poster

Day in the Life of a Hobbit, A

Dokumentární / Krátkometrážní

USA, 2002, 13 min

Scénář:

Michael Pellerin

Producenti:

Michael Pellerin
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • H34D
  ***

  Hobiti jsou malá, zábavná stvoření, snad proto je i tento dokument malý a relativně zábavný... Avšak stále nijak oslnivý. Vzdálený popis hobitího dne se příliš nezaobírá detaily, mezi zajímavé informace bych určitě zařadil optické zmenšování hobitích herců (což je ale mnohem detailněji rozpracováno v dokumentu Scale) a práci s maskami, kvůli kterým museli milí hobiti vstávat před pátou ráno... 6/10(1.12.2011)

 • Davies182
  ****

  Vstanete ve čtyři ráno, v maskérně v přívěsu vám "nalepí" nohy, vy při tom posloucháte svá oblíbená CD, vtipkujete s kolegy a nebo prostě dřímáte v sedě dál. Takhle, a ne jinak začíná každý den v životě hobita! Jeden z těch dokumentů, kdy je člověk rád, že není herec :-), protože... protože spánek je jednoduše úžasná věc.(9.7.2011)

 • Shakers
  *****

  http://www.youtube.com/watch?v=nvX4CtlUH-E&feature=related 95% - 5*(5.1.2011)

 • Fingon
  ****

  Tento krátký dokument se nachází u Společenstva.(7.2.2010)

 • Němi
  ***

  Jeden z mnoha dokumentu na 4DVD SE edici Pana prstenu (ktereho dilu nevim). Zaznamenava nataceci den od dlouheho pospavani v maskerne, presunu na mista nataceni, opakovani, par vtipku... klasika.(9.1.2010)

 • gogos
  ****

  Jeden z obrovské řady dokumentů mezi bonusovými materiály u velkých verzí Společenstva prstenu. Strávíme den s Hobity. Od vstávání a maskérny, přes plac až po závěrečné maskování. Vstávat v půl 5 ráno a z placu jít v 8 večer není žádný med, ale za tu masáž nohou a pivko k tomu to musí stát! Chtěl bych vidět den v životě Gimliho...(21.9.2011)

 • L_O_U_S
  ***

  Pro mě nic víc a nic míň než jeden z mnoha dodatků k jednomu filmovému klenotu. (686., 17. XI. 2011)(19.11.2011)

 • redwik
  *****

  Rozhodne odporúčam pozrieť fanúšikom Tolkiena. Frodo, Sam, Pipin a Marry nám vysvetlia ako vyzerá taký priemerný deň hobita. Od ranného vstávania, obúvania nôh, nasadzovania úch a parochní, cez samotné natáčanie, kde objasnia ako boli natáčané niektoré scény (najmä zmenšovanie hobitov), až po večerné zbavovanie sa nadbytočných častí tela. Prihodili sa k tomu nejaké vtipy a historky z natáčania. Na tých 13 minút skvelá podívaná.(9.4.2013)