Bezvadíkyještěprosím

Scénografie:

Jade Healy

Kostýmy:

Sarah Beers

Politicky nekorektní HIMYM s trochou Woodyho Allena. Nebo naopak. Sám Josh Radnor se inspirací u Woodyho nikdy netajil, že to mně přijde homo nikoho nezajímá, vzdělanci mě opraví, že je to spíš pedo a já na vás kašlu všechny. HappyThankYouMorePlease je obtažený podle tisíckrát použité šablony, zabaví, neurazí a z hlavy se vypaří než bys řekl "pes vomrdal papeže".(17.5.2012)

Nebydlím v Novém Jorku, neživím se spisovatelstvím, nemám doma schovaného malého černouška a postel se mnou nesdílí třinoční servírka. Přesto mne tento podivně nazvaný snímek úplně neminul. On sice nikam nespěchá, ale zato nabízí celkem pozitivní vyznění a to v mediálně šířené negativitě dnešního světa rozhodně není k zahození. Prostě to jen dopadlo přesně tak, jak muselo, když průměrný herec, napsal průměrný scénář a pak se proměnl v průměrného režiséra, který sám sebe obsadil do hlavní role.(18.9.2013)

Na to, že Josh Radnor začal písať scenár už počas prvých sérií How i met your mother a následne ho upravoval, to mohlo dopadnúť aj lepšie ale zároveň aj horšie. Potešujúco kvalitný autorský debut, ktorý sa nevyhne slabším chvíľam ale pohladí dušu diváka, ktorý si nepotrpí za každú cenu na hollywoodskych blockbusteroch ale túži po niečom, čo je viac zo života. Thank you. More please.(27.1.2011)

Slušnej film, já osobně si jej cením na 80%. Kate Mara je úžasná, Josh Radnor jakbysmet. Je to film o lásce a štěstí a přitom zde nejsou ty kýčovité romantické scény. Trochu mě to zahřálo na srdci a byl to hezky strávený čas. Kvalita se tu prostě nezapře a že umí Josh Radnor i režírovat to je pro mě novinkou a doufám, že se toho bude držet a opět něco hezkého natočí. Opravdu se mi to moc líbilo.(2.5.2012)

Moc pěkný a komorní příběh s velmi uvěřitelnými postavami řešící vcelku obyčejné problémy (s výjimkou toho, jak si z metra odnesl domů malýho černouška :-D). Jakožto Radnorovu prvotinu to musím pochválit, protože scénář byl řemeslně odveden lépe, než to dokáže většina větších zvířat Hollywoodu. Jen tak dál.(2.4.2015)

• - Annie (Malin Åkerman) lze při několika záběrech vidět vlasy čouhajíc zpod šátku a to i přesto, že postava trpí autoimunitním onemocněním. (Hellierer)

• - Josh Radnor v tomto filmu debutoval jako režisér. Zároveň napsal i scénář. (Pumiiix)

• - Josh Radnor napsal scénář tohoto filmu v období natáčení první a druhé série situační komedie CBS, Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (Beastmaster4)