VOD (1)

Bucky (Nick Swardson) pracuje jako pomocník v obchodě na malém městě a v životě nemá žádné plány až do chvíle, kdy zjistí, že jeho konzervativní rodiče kdysi bývali hvězdami filmů pro dospělé! Bucky cítí, že právě tohle je jeho osud. Balí si věci a vyráží do L.A. s vírou, že půjde v jejich šlépějích. Ve vedlejších rolích se představují Christina Ricci, Don Johnson a Stephen Dorff. (oficiální text distributora)

Trailer

honajz odpad!

Máte rádi americké komedie, kde hrdinou je vidlák debílek s divným účesem, při těle a s nějakým hendikepem, třeba předkusem, a přes to sbalí nejhezčí holku? Tenhle typ humoru osobně moc rád nemám, proto se mi podobné filmy těžko recenzují. Navíc, když se mísí s fekálním humorem. Bucky Larson je onen výše zmíněný týpek. Je vyhozen z práce a jede do světa hledat svůj osud. Tím se stane hraní v pornofilmech, kdy ziskuchtivý režisér pornofilmů (Don Johnson) využije toho, že Bucky má malé péro a na tom postaví reklamu. Jenže Bucky miluje krásnou servírku, a ona jeho. To je celá kostra tohoto úžasného příběhu, zbytek je výplň vtipů na slova „honit, brko, leštit, stříkat, mazat, kozy, malý ptáček“... Protože to produkoval a napsal Adam Sandler, nezbývá než konstatovat, že se totálně zbláznil. Kdoví, na čem ujíždí, ale rozleptalo mu to mozek. Podobně je k nepochopení ta hromada známých herců, co v takovém shitu hrají: kromě Dona Johnsona třeba Christina Ricci, Stephen Dorff nebo Kevin Nealon. Když si vezmu, jak využil předkus v Dívce na koštěti Václav Vorlíček – a bylo to vtipné – a jak se s tím pracuje zde, nedá se snad ani říct, že jde o film. Spíše volně pospojovaný sled scének na jedno a to samé téma. Jenže síla vtipu je v tom, že je krátký a má pointu, ne že ho taháte a opakujete skoro hodinu a půl. ()

lioncel

Ano, je to naprosto totálně ujetá ptákovina a podobných, méně či více podařených /na odpis, tu už pár bylo a jen tak bez povšimnutí profičely okolo … na místních, spravedlivě rozhořčených komentářích jde především zcela jasně vidět, že těm řečem o: „velikosti, na které nezáleží“ moc lidí ve skutečnosti nevěří, zato Kathy McGee určitě ano .. ale vůbec, co vám budu vysvětlovat - jděte mi všichni z dílny … ta má pátá *, je na protest těm místním odpadům! ... ()

juta

Suprová komedie a ještě k tomu výstřik jak opice :D I ten konec, který měl malinký náběh romantiky se mi líbil. Tento účes je prostě pro komedie jak dělaný, kdybych měl delší vlasy, tak si to snad nechám udělat :D Tom Brady točí hodně dobré komedie. Škoda, že jich je tak málo. Nenechte se rozhodit hodnocením! Pokud máte rádi komedie a ještě k tomu i ty trhlé, tak tohle je přesně pro vás! ()

Peenugirl

Úplne odveci. Myslím, že somsa pousmiala asi dvakrát počas celého filmu. Raz to bolo, keď povedal " to bude tým svetrom..." a raz na jeho blbom spolulubývajúcom... Ostatné bolo pre mňa buď trapné alebo nechutné. Celkovo Bucky bol poněkud trapný, noaešte to zahrať na milého a dobrosrdečného farmára, vrchol klišé. 10% ()

Olík

Dost mne překvapuje zdejší celkem vřelé přijetí, protože tohle je fakt už moc. Nejsem žádný úzkoprsí puritán vyrážející s biblí v ruce do ulic vždy když z televizní obrazovky zazní "kurva", ale i vidlácká fekálmedie se musí umět. Já vidím pouze ne zrovna po fialkách vonicí žumpu na jejímž dně čekají žně Zlatých malin. ()

• Film byl nominován na Zlaté maliny v kategoriích nejhorší film, nejhorší herec, nejhorší herecký ansámbl, nejhorší režie a nejhorší scénář. (Ded@M@tes)