Guzoo: Kami ni misuterareshi mono

• USA Life After Dead
Krátkometrážní / Horor
Japonsko, 1986, 40 min

Parta kamarádek se vydá do vily u jezera, kde je jednu po druhé začne pronásledovat zvláštní bytost s chapadly, která cestuje z pokoje do pokoje pomocí zrcadel. (mrtvej pes)

panjosef

Taková krátká oddechovka o domě s mladými japonkami a vraždící příšerou. Ta je tady mimochodem velmi pěkně vytvořená a je velmi čilá a hybná. Spousta těch chapadel a i zvuky které se z potvory a jinde linou mi nějakým způsobem připomínají o rok mladší americký Deep Space. Žeby se Fred Olen Ray inspiroval pro svůj film právě tímto japonským kraťasem? ()

ledzepfan

Naservírovat mi tohle v animované formě -kterou nemůže zprasit ultimátně prkenné neherectví a snad neexistující režie- chrochtal bych si blahem hodně hlasitě. Holky jsou hezké ale fakt, že nejlépe hraje ten hladový chapadloid je hodně výstražný vykřičník... Kombinace chapadel, slizu, japonských holek a krve mě obvykle nadchne, ale tady to hodnocení dál než za průměr nedotáhnu ani kdybych chtěl(a já chtěl).... Možná kdyby byl chapadloid nejen hladový ale zároveň i naddržený, měla by čtvrtá hvězda naději. ()

Hunter2222

Veľmi pekný japonský splatter, ktorý za tých 40 minút fakt uspokojí, aj keď akčných scén tam toľko zase nie je. monštrum je "roztomilé", s obrovskou hubou a miliónom slizkých chápadielok. Celé je aj po technickej stránke dobré zvládnuté. Gore je tiež super, kopec krvi, črevá odhryznutá hlava... Škoda konca, mohlo byť viac krvi :) ()

Dellamorte

Bull Muthaf**ka J - sh*t. A ešte k tomu je to len 1. časť . Netuším , čo xce ryža vysypať vo 2ke. Bodíkmi plytvám len za ročník pôrodu. Ku prataniu / vareniu ,ale celkom pohodová kulisa, no aj to iba v prípade , že máš nefunkčnú audio zostavu. ()

Flipnic

Docela zábavná horrorová hnusárna ... Pět holek se ubytuje na léto ve vile. V ní však číhá odporná obluda, něco mezi broukem, chobotnicí, rostlinou, slimákem ... Všude strká svoje chapadla a postupně vraždí dívčiny. Spousta gore-krve, obrazovka zalitá krví ... Nic víc, nic míň ... ()