poster

Bezvadíkyještěprosím

 • USA

  HappyThankYouMorePlease

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 99 min

Režie:

Josh Radnor

Scénář:

Josh Radnor

Kamera:

Seamus Tierney

Hudba:

Jaymay

Scénografie:

Jade Healy

Kostýmy:

Sarah Beers
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  I přes vztahovou studii života v New Yorku jsem se do srovnávání s Woody Allenem nehnal, ale když ho jeden dialog "anonymně" připomenul, došlo mi, že Josh Radnor právě tohle chce. Zařadit se svým vyprávěním alespoň částečně po bok velikána. A nakonec proč ne.. Vztahům věřím, jejich pointám také a i herci jsou ukočírovaní přesně tak, aby nikdo nevyčníval a jejich menší mozaika byla adekvátní. Není co řešit, ideální indie zamyšlení je tu.(30.5.2011)

 • Korbitch
  ***

  Je mi jasný, o co se tady Josh Mosby Radnor snaží, bohužel tomu chybí dějová gradace, pořádné charaktery a co je nejhorší, silný příběh. Jen kupa iracionálního chování, nesympatická servírka, lebkounka a nějaký dva tragedi, co řešej stěhování či nestěhování do L.A. Bohužel jak už tu zaznělo povícekrát, Radnor naprosto splynul s postavou Teda Mosbyho a zasek se v čase....(12.9.2011)

 • Dzeyna
  ****

  Krásné, pravdivé a ze života. No i když, ne tak úplně ze života. Herci jsou vybráni celkem dobře, jsou sympatičtí a i když vám ze začátku příliš nesedí, tak si je oblíbíte, stejně jako já. Atmosféra je dokonalá - úplně mě pohltila. Romantika se tam taky nějaká najde, dramatické zvraty také, ale hlavně také humor. Josh Radnor to nejen vytvořil, ale sám sebe i do snímku zakomponoval s velkou dokonalostí a přesností charakteru a vizáže, kterou si představuji u spisovatele na volné noze. Není to úplně výborné, chyby se tam dají najít, ale já jsem si tento film užila, takže můžu jen doporučit.(1.10.2012)

 • korbitch22
  *****

  Ted Mosby dospěl,ostřílen nespočtem dílů HIMYM,si vzal ze své postavy to nejlepší,odstranil negativa a přidal své postavě upřímnější stránku,v nezávislém snímku plném skvělého herectví... ať už je to Kate Mara,Malin Akerman,nebo sám výtečný Radnor.Tenhle styl filmu já prostě žeru a kór když tomu Radnor dodá skvělou zápletku,milé a upřímné dialogy a vyřadí povrchnost a rádoby nezávislost.Celý film má neustávající tempo,které krásně plynne a vy se ani chvilku nenudíte,čož je u filmu,jehož 95% tvoří dialogy obdivuhodné.Radnor vystrčil drápky a upřímně se nemůžu dočkat jeho dalšího tvůrčího počinu,kež by banda zaslepenců,který obdivují pitomečky jako je Woody Allen,Andy Warhol čí mladý Reitman....ocenila opravdu dobrého tvůrce.Já spokojený v menšině Radnorovi přeju větší ohlas,který si zaslouží na úkor jiných,zcela zbytečně přeceňovaných tvůrců dnešní,i minulé dekády. 95%.(19.7.2011)

 • nunka
  ***

  Réžijný debut Teda z HIMYM je niekde na dolnej hranici priemeru v rámci romantických komédií. Má svoje čaro a zreteľný ľudský rozmer, no humorných scén je v ňom ako šafránu. Sam je stále Ted, táto postava v podstate nie je výrazne odlišná, ani vo vzťahu k iným postavám, ani herecky, vlastne ani charakterom nie. Príbeh ide po línii vzťahov a záväzkov - kamarátskych, partnerských, manželských, trvalých, krátkodobých, pričom celkové spracovanie má skôr seriálovú podobu.(13.9.2011)

 • - Josh Radnor v tomto filmu debutoval jako režisér. Zároveň napsal i scénář. (Pumiiix)

 • - Josh Radnor napsal scénář tohoto filmu v období natáčení první a druhé série situační komedie CBS, Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (Beastmaster4)

 • - Annie (Malin Åkerman) lze při několika záběrech vidět vlasy čouhajíc zpod šátku a to i přesto, že postava trpí autoimunitním onemocněním. (Hellierer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace