Komentáře uživatelů k TV pořadu (135)

• Zíza

No ano, je to naprosto unikátní!(14.3.2010)

• tonton78

dlouho jsem se odhodlával napsat komentář k tomuto pořadu,neboť jsem dlouho hledal slova kterými bych popsal komentátorku a zcela jimi obsáhl její charakter. posuďte sami zda se mě to podařilo : arogantní, sebestředná, nafrněná a uslintaná svině(29.8.2012)

• Lula.cz

Brambora Telecí je extrémně nepříjemný člověk na pohled. V rádiu bych jí možná kousla, ale do televize se rozhodně nehodí. Její grimasy mě někdy přiváděly k šílenství. Její duševní stav se na jejím projevu silně podepsal. Často pokládala nemístné otázky a o překrucování odpovědí jejích hostů ani nemluvím. Navíc talk show trvající deset minut byla úplně zbytečná. Aspoň, že to vedení televize došlo....(5.9.2012)

• Neklan006

Fakta! Fakta! https://www.youtube.com/watch?v=ALD0AoUJJfE(4.12.2014)

• racing666

Tachecí je docela hustá ženská a těm pozvaným dává docela sodu. Ale občas mě i nasštve. :-) Neodpustím si 2* :-)(4.1.2010)

Myslim, že je to jedna velká prdel !! Už ten název odkazuje na Bářino fenomenalní vystoupení (viz komentář tom.cube).. Barbora Tachecí si buď právem zaslouží minimálně českého Lva, nebo, a to je ta smutnější z možností, bych jí doporučil opětovnou návštěvu http://www.plbohnice.cz/home1/cz . Zajímavý je FAKT, že hostům stále stojí za to, ty 3 minuty na obrazovce absolvovat..(ne že bych to mnohým z nich nepřál)(19.1.2010)

• Wild

[5%] Tak to vypadá, když vrcholně nesympatická a arogantní paní uvádí diskusní pořad. Velmi neprofesionální přístup a nepříjemná podívaná…(27.9.2010)

• infernet

Ta ženská měla zůstat tam ,kde už jednou byla, v Bohnicích.(21.5.2011)

• Flack007

Chce se mi zvracet. Pořád jí to někdo žere???(15.7.2011)

• janeys

Paní Tachecí asi bude chytrá žena, ale jedná tak arogantně, nepříjemně a povýšeně, že se na ní nevydržím dívat déle jak jednu minutu.(11.1.2012)

• Katy19

Tato žena je na odstřel. Takový arogantní a sebestředný projev se jen tak nevidí.(18.1.2012)

• kolly13

Nula od nuly pojde. Dobré komentáře: MM_Ramone, paascha, petaspur, dex2man, aj.(15.7.2012)

• qwazaokki

Trochu textu ze stránek TV Prima: Vážení televizní diváci, vzhledem k řadě nemístných příspěvků, které nikterak nesouvisely s pořadem a měly navíc značně vulgární vyznění, rozhodli jsme se tuto diskusi uzavřít. Děkujeme za pochopení. --- Co k tomu ještě dodat? Snad jen, že nejsem jediný, koho brambora telecí nasírá … trapný pokus o vtip … je mi úplně lhostejná a nemůžu ani napsat, že na ni seru i toho lejna by bylo škoda.(12.4.2010)

• Lucius.15

Ta moderátorka je naprosto nesympatická ženská, kterou nevím proč, pustili do televize, aby moderovala pořad s blábolama o politice, kterých už v televizi existují stovky a nikdy nám stejně nic dobrýho nepřinesli, tak na co další?!(26.5.2010)

Já se tedy při každém díle velmi dobře pobavím a vždy je mi líto, když po několika minutách skončí. Velmi vtipná komedie. Nejlepší byl díl se Zdeňkem Troškou. VŘELE DOPORUČUJI!(4.10.2010)

• WUTEN

Kamarád zná jejího syna a začal mi vyprávět jaký je to peklo s ním být doma, pry histericka a puntickarska krava. Neni divu ze ji opustil pritel kdo by to s touhle plesnivou starou demenci vydrzel, pokazde kdyz to prepnu na primu a zjevi se tohle mam chut ji hodit granat mezi oci.(25.11.2010)

• Bouffon

Pouze přivázán k židli a víčka vyztužená párátkama. Barbora Šílecí.....už nikdy. Dejte ji zase do rozhlasu - vysílání pro Ugandu.(12.7.2011)

• Mr.Jokker

Standa zeječí každou rozječí ..... Barboro tachecí prosím vypadni z televize do nejbližšího strip-klubu a začni si konečně budovat tu právě tobě souzenou kariéru (J)(6.9.2011)

• fořtajs

teda, že i toto zde bude mít svou stránku, tomu se snad ani nedá věřit... tak jí aspoň dám jednu hvězdu - podle toho, jak je hysterická, tak musela bejt v posteli neskutečná rajda!!! ano, ano, ten minulý čas je na místě...(3.2.2012)

• MissKim

Netřeba moc komentovat. Po shlédnutí Fakt s Janem Budařem se mi potvrdilo, že tato paní není normální a je trapná. http://www.youtube.com/watch?v=Gzmf4-if16Y Nerozumím, jak se mohla se svým projevem, kačeřím špulením pusy a opravdu silným make-upem dostat do televize.. 0% a už nikdy více.(3.5.2012)

• e-pilot

Sračky Barbory Tachecí. Už její přístup k hostům je odporný. Jdi si sykat někat jinam! P.S. Jan Budař jí to natřel !!!!! 15. 6. 2010 nechť zůstane památným to dnem: Budař vs Tachecí(25.5.2012)