Bezvadíkyještěprosím

Scénografie:

Jade Healy

Kostýmy:

Sarah Beers

Cely zacatek se to tvari jako nejaky intošský filmik, ale najednou se to z niceho nic nenapadne rozjede a ... strasne mile to prekvapi, i kdyz se vlastne cely sled udalosti da cekat. Milé v tom pravem slova smyslu. A jako bonus, za ktery proste pet hvezdicek musim dat, Josh Radnor v celem filmu vypada a chova se jako chlap, ktereho jsem dlouhou dobu milovala a který je stale moji slabosti. Josh Radnor je tedy ted i duvod, proc zacnu shanet HIMYM, neb zatim jsme nevidela jediny dil.(21.4.2011)

Josh Radnor rozhodně není další John Cassavetes... Nejedná se o ani o jeden z těch hodnotnejch uměleckej nezávislejch filmů, kde by se experimentovalo s médiem, porušovali tradiční pravidla a odkazovalo se na významné evropské a asijské režiséry... Tohle je jeden z těch formálně nezajímavých nezávislých filmů, které mají asi nějaké speciální šablony na tvorbu scénáře, protože si dost často jsou podobný jako vejce vejci. Lehká osobní výpověď, tu snaha o společenskou kritiku, vedle "netypická" lovestory "s originálními a opravdovými" charaktery, tu existencionální trápení mladé generace, tady zase manifest nezávislého umělce v New Yorku... Radnor není úplně nepodobný své postavě z HIMYM - tady je charakter možná lehce propracovanější a méně pozérský (koneckonců nejedná se o sitcom). Nicméně navzdory všem výtkám se jedná asi o jednu z těch lepších věcí, koukatelnějších věcí i příjemnějších věcí, které v rámci žánrů pozérských indiefilmů můžeme vidět... Nakonec ta největší výtka je ta strašná okoukanost... Nicméně Radnor asi není úplně hloupý herec a já jsem zvědavý s čím příjde příště :)(20.1.2011)

Řeknu to asi takhle. Film je to na hezké 3 hvězdičky, ale jelikož Ted Mosby, teda Josh Radnor je mi sympatický svým vystupováním a je to jeho první pokus o napsání a zrežírování filmu, tak budu mírnější a dám mu 4 hvězdičky. Jinak perfektně film shrnula Nathalie. Já osobně bych dodal, že námětem i zpracováním tento film trošku připomíná filmy Woodyho Allena. Doporučení: chce to hlavně mít tu správnou náladu a respektovat pomalejší střih. :-)) 70%(23.2.2011)

výborná vztahová oddychovka, kterou po stránce herecké i režisérské zdárně táhne Josh Radnor, jenž zde hraje postavu na vlas podobnou Tedovi z HIMYM, což ale v tomto případě vůbec nevadí.. jsem moc zvědav, kam se bude jeho režisérská kariéra ubírat dál.. a pamatujte - you just have to walk that shit off :)(9.3.2012)

Moc pěkný a komorní příběh s velmi uvěřitelnými postavami řešící vcelku obyčejné problémy (s výjimkou toho, jak si z metra odnesl domů malýho černouška :-D). Jakožto Radnorovu prvotinu to musím pochválit, protože scénář byl řemeslně odveden lépe, než to dokáže většina větších zvířat Hollywoodu. Jen tak dál.(2.4.2015)

• - Josh Radnor v tomto filmu debutoval jako režisér. Zároveň napsal i scénář. (Pumiiix)

• - Josh Radnor napsal scénář tohoto filmu v období natáčení první a druhé série situační komedie CBS, Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (Beastmaster4)