poster

Síla country

 • USA

  Country Strong

 • Slovensko

  Pád hviezdy

Drama / Hudební

USA, 2010, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  ****

  Tento snímek nemusí bavit nutně jen fandy country,protože mě samotného sice country nevadí jako kterákoliv jiná hudba,ale taky nejsem nějak věrný posluchač tohoto žánru.Zde jde především o nastínění života hvězdy nebo chcete li celebrity,která i když má na oko vše po čem mi všichni toužíme tak i ona muže přijít o něco co je pro ní hodně cenné a pak začít například pít,zamilovat se do jiného muže a tím vším začít kolotoč ,který se špatně zastavuje,ale pokud máte hudbu tak alespoň na chvíli to jde zvládnout trochu snáze.Gwyneth Paltrow svoji roli zahrála opravdu věrohodně a pokud bych jí neviděl už v jiných filmech tak klidně řeknu,že jí tvůrci objevili v nějakém country clubu a jen jí šoupli do tohoto filmu.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.(19.4.2015)

 • hellstruck
  ****

  Leighton Meester a Hedlundovi tleskám, protože se jim parádně vyvedlo zastínit takovou "hereckou hvězdu" jako je Paltrow. Ta zde tak trochu hrála druhé housle a působila spíše jako takový rušivý (a ubulený a hysterický) element. Leighton mě dostala, je vidět, že je nejen krásná, ale i talentovaná ve všech různých směrech.(25.9.2011)

 • Pethushka
  ****

  Country není zrovna můj šálek kávy a ani Gwyneth Paltrow nijak zvlášť nemusím. Jediným důvodem, proč jsem si tenhle film pustila, byla úžasná Leighton Meester. Ta v mých očích roste jako herečka i jako zpěvačka. O Paltrow jsem věděla už z Glee, že zpívat umí. Jako herečka mě ale překvapila a rozhodně je to její nejpovedenější role. Mile překvapena jsem i výběrem písniček, které mi kupodivu netrhaly uši. A Garrett Hedlund byl nakonec sympaťák.4* a uznávám, že to mělo svoji sílu.(13.7.2011)

 • lopata555
  ***

  Jeden môj bývalý internetový kolega mi raz povedal, že nechápe a krúti hlavou pri tom keď dakto počúva country / hlavne že on počúva Depeche Mode :D / Mne sa Country celkom páči, i keď skôr pri táborákoch, ale na spievajúcu Leighton Meester som sa vážne tešil, a zvládla to super. Gwyneth moc nemusím, ale celkom slušne aj ona, aj keď s jej rolou som mal asi najväčší problém ...inak taká vzťahová skrátená telenovela :D(5.5.2014)

 • venison
  ***

  Film celkem ušel, ale nic světoborného.. Autoři se nám snaží ukázat, že i na country scéně najdeme drogy, sex a alkohol.. Charaktery jsou rozdány jasně - Gwyneth Paltrow ztvárňuje hvězdu první velikosti, která showbusinessu propadla a jako její protipól si střihla Leighton Meester roli začínající nevinné zpěvačky, která má tohle vše ještě před sebou.. Tim McGraw je úlisný manager každým coulem a Garrett Hedlund jde na muziku přes srdce.. Neurazilo, nenadchlo a hloubku bych v tom nehledala..(23.10.2014)

 • - Ačkoliv je Tim McGraw vysoce úspěšný country zpěvák, je jediný herec z hlavního obsazení, který ve filmu nezpívá. (Fugas.cz)

 • - Natáčelo se v Nashvillu - Tennessee. (Terva)

 • - Postava Kelly Canter (Gwyneth Paltrow) bola inšpirovaná verejným zrútením sa Britney Spears. (milealelia)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace