Komentáře uživatelů k TV pořadu (135)

• Zíza

No ano, je to naprosto unikátní!(14.3.2010)

• chem.blackie

Hraje si na chytrou, ale připadá mi dutá jako bambus. Divím se, že jí s tím arogantním chováním nepřistálo už pěkných pár facek na obličeji. V rozhovorech se neptá na nic zajímavého, jen chytá za slovo a honí si ego. Hrůza!(23.7.2012)

• jardel24

nechápu jak někdo takhle afektovaný může moderovat diskuzní pořad a ještě mít své jméno v názvu... to by mělo být privilegium pro ty nejlepší!(20.3.2010)

• Mzetko

Nuda, nuda, nuda. To je takový popis tohoto pořadu ve zkratce. Vždy přijde host, o něčem se s paní moderátorkou baví a pak odejde. Ve finále nevíme nic, tedy valstně jen to, že jsme "vyhodili do koše" 5 minut svého času.(21.9.2010)

• Ajfist

Tachecí je hloupá arogantní husa.Nechápu,proč se Prima takovýmto pořadem tak zatracuje.Ta ženská je hloupá už od pohledu a když otevře hubu a vypustí nejakou svou stupidní otázku,jen tím své nízké IQ potvrdí.(1.8.2011)

• JARDAHONDA

Tento pořad mě připomíná gestapácký výslech...Skoro bez úsměvu,tvrdě a nelidsky se tváří paní Tachecí,,,její projev se mě nelíbí a vůbec tato maškaráda je o ničem.....(22.9.2011)

já to mám půl-napůl...mám velký problém s jejím šišláním, občas to přepískne, ale občas mě překvapí velmi inteligentní komunikací, bystrým úsudkem. Vůbec nevím, co si mám o ní myslet. Jen se domnívám, že lidé s její vadou řeči by ve sdělovacích prostředcích vystupovat neměli. Možná by byla daleko lepší v tisku....(14.11.2011)

• Evelynne

Když se rozdávala inteligence, tahle paní stála v řadě zjevně hodně vzadu. Nebo, že by to jen hrála?(20.11.2011)

• tuberaq

Pokud se vyvaruji vulgarit, tak vlastně ani nemá cenu psát nějaký komentář. Barbora Tachecí je totiž tak blbá, že kdyby blbost nadnášela, tak se vznáší u stropu jako holubička.(5.2.2012)

• ouf

Rejpání a smrad brabrory páchnoucí ? Ptám se , prečo už to dávno nevyřadili z televize a brabroru neposlali na odsmradění ? Snad to nemyslí vážně , jak to tak chápu ,jde ji hlavně o to aby její hosté propadli negaci a zcela přehnaně začali líčit své životní neůspěchy a ke konci tý chcíplý , zubatý , šišlavý seance se šli prásknout fošnou přes držku . Nehledě na její naprosto se soucitem neslučitelnym chováním k ,,tomu chudáčkoj co ho ukecaly aby tam teda nák vydržel" je mi velmi nesympatická a proto prosím už NIKDY ji nechci slyšet. MÁ ucta.(22.2.2012)

• krokoss

Ale fuj porad naprosto o nicem a ta pani s vizazi cirkusovyho plakatu co navic neumi mluvit je fakt husta.(23.5.2012)

• Javasen

Spatnej pořad paní Tachecí jsou sympatičtějí pravicoví lidé neměří všem stejně.(1.12.2012)

• ronaldmekdon

Afektovaná arogantní kachna, která klove do svých hostů neuvěřitelným způsobem. Chvilku ji poslouchat a naskáčou mi pupínky a upadnu do anafylaktického šoku..(2.1.2013)

• Hejl

Moderátorka samotná by zasloužila tuny odpadu. Na druhou stranu ale díky tomu vznikají někdy tak trapné situace, že to působí jak nejlepší parodie (např. díl s Janem Budařem, Igorem Chmelou).(4.2.2013)

• Larikazka

Přidám do sbírky taky fakt: Fakta Barbory Tachecí je pěkná hovadina. Děkuji za přidání faktu(11.2.2016)

1 3 4 5 6 7 následující >>