poster

Děsivá předpověď (TV film)

 • USA

  MegaFault

 • Slovensko

  Koniec sveta

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 90 min

Scénář:

Paul Bales

Kamera:

Adam Silver
(další profese)
 • Gilmour93
  *

  „Při natáčení MegaFault jsem konečně mohl zúročit zkušenosti ze seriálu E.R., protože bez pravidelné intravenózní dávky deseti jednotek Diazepamu bych to zkrátka nedal..“(Eriq La Salle). No, já myslím, že si o sedativa řekli i jeho kolegové. Třeba taková Brittany vypadala, že je pod nimi soustavně a navíc byla tak zlíčená, že jsem se jí bál víc, než zemětřesení..(3.2.2014)

 • liborzel
  odpad!

  Tak za tyto úžasné efekty by se nemuseli stydět ani Japonci v šedesátých letech minulého století. Další americká megalomanská sračka. Rádoby dramatické scény byly velice snadno předvídatelné. Chybělo tomu snad úplně všechno-včetně sympatických hlavních postav. A to je katastrofický žánr mým nejoblíbenějším.(18.10.2015)

 • JohnMiller
  *

  Bol by to ultra namakaný film plný výborných efektov keby to robili amatérsky tvorcovia. Ale nerobili to oni .......a aj na TV film tam bolo príliš veľa výbuchov ktoré sa kopírovali. Tak isto ako zem ktorá sa tak neprirodzene prepadala až to bolo na smiech. Jednu hviezdu dávam za Brittany Murphy ktorá hrala svoje scény na pokraji zúfalstva tak dobre až sa to do filmu nehodilo. Takisto aj béčkar Bruce Davison tiež dobrý.(14.4.2013)

 • jonyyy
  *

  A já si říkal, že se už společností Asylum nachytat nenechám. Našel jsem film na nějakém fóru o katastrofácích a viděl jméno Brittany Murphy, tak jsem si říkal, že půjde jen o nějaké béčko a ne tuto továrnu na braky. Pro boha k čemu ses to Brittany nechala ukecat. Scéna, kterou popisuje gr8 escape s běžícím pilotem s hasičákem fakt neměla chybu. 30%(13.4.2011)

 • Skejpr
  ****

  Asylum v plné polní. Potvrzuje se moje teorie (kterou zastávám již od výborného Mega Shark vs. Giant Octopus), že Asylum jsou si již plně vědomi svého bez nadsázky kultovního potenciálu. Jak jinak si vysvětlit některé WTF momenty, které jsou TAK MOC DO OČÍ bijící, že už opravdu musí jít o rafinovaný záměr? Navíc v konfrontaci s digitálními efekty, které už se v naprosté většině pohybují na dost slušné úrovni a jen čas od času trochu praští přes oči. Tak jako tak - MegaFault je, podobně jako výše zmíněné MSvsGO esencí brakového potenciálu tohoto studia. Film totálně špatný, ale zároveň opravdu zábavný, skýtající sice jeden smutný pohled na pohasínající hvězdu (Britanny Murphy vypadá jako na drogách a hraje úplně stejně), především pak ale nepřeberné množství opravdou komických momentů, u nichž srdce každého milovníka filmového braku musí jásat... Nej LOL filmu?Hlavní hrdinové zastaví uprostřed silnice se supertajným modelem vrtulníku, přepadnou nebohou rodinku v karavanu a naženou ji dovnitř. Ve snaze zachránit jim život je následně málem zabijí a poté se ani neobtěžují zjistit, kam měla rodinka namířeno a vesele si odletí do Denveru (který má být podle všeho HODNĚ HODNĚ DALEKO)... NEBO: Manžel a dcera hlavní hrdinky zdrhají v náklaďáku, pronásledováni zemětřesením. Jedou po silnici, po jejíž pravé straně je řada sloupů s el. vedením, po levé pak ropovod. V některých záběrech je ale ropovod po straně pravé, zatímco sloupořadí je nalevo, a to vše je prostřiháno záběry, v nichž není nic z toho, pouze efektně explodující, nicméně jinak dokonale prázdné pole. Popř. moje oblíbené :) Namakaný Paul Logan, vyzbrojený hasicím přístrojem, běží dokonalým rugbyovým sprintem napříč vojenskou základnou uhasit hořící kadibudku, zatímco mu hl. hrdinové kradou helikoptéru. K tomu neuvěřitelné množství haluzních hlášek, skriptovek i režijně vyloženě nezvládnutých momentů, které namísto dojetí vyloudí jen záchvaty smíchu, ale také několik docela dobrých herců, jejichž upřímně herecké snažení je bohužel mezi vším tím brakem ještě komičtější. MegaFault je v podstatě hrozně zábavný film. Tak zábavný, jak to umí opravdu jen Asylum :)(5.12.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace