poster

Drool

Komedie

USA, 2009, 85 min

Režie:

Nancy Kissam

Scénář:

Nancy Kissam

Kamera:

Kara Stephens

Kostýmy:

Shauna Leone
(další profese)
 • playboxguest
  ****

  Naprosto perfektní kombinace černého humoru, komedie a dramatu, kde jsem od začátku do konce naprosto žrala Anořinu úsměvnou naivitu a Imogeninu zábavnou vychcanost a zaujetí pro kosmetiku, kdy to chvílema působilo, jako by se narodila jen pro to, aby propagovala Katy Kate. Film měl hodně zábavných momentů a překypoval svým osobním kouzlem, kterému nejvíce přidávala Imogene Cochran, půvabně vtipná jménem, gesty, hláškami i chováním. Stačí, aby jen tak stála na místě, sem tam se usmála, nebo zakroutila očima a já se válím smíchy, nedej Bože, aby promluvila. Chce mi někdo odporovat? Come here! Come here I´ll hit you! :-D(21.1.2011)

 • Hal_Moore
  **

  Ne, s tímhle na mě nechoďte. Stereotyp vedle stereotypu. Černá komedie možná, ale její podání se vyhlo mému vkusu hodně velkým obloukem. Příliš nelogičností zabránilo mému racionálnímu uvažování dát větší než podprůměrné hodnocení. Hlavní postava vystupuje spíše jako mírně retardovaný jedinec než jako utiskovaná matka dvou pubertálních dětí, na druhou stranu násilnický otec v podání Odeda Fehra je vyobrazen jako šílený ďábel, který je snad jedinou uvěřitelnou postavou a jeho jednání se dá alespoň trochu chápat (ne omlouvat). Pro příště vymyslet lepší zápletku a proboha neexperimentovat s podobným propojením žánrů (černá komedie, lesbický film, drama), neboť způsob, jakým se postavy dostanou do cíle je když už ne k pláči, tak alespoň k smíchu.(9.9.2010)

 • PetrN.
  ****

  Černočerná komedie vymykající se přesnějšímu žánrovému zařazení a vyprávějící inovativním způsobem originální absurdní příběh, který se přitom dotýká překvapivě závažných témat z oblasti mezilidských vztahů; mezi další klady tohoto snímku patří svižný děj, brilantní dialogy a přesvědčivé herecké výkony.(17.12.2010)

 • petero
  ****

  Laure Harring to pristane nehľadiac na to, že úloha zakríknutej ženy pokorne trpiacej despotického manžela a pubertálne decká, pričom stále sníva o tom aké by to bolo, keby bol jej manžel presným opakom toho čím v skutočnosti je, až do vtedy kým sa v susedstve neobjavý kakaová budúca kamoška... prekvapí skôr drámou ako očakávanou komédiou. Film je pútavý, rozhodne nepôsobý ako za posledné drobné a i keď námet nič nové neprináša, no návrat Laury Harring do lesbických vôd sa nedá prijať nijak inak ako s nadšením =).(7.9.2010)

 • ian.draco
  ***

  Gay musical called Gay. Až na to že se nejdná o muzikál. Tak tomuto dílku bych moc rád dal čtyři a možná i pět hvězd, ale nemohu. Celé je to táhlé, nepříjemné a pravdivé a pro toho, kdo to přijme, nakonec i vtipné, ale. Milá Nancy, tvůj pocit, že veškeré problémy ve vztazích jsou způsobeny tím, že jsou málo lesbické nebo gay je mylný. Opravdu existují lidé a je jich drtivá většina, kteří zklamání ve vztahu řeší jinak než homosexualitou a jsou šťastní. Je mi jasné, že na mezipatrech budou všichni trvat na tom, že je to to jediné pravé řešení, ale uvědomme si, že všichni jsme důkazem toho, že to tak není.(31.5.2016)