Bucky (Nick Swardson) pracuje jako pomocník v obchodě na malém městě a v životě nemá žádné plány až do chvíle, kdy zjistí, že jeho konzervativní rodiče kdysi bývali hvězdami filmů pro dospělé! Bucky cítí, že právě tohle je jeho osud. Balí si věci a vyráží do L.A. s vírou, že půjde v jejich šlépějích. Ve vedlejších rolích se představují Christina Ricci, Don Johnson a Stephen Dorff. (oficiální text distributora)

Malarkey

Mě vlastně vůbec nepřekvapuje, že tenhle film psal Adam Sandler. Mě spíš pořád nestačí udivovat, co Adam má v hlavě, když je schopnej napsat tak naprosto šílenej příběh, kterej prakticky navazuje na první scénu, což je naprosto brutální náhon. No fakt jsem čuměl, co se v dnešní době dá natočit, ale na druhou stranu musím říct, že jsem se dlouhou dobu fakt upřímně smál. A to až do doby, než tahle komedie ztratila dech a stala se z ní typicky netypická romantika. Možná i proto jenom tři, kdyby to mělo grády a koule na konci takové, jaké to má na začátku, tak asi neváhám. ()

Jara.Cimrman.jr

Můj penis je viditelný pouhým okem a tak mám proti Fucky Buckymu dost velkou výhodu. Jenže tu rychle smazává Buckyho debilita, hlodavčí chrup a výstřik, kterému žádná zeď neodolá. V tu chvíli proti němu nemám šanci, ale přesto se mu svým hodnocením nemstím. Není to zkrátka žádná známka závisti, ale pouhé vyjádření toho, že kdyby z Buckyho udělali o něco menšího kreténa, tak já bych se bavil o něco víc. ()

Spooner

Už dlouho jsem neviděl tak odpornej a odpudivej film (natož komedii) plnou nesympatických postav a humoru toho nejstupidnějšího zrna. Všechny "vtipný" situace filmu jsou postavený jenom na hnusným ksichtu hlavního hrdiny a jeho naprostý debilitě, kdy s ním většina postav ( i jeho přátelé) celej film jednaj jak s hadrem a jemu je to furt úplně buřt. Navíc mi přišlo, že zde všichni vypadaj (až na Christinu Ricci samozřejmě) naprosto odpudivě a asexuálně, což je na komedii z prostředí pornoprůmyslu docela divný. 1* dávám jenom za celkem dobrýho Stephena Dorffa, který si svou roli zlýho pornoherce evidentně užil. Jinak ale velká ubohost, pod kterou bych se byl Sandlarem radši ani nepodepsal. ()

juta

Suprová komedie a ještě k tomu výstřik jak opice :D I ten konec, který měl malinký náběh romantiky se mi líbil. Tento účes je prostě pro komedie jak dělaný, kdybych měl delší vlasy, tak si to snad nechám udělat :D Tom Brady točí hodně dobré komedie. Škoda, že jich je tak málo. Nenechte se rozhodit hodnocením! Pokud máte rádi komedie a ještě k tomu i ty trhlé, tak tohle je přesně pro vás! ()

playboxguest

Už vidím, jak se Christina Ricci honí za pindíkem, co je kratší, jak můj malíček (na noze)... Ale o několika zívnutích se to dokoukat dalo a Buckyho imbecilita taky nebrala konce ("Ten dneska nepřijde, říkal, že mu přivezou koks, tak ho asi teď skládá"). ()

Omnibus

Blbec! ...Nebetyčnej blbec! Kdo? No přece já... Vrhnu se na Wednesday jako mlsný kocour na myš a nepodívám se ani, kdo napsal scénář! Adam Sandler – stupid forever. And me too... Tak jsem to za trest dokoukal, snad se aspoň Wednesday pořádně svlíkne...(jako kdyby ještě vůbec šlo překonat film Po životě, který chudák holka určitě odstonala, protože tam minimálně 50 procent času běhala před kamerou nahatá :-). Po téhle nechutně mrňavé komedii Zrozené stát se hvězdou mezi odpady, jsem opět musel jít chvíli bušit hlavou do zdi, abych se hodil zpátky do normálu. A taky jsem se omluvil sám sobě, že jsem o sobě a svém třeskutém smyslu pro humor občas zapochyboval, jestli není až přespříliš infantilní a stupidní. Kdepak, není. Sandlerovi nesahám ani po kolena, natož po kulena, natož po kuličky (válíte se smíchy, doufám, jak umím být taky zábavnej :-) A to znám, ještě ze základky, taky ten o nadržené Mařence, jak láká na procházce Jeníčka už po šesté za další lopuch a on na to: „lopuch nelopuch, už mi opuch!“)... Jenže dát odpad filmu, kde hraje ONA, to prostě nemůžu. Takže jednu hvězdu pro Wednesday a pár facek sám sobě... Dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc (a hádejte kam, halelujá... Nohavica promine). ()

honajz odpad!

Máte rádi americké komedie, kde hrdinou je vidlák debílek s divným účesem, při těle a s nějakým hendikepem, třeba předkusem, a přes to sbalí nejhezčí holku? Tenhle typ humoru osobně moc rád nemám, proto se mi podobné filmy těžko recenzují. Navíc, když se mísí s fekálním humorem. Bucky Larson je onen výše zmíněný týpek. Je vyhozen z práce a jede do světa hledat svůj osud. Tím se stane hraní v pornofilmech, kdy ziskuchtivý režisér pornofilmů (Don Johnson) využije toho, že Bucky má malé péro a na tom postaví reklamu. Jenže Bucky miluje krásnou servírku, a ona jeho. To je celá kostra tohoto úžasného příběhu, zbytek je výplň vtipů na slova „honit, brko, leštit, stříkat, mazat, kozy, malý ptáček“... Protože to produkoval a napsal Adam Sandler, nezbývá než konstatovat, že se totálně zbláznil. Kdoví, na čem ujíždí, ale rozleptalo mu to mozek. Podobně je k nepochopení ta hromada známých herců, co v takovém shitu hrají: kromě Dona Johnsona třeba Christina Ricci, Stephen Dorff nebo Kevin Nealon. Když si vezmu, jak využil předkus v Dívce na koštěti Václav Vorlíček – a bylo to vtipné – a jak se s tím pracuje zde, nedá se snad ani říct, že jde o film. Spíše volně pospojovaný sled scének na jedno a to samé téma. Jenže síla vtipu je v tom, že je krátký a má pointu, ne že ho taháte a opakujete skoro hodinu a půl. ()

jonyyy

Páni, written by Adam Sandler, ale chápu, že Adam už má dneska takové jméno, že si v takové hovadině hrát netroufl. Ale co Christina Ricci? Začala brát drogy nebo co, že herečka, která hrála pro Allena kývla na takový scénář? Ale ať jen nekritizuju, určitě to není na IMDB Bottom 100 (#97 k 01/2012) a dokonce jsem se asi dvakrát zasmál. 30% ()

eraserhead666

"Já ani nevím, co je to anální otvor. Ale jestli ho mám opravdu nejhezčí, tak určitě po mámě." Nechtělo se mi tomu věřit, ale nakonec jsem i toho Swardsona vzal na milost. I když pravda, v tomhle filmu mě bavili spíše všichni ostatní než on. ()

lioncel

Ano, je to naprosto totálně ujetá ptákovina a podobných, méně či více podařených /na odpis, tu už pár bylo a jen tak bez povšimnutí profičely okolo … na místních, spravedlivě rozhořčených komentářích jde především zcela jasně vidět, že těm řečem o: „velikosti, na které nezáleží“ moc lidí ve skutečnosti nevěří, zato Kathy McGee určitě ano .. ale vůbec, co vám budu vysvětlovat - jděte mi všichni z dílny … ta má pátá *, je na protest těm místním odpadům! ... ()

Streeper

To byla taková neskutečná šílenost, že jsem si říkala, jak se k tomu mohla Christina Ricci upsat? Možná si chtěla zkusit nějakou bláznivou roli, mám pocit, že každý herec si tohle někdy zažije, ale tohle bylo už trošku moc ne? Musím na druhou stranu říct, že se mi líbil ten nápad, že podivný nehezký klučina touží po tom být pornohvězdou, díky tomu jsme se podívali do zákulisí natáčení pornofilmů. Ale některé trapné fórky by si mohli odpustit. ()

4daPeace

Verdikt: Velké zuby a malá výbava zajistili solidní "hloupou" zábavu. Hvězdička navíc za Buckyho spolubydlícího Kevina Nealona (Doug z Weeds). ()