Suprová komedie a ještě k tomu výstřik jak opice :D I ten konec, který měl malinký náběh romantiky se mi líbil. Tento účes je prostě pro komedie jak dělaný, kdybych měl delší vlasy, tak si to snad nechám udělat :D Tom Brady točí hodně dobré komedie. Škoda, že jich je tak málo. Nenechte se rozhodit hodnocením! Pokud máte rádi komedie a ještě k tomu i ty trhlé, tak tohle je přesně pro vás!(30.3.2012)

• Peenugirl

Úplne odveci. Myslím, že somsa pousmiala asi dvakrát počas celého filmu. Raz to bolo, keď povedal " to bude tým svetrom..." a raz na jeho blbom spolulubývajúcom... Ostatné bolo pre mňa buď trapné alebo nechutné. Celkovo Bucky bol poněkud trapný, noaešte to zahrať na milého a dobrosrdečného farmára, vrchol klišé. 10%(19.3.2012)

• J. T. Kirk

Trapná, až debilní rádoby komedie. V poslední době jsem si zvykl na kdeco, ale tohle je opravdu trošku moc. Který debil napsal něco tak strašného? Aha, Sandler, tak už je to všechno jasné... Je mě z toho tak špatně, že už to radši nebudu víc rozebírat. Jedna * za Christinu Ricci a za Kevina Nealona (Doug Wilson), protože scény s ním udržovali film, alespoň trošku vtipný.(22.1.2012)

• Soweek

Scénář Adama Sandlera je silně znát, protože pár joků je typicky sandlerovských a výborných. Celkově si s tímto filmem ale lidé nedali moc práce a je prostě nedotažený. Spoléhalo se na chytlavé téma a Christinu Ricci v hlavní roli, což mě vlastně i přilákalo, takže asi můžu konstatovat, že se tvůrcům povedlo to, o co se snažili :-)(11.2.2012)

• Omnibus

Blbec! ...Nebetyčnej blbec! Kdo? No přece já... Vrhnu se na Wednesday jako mlsný kocour na myš a nepodívám se ani, kdo napsal scénář! Adam Sandler – stupid forever. And me too... Tak jsem to za trest dokoukal, snad se aspoň Wednesday pořádně svlíkne...(jako kdyby ještě vůbec šlo překonat film Po životě, který chudák holka určitě odstonala, protože tam minimálně 50 procent času běhala před kamerou nahatá :-). Po téhle nechutně mrňavé komedii Zrozené stát se hvězdou mezi odpady, jsem opět musel jít chvíli bušit hlavou do zdi, abych se hodil zpátky do normálu. A taky jsem se omluvil sám sobě, že jsem o sobě a svém třeskutém smyslu pro humor občas zapochyboval, jestli není až přespříliš infantilní a stupidní. Kdepak, není. Sandlerovi nesahám ani po kolena, natož po kulena, natož po kuličky (válíte se smíchy, doufám, jak umím být taky zábavnej :-) A to znám, ještě ze základky, taky ten o nadržené Mařence, jak láká na procházce Jeníčka už po šesté za další lopuch a on na to: „lopuch nelopuch, už mi opuch!“)... Jenže dát odpad filmu, kde hraje ONA, to prostě nemůžu. Takže jednu hvězdu pro Wednesday a pár facek sám sobě... Dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc (a hádejte kam, halelujá... Nohavica promine).(9.1.2013)

• - Film byl nominován na Zlaté maliny v kategoriích nejhorší film, nejhorší herec, nejhorší herecký ansámbl, nejhorší režie a nejhorší scénář. (Ded@M@tes)