• - Ačkoliv je Tim McGraw vysoce úspěšný country zpěvák, je jediný herec z hlavního obsazení, který ve filmu nezpívá. (Fugas.cz)

• - Natáčelo se v Nashvillu - Tennessee. (Terva)

• - Postava Kelly Canter (Gwyneth Paltrow) bola inšpirovaná verejným zrútením sa Britney Spears. (milealelia)