Do morku kosti

Mark White

Kostýmy:

Rebecca Hofherr
  • Xmilden

Něco se strašným způsobem nepovedlo. Jak je možné že filmy jako Počátek nemají ani náhodou šanci na Oscara, Prokletý ostrov nebyl dokonce ani nominovaný a pak se do nominace dostane Winter's Bone? Totální úlet akademiků. Film kde hraje hlavní roli nuda. Vedlejší role si střihly amatérismus, nezajímavost a hlavně nelogičnost. Po většinu filmu člověk ani moc neví která bije. Proč hlavní hrdinku chtějí ty ženské umlátit k smrti? Proč ji rovnou nezastřelí, když strká nos tam kde by neměla. Vše jsem si musel domýšlet a prakticky si vytvořit svou vlastní dějovou linii. Protože ta originální je strašná. Doporučení všem kteří tento film neviděli, nekoukejte na něj. Mohlo by to pro vás mít katastrofální následky. Já jsem přišel zbytečně o 100 minut svého života.(28.2.2011)

Kudrnovy děti Missouri 2010 aneb veverky jsou nejlepší smažené :-)). Jako sociální sonda funguje film skvěle, Jennifer Lawrence je nadmíru sympatická a kamera i hudba zasluhují pochvalu. A mě osobně, jako zarytému fanouškovi Twin Peaks, udělala svým výstupem obzvláštní radost Sheryl Lee, která na těch svých třiačtyřicet sice rozhodně vypadá, ale roztomilé dolíčky ve tvářích má pořád.(28.1.2012)

Drsné, nepřikrášlené a hlavně opravdové. Svou syrovou atmosférou a nehostinným prostředím, kterým se poflakují odpudiví američtí "redneckové", film připomene McCarthyho román Dítě boží. Jsem vděčný za celkové civilní pojetí a absolutní uvěřitelnost herců, a to bez výjimky. Skvělý nezávislák, který ještě posbírá spoustu cen.(30.11.2010)

Zajímavý nezávislý snímek a sonda do poměrů na americkém venkově, kde poměry mezi lidmi fungují trochu jinak. Chvílemi drsné, jindy však zase nudné...(23.11.2010)

Rozpočet $2miliónyTržby USA $6,257,026Tržby Celosvetovo $7,797,972(17.1.2011)

• - V přípravě na svou roli se Jennifer Lawrence naučila stahovat veverky, sekat dříví a prát se. (HellFire)

• - Kdyby Jennifer Lawrence získala Oscara, byla by tak nejmladší herečkou, která kdy získala Oscara za herecký výkon v hlavní roli. Ve finále ji však porazila Natalie Portman, která ztvárnila hlavní roli ve snímku Černá Labuť (2010). (Weasley)

• - Seržant Russell Schalk, který si zahrál armádního náboráře, je jím i ve skutečnosti. Jde o válečného veterána, který sloužil u 1st Cavalry Division. (Mr.Hudson)