Parta outsiderů z jedné americké střední školy, které všichni jen šikanují, se rozhodne zosnovat hrozivý plán odplaty. Nejdříve všechny uspí na párty a až se všichni probudí, může začít poslední velká odplata. (jamesjimbo)

Webb

Původně jsem chtěl dát za první polovinu dvě hvězdy, jenže snímek si to neudržel a musel to následně scénáristicky celé překombinovat do dvou dějových linií, ve které je "vysoce pravděpodobné", že kousek od místa se nalézá chatka s profi vysloužilým vojákem. Amatersky natočené nepotěší, chování některých postav také nebylo zrovna dotažené. Škoda toho námětu, dalo se z něho vytřískat víc. ()

verbal

Když se Outsideři semknou a založí odborovou buňku, hned na první schůzi začnou spekulovat, jak vypovědět kolektivní smlouvu zlým Insiderům, kteří je tolik utlačují a ponižují před ostatními Sidery. Uspořádají proto nevýraznou, tématickou Avon párty s roháčovým punčem, kde bez skrupulí odprezentují Insiderům vitriolový peeling, účinky invazivní akupunktury hrtanu na mělké dýchání, permanentní nehtovou modeláž zahradnickýma nůžkama či novou, patentovanou metodu fixace tupé jateční pistolí. Při okamžité objednávce z akčního katalogu rána z brokovnice zdarma! ()

J*A*S*M

Achjo, čekal jsem to mnohem lepší, mám problém udělit i pouhé tři hvězdy. Nápad šikanovaných studentů, kteří se jedné noci namaskují, zmocní se svých agresorů a provedou na nich krvavou mstu, nezněl vůbec špatně. Ze začátku to vypadalo přesně tak, jak jsem chtěl a doufal. Ale posléze je ten film zabit svými postavami. Ty se totiž absolutně nechovají racionálně, ale co hůř - ani iracionálně. Ony se v podstatě nechovají vůbec nijak. Jako by se jich dění okolo vůbec netýkalo. Naprostá apatie a ignorace. A navíc tam ti lidé zázračně ožívají! Opravdu, poprvé jsem si myslel, že jsem se jenom přehlédl, podruhé, že jsem si ty přeživší špatně spočítal, ale potřetí jsem nabyl jistoty - zabité postavy se v dalších scénách obejvují. Tak trochu jsem doufal v šokující pointu, která odhalí nějaké nechronologické vyprávění... ale kdepak. Je to prostě a jenom brutální filmová chyba. Edit: Snižuju na dvě ... ()

Bloody13

Rádoby šokující příběh o partě otloukánků a šprtů, co se rozhodli nadobro skončit se svým ponižováním a místo toho se pomstít všem šikanujícím spolužákům. První třetina filmu je luxusní. Sledujeme veškerý ty útrapy hrdinů, kterým jsou každý den vystavovaní, posléze plány na krvavou pomstu. Když se pak všechny děcka sejdou na karnevalovym večírku a uzavřou v odlehlym domku uprostřed lesa, místo toho, aby přišla ta pravá sranda, nastane obrovská nuda. Mučení a lovení jsou nezáživný, některý herci přehrávaj jako prase, některý nehrajou vůbec. Ale na to, že se jedná o poloamatérskej revenge-exploitation snímek, není to úplně nejhorší. Promítáno na festivalu After dark. 4/10 ()

kingik

Dost dobrý horor, který mě jednoznačně od začátku až do konce překvapoval, ale on to vlastně (možná) až tak smyšlený horor nebyl. Ostatním se asi nelíbil jen proto, že sadisticky nastavoval zrcadlo (sadistické) realitě. Podle mě příběh o dokonale promyšlené pomstě šikanovaných spolužáků, nebyl až tak vzdálený realitě. Šikanovat se nemá, a hlavně nelze to dělat do nekonečna, a tak se parta týraných slabochů rozhodla pomstít se ve stylu pozvat tyrany na večírek, zdrogovat, svázat a mučit za léta příkoří. A pořádně si na nich zchladit žáhu nebo eventualně raněnou duši. A tady se ukazuje, že každý namachrovaný tyran je vlastně slaboch, zbabělec a velká nula, když jde do tuhého. Pošramocené ego šikanovaných spolehlivě spraví pár ustřižených prstů nebo kvalitní akupunktura prováděná zaživa. A mučit se budou, jak kluci, tak i holky.A navíc, bylo to vystavěné tak, že nebylo komu fandit, a aby divák měl potíže, na kterou stranu se přiklonit. Byl jsem překvapen, že režisér Joey Stewart vlastně dohromady nic nenatočil, a hned si troufl na takový film, ve kterém si dali dostaveníčko vesměs neznámí mladí herci, solidní hororová hudba, temná atmosféra, drsné scény, chatka, zlověstný les a nepolevující napětí. A rozhodně jsem si nevšiml, že by se na scéně objevily oživlé postavy, které v předešlé scéně zemřely, jak uvádějí některé komentáře. Nevšiml jsem si ničeho takového, a to jsem film sledoval s maximální pozorností, aby mně nic neuniklo. Byl to skvělý horor s originálním námětem, který v sobě nesl prvky kruté reality. ()