Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Olík
  *

  Dost mne překvapuje zdejší celkem vřelé přijetí, protože tohle je fakt už moc. Nejsem žádný úzkoprsí puritán vyrážející s biblí v ruce do ulic vždy když z televizní obrazovky zazní "kurva", ale i vidlácká fekálmedie se musí umět. Já vidím pouze ne zrovna po fialkách vonicí žumpu na jejímž dně čekají žně Zlatých malin.(23.1.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Můj penis je viditelný pouhým okem a tak mám proti Fucky Buckymu dost velkou výhodu. Jenže tu rychle smazává Buckyho debilita, hlodavčí chrup a výstřik, kterému žádná zeď neodolá. V tu chvíli proti němu nemám šanci, ale přesto se mu svým hodnocením nemstím. Není to zkrátka žádná známka závisti, ale pouhé vyjádření toho, že kdyby z Buckyho udělali o něco menšího kreténa, tak já bych se bavil o něco víc.(14.8.2014)

 • Gore
  **

  Jedna hvězda je za Christinu Ricci, která dokáže zazářit i v největší sračce a je otázka, proč roli v takovém filmu vzala (asi proto, že slabost pro retardované postavy (viz Pumpkin) nebo, že to má na konci 'poselství' o pravé lásce). I když nemám rád filmy o zesměšňování retardů z dílny Sandlera (viz Vodonoš), o nevtipném vyměšování všech možných tělních tekutin (viz většina dnešních teen komedií) a nereálných situacích končící happyendem, tak zde jsem se asi 3x zasmál.(3.2.2012)

 • juta
  ****

  Suprová komedie a ještě k tomu výstřik jak opice :D I ten konec, který měl malinký náběh romantiky se mi líbil. Tento účes je prostě pro komedie jak dělaný, kdybych měl delší vlasy, tak si to snad nechám udělat :D Tom Brady točí hodně dobré komedie. Škoda, že jich je tak málo. Nenechte se rozhodit hodnocením! Pokud máte rádi komedie a ještě k tomu i ty trhlé, tak tohle je přesně pro vás!(30.3.2012)

 • J. T. Kirk
  *

  Trapná, až debilní rádoby komedie. V poslední době jsem si zvykl na kdeco, ale tohle je opravdu trošku moc. Který debil napsal něco tak strašného? Aha, Sandler, tak už je to všechno jasné... Je mě z toho tak špatně, že už to radši nebudu víc rozebírat. Jedna * za Christinu Ricci a za Kevina Nealona (Doug Wilson), protože scény s ním udržovali film, alespoň trošku vtipný.(22.1.2012)

 • - Film byl nominován na Zlaté maliny v kategoriích nejhorší film, nejhorší herec, nejhorší herecký ansámbl, nejhorší režie a nejhorší scénář. (Ded@M@tes)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace