Reklama

Reklama

Bezvadíkyještěprosím

  • USA HappyThankYouMorePlease
Trailer 1

Bezvadíkyještěprosím je příběh šesti newyorčanů, kteří zápasí s láskou, přátelstvím a vděčností. Jsou příliš staří na to být teenagery, ale nejsou připraveni být dospělými.
Seznamte se Samem (Josh Radnor), je mu něco přes dvacet, žije v New Yorku, živí se jako spisovatel a nějak nemá pod kontrolou ani svou kariéru, ani milostné vztahy. Poté, co do jeho života náhodou vstoupí opuštěné dítě, jenž jeho kariéru zcela rozhodí, potkává závazků se děsící Sam, krásnou barmanku a zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Sam se do ní zamiluje tak, že navrhuje vztah nejen na jednu, ale hned na tři noci ... dokud se neprobudí a neuvědomí si, co to vlastně dělá. Ovšem neumí si představit, jak bude ve svém bytě žít s dítětem, které přijal, a s dívkou. Začíná se však na svůj strach ze závazků dívat trochu jinak. Musí přijít několik nečekaných událostí a trochu zamyšlení se nad sebou pro Sama (a jeho v lásce podobně nešťastné přátele), aby se zbavili romantického cynismu a pochopili, co to znamená milovat a být milován. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (188)

Matty 

všechny recenze uživatele

Jako předkrm k filmu Woodyho Allena tahle vztahová komedie nezklame. Vědoma si možností herců i rozpočtu, nejde do velkých existenciálních témat – přesto by i ve své lehké váhové kategorii mohla dosáhnout lepšího výsledku. Nemoudře jsme v úvodu delší čas ponecháni ve společnosti sympatického Sama, který ale, jak záhy vysvitne, nebude jedinou důležitou postavou. Nebylo mi zkrátka po chuti odbíhat od něj v nerytmických intervalech ke dvěma dalším párům. Zpomaluje to film a ztěžuje výraznější sžití s některou z postav. Samův příběh by přitom jako samostatná povídka hravě obstál. Možná měl Radnor pro začátek zůstat jen u ní. 65% Zajímavé komentáře: Nathalie, Toj, ScarPoul ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Vezměte film Woodyho Allena, odstraňte ironii, sarkasmus, sexuální komplexy a talent pro přirozené dialogy a co vám zůstane? Trapný a nudný blábol nesympatického neherce, jehož ego přebujelo hranice jeho životního sitcomu. Nehezcí ňujorčané, co se chovají jako idioti a ve snaze o bohémský, intelektuální nadhled plácají strašlivé píčoviny, pardón, chtěl jsem říct životní moudra, z nichž by se jeden pozvracel i po koňské dávce Kinedrilu. Přeji Tedovi, aby mu Potkávání jejich matky zabralo ještě spoustu času a neměl kdy vybíjet si na ubohém divákovi své, jistě nedoceněné, scénaristické a režiserské ambice. StímhleběždoprdeleRadnore. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Ted Mosby zblbnul publikum v Sundance a odnesl si v roce 2010 cenu diváctva. Aby také ne, když natočil typickou americkou nezávislou "trochu toho, trochu onoho" komedii nekomedii o těžkém dospívání třicátníků, která si pro jistotu bere trochu toho, trochu onoho od řady svých předchůdců. Na debut to rozhodně není zlé, ale je to prostě zoufale průhledné, a pro ty, kdo už mají něco nakoukáno, takové neslané a nemastné. Typický film na hranici průměru a nadprůměru, protože poslat ho kamsi jen tak nemůžete, už kvůli zpěvu (i jiným věcem;)) Kate Mary. Jenže kdovíjak chválit ho taky nemůžete, protože je to místy skoro nudná hra na jistotu, omílající už xkrát viděné věci, podbarvující je xkrát slyšenými takzvaně indie odrhovačkami (ne že by byly profláklé, ale zní to všechno stejně), a zajímavý snad jen tou holou hlavou Malin Áskroužkemanové. A i ta má za úkol jen a pouze vás "oblažit" typickým hipsterským pseudomoudrem o osluníčkování vašeho života. Jak jinak než od indického taxikáře. Brrr. Nevím, nějak se nemůžu přinutit ani k té sedmdesátce. Takže 60%. A ne, nebudu se dívat znova. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Smutek ať pomine. Buďte těmi, kteří si zaslouží být milováni. Protože si to zasloužíme.... Sonda do života mladých lidí v N.Y. a jejich problémů jako jsou láska, rozchody, sex, přátelé, hledání toho pravýho, zbavení se nepravýho, manželství....atd, atd. A stokrát nic umořilo Fr. Všichni jen mluví a mluví a většinou je to nuda. Samozřejmě mluví o vztazích...o obyčejných vztazích... takže vlastně nuda. Čekal jsem skládačku, veselou svižnou a možná i dramatickou. Místo toho zjišťuji, že Sam je pořád Ted, kterýmu architektura jde líp než psaní scénářů. A že tu jde jen o ten optimistickej konec. Škoda, protože jinak je to milej filmeček, jen trošičku o ničem! To ovšem rozhodně neplatí o soundtracku! Například... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět jestli je lepší, když Ted místo matky pozná v metru kluka. 2.) Zjistím, že dneska už není ,,in“ bejt holkou na jednu noc, nýbrž na tři. 3.) Poslední dobou se cítím trochu zranitelná(ný). 4.) Chci se jen tak stavit a zašukat si. 5.) Nevím, jestli si můžu nechat dítě, který potkám v metru. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem si říkal, že ten film má v sobě to, co mě na seriálu How I Met Your Mother hrozně štve. Myslím tím postavu Joshe Radnora, která je pokaždé hrozně nad věcí, ale pokaždé absolutně zkrachuje. Tady je to stejnej problém, ale během pár minut se z toho vymaní a vznikne z toho klasicky příjemná, nezávazná romantická komedie, která se kupodivu i hezky sleduje až do konce. Na Joshe parádní debut a pokud by to byl nový Woody Allen, vůbec bych se nezlobil. Dialogy vtipné a chytlavé, postavy zajímavé a natočeno je to také dobře. Jen to neustálé psaní jednoho scénáře za druhým a ne pravidelný přepis pět let starého nápadu. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (3)

  • Josh Radnor v tomto filmu debutoval jako režisér. Zároveň napsal i scénář. (Pumiiix)
  • Annie (Malin Åkerman) lze při několika záběrech vidět vlasy čouhajíc zpod šátku a to i přesto, že postava trpí autoimunitním onemocněním. (Hellierer)

Reklama

Reklama