Pavol Habera a TEAM: Best of Tour Live

všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Česko, 2008, 97 min

Pavol Habera

První DVD skupiny Team a Paľa Habery. Jedná se o záznam koncertu z velkého turné ke dvaceti letům TEAMU. Velkoryse pojatý záznam se špičkovou kvalitou zvuku i obrazu obsahuje 22 největších hitů živě. Konečně mají fanoušci možnost ocenit záznam pódiové show jedné z našich nejpopulárnějších skupin všech dob. I pro ty nejnáročnější diváky a posluchače je to díky prostorovému zvuku v Dolby Surround 5.1 mimořádný zážitek.

01. Úvod
18. Ženská menom Panika
19. Láska necestuj tým vlakom
20. Držím ti miesto
21. Reklama na ticho
22. Kým ťa mám (IvanSheva)

Dexter1

Sem tam zahral nejakú tú romantickú capinu, čo som preskakoval. Ale čo sa týka šou, tak to bolo proste úžasné. Lasery, oheň a aj nejaké tie staré vypalováky. ()

tommy187

Čo sa dá vyčítať skvelému Paľovi Haberovi, jeho gitare a jeho kapele. Koncerty sa sami o sebe ťažko hodnotia, pretože vlastne hodnotíme hudbu. A keďže teraz mám tú milú povinnosť ohodnotiť piesne ako "Reklama na ticho", "Držím ti miesto", či "Mám na teba chuť" tak dávam ****. A tá jedna hviezdička? No Paľo Habera nepatrí k mojim top interpretom :). ()

Wally

S touto kapelou jsem vyrostl, takže pro mne jednoznačná volba a skutečně veliký zážitek... Kdo nezažil nepochopí :-) ()

Pompaj

Co to bylo?. Byla to šou?. Ne, samozdřejmně, že nebyla. To bylo geniální!. Palo se ukázal, jako geniální šouman, vtipný a úžasný na pódiu. Ty lasery a efekty byly bezkonkurenční. Jak si dokáže dostat publikum. ()

mira007

Legenda československého popu, která frčí dodnes ( těžko věřit, že chytlavá pecka Reklama na ticho je skoro třicet let stará ).... klobouk dolů chalani. ()

Darth Vader

Habera je prostě neskutečný.. přijde na jeviště a hlediště jeho charizma trhá na kusy! Celé tůr je skvělé a já s hodnocením neváhám, ikdyž jsem relativně mladý posluchač určitě patří Teamu okolo teho Habery místo v srdíčku. 90% ()

Demonic189

Michalovce, Zemplinská Širava, Nove Mesto Nad Váhom...tri koncerty turne, ktoré si budem vždy pamatat :) Prave z toho turné je toto dvd, ktorému síce škodí neprítomnost bonusov a takisto vystrihnutie Palovych kecov, ale naopak mame k dispozicíí koncert, ktorý je vskutku fantastický! Mnostvo hitov, skvela atmosfera, parádne svetlá a efekty a hlavne výborna kapela Team, na čele s charizmatickým Palom Haberom. ()

jprmusic

Proč ne - dobrá show. Jen to brzdily některé cajdáky typu Kým ťa mám nebo Čo s tým. U některých pecek jsem nostalgicky zavzpomínal (Reklama na ticho, Držím Ti miesto, Mám na teba chuť), jiné bych slyšet nemusel (Krátké lásky, Som v tom, Ako málo ....). Prostě lepší průměr. ()

Mire

Parádne DVD, výborný koncert a super laserová šou. Škoda vystrihnutia Paľových preslovov medzi skladbami, inak by to bolo dokonalé. ()

GASTON73

Seznam skladeb DVD 1. Úvod 2. Ako málo (Pavol Habera/Andy Ďurica) 3. Prievan v peňaženke (Július Kinček/Daniel Hevier) 4. Nemám čo stratiť (Pavol Habera/Daniel Hevier) 5. S tebou bez teba (Dušan Antalík/Peter Uličný) 6. Severanka (Pavol Habera/Daniel Hevier) 7. Preč preč (Pavol Habera/ Peter Uličný) 8. Miesto kde spávajú vtáci (Dušan Antalík, Pavol Habera/Andy Ďurica) 9. Nároční (Milan Dočekal/Daniel Hevier) 10. Mám na teba chuť (Pavel Habera/ Miro Jurika) 11. Krátke lásky (Pavol Habera/Daniel Hevier) 12. Čo s tým (Pavol Habera/Daniel Hevier) 13. Pieseň pre nesmělých (Milan Dočekal/Daniel Hevier) 14. Som v tom (Dušan Antalík/Pavol Jursa) 15. Je to vo hviezdach (Július Kinček, Pavol Habera/Peter Uličný) 16. Slovník cudzích snov (Pavol Habera/Miro Jurika) 17. Malá nočná búrka (Dušan Antalík/Pavol Jursa) 18. Ženská menom Panika (Dušan Antalík/Peter Uličný) 19. Láska necestuj tým vlakom (Július Kinček, Pavol Habera/Daniel Hevier) 20. Držím ti miesto (Pavol Habera/ Daniel Hevier) 21. Reklama na ticho (Július Kinček/Peter Uličný) 22. Kým ťa mám (Pavol Habera/Daniel Hevier) ()