Bucky (Nick Swardson) pracuje jako pomocník v obchodě na malém městě a v životě nemá žádné plány až do chvíle, kdy zjistí, že jeho konzervativní rodiče kdysi bývali hvězdami filmů pro dospělé! Bucky cítí, že právě tohle je jeho osud. Balí si věci a vyráží do L.A. s vírou, že půjde v jejich šlépějích. Ve vedlejších rolích se představují Christina Ricci, Don Johnson a Stephen Dorff. (oficiální text distributora)

Trailer

juta

Suprová komedie a ještě k tomu výstřik jak opice :D I ten konec, který měl malinký náběh romantiky se mi líbil. Tento účes je prostě pro komedie jak dělaný, kdybych měl delší vlasy, tak si to snad nechám udělat :D Tom Brady točí hodně dobré komedie. Škoda, že jich je tak málo. Nenechte se rozhodit hodnocením! Pokud máte rádi komedie a ještě k tomu i ty trhlé, tak tohle je přesně pro vás! ()

jonyyy

Páni, written by Adam Sandler, ale chápu, že Adam už má dneska takové jméno, že si v takové hovadině hrát netroufl. Ale co Christina Ricci? Začala brát drogy nebo co, že herečka, která hrála pro Allena kývla na takový scénář? Ale ať jen nekritizuju, určitě to není na IMDB Bottom 100 (#97 k 01/2012) a dokonce jsem se asi dvakrát zasmál. 30% ()

Malarkey

Mě vlastně vůbec nepřekvapuje, že tenhle film psal Adam Sandler. Mě spíš pořád nestačí udivovat, co Adam má v hlavě, když je schopnej napsat tak naprosto šílenej příběh, kterej prakticky navazuje na první scénu, což je naprosto brutální náhon. No fakt jsem čuměl, co se v dnešní době dá natočit, ale na druhou stranu musím říct, že jsem se dlouhou dobu fakt upřímně smál. A to až do doby, než tahle komedie ztratila dech a stala se z ní typicky netypická romantika. Možná i proto jenom tři, kdyby to mělo grády a koule na konci takové, jaké to má na začátku, tak asi neváhám. ()

Jara.Cimrman.jr

Můj penis je viditelný pouhým okem a tak mám proti Fucky Buckymu dost velkou výhodu. Jenže tu rychle smazává Buckyho debilita, hlodavčí chrup a výstřik, kterému žádná zeď neodolá. V tu chvíli proti němu nemám šanci, ale přesto se mu svým hodnocením nemstím. Není to zkrátka žádná známka závisti, ale pouhé vyjádření toho, že kdyby z Buckyho udělali o něco menšího kreténa, tak já bych se bavil o něco víc. ()

honajz odpad!

Máte rádi americké komedie, kde hrdinou je vidlák debílek s divným účesem, při těle a s nějakým hendikepem, třeba předkusem, a přes to sbalí nejhezčí holku? Tenhle typ humoru osobně moc rád nemám, proto se mi podobné filmy těžko recenzují. Navíc, když se mísí s fekálním humorem. Bucky Larson je onen výše zmíněný týpek. Je vyhozen z práce a jede do světa hledat svůj osud. Tím se stane hraní v pornofilmech, kdy ziskuchtivý režisér pornofilmů (Don Johnson) využije toho, že Bucky má malé péro a na tom postaví reklamu. Jenže Bucky miluje krásnou servírku, a ona jeho. To je celá kostra tohoto úžasného příběhu, zbytek je výplň vtipů na slova „honit, brko, leštit, stříkat, mazat, kozy, malý ptáček“... Protože to produkoval a napsal Adam Sandler, nezbývá než konstatovat, že se totálně zbláznil. Kdoví, na čem ujíždí, ale rozleptalo mu to mozek. Podobně je k nepochopení ta hromada známých herců, co v takovém shitu hrají: kromě Dona Johnsona třeba Christina Ricci, Stephen Dorff nebo Kevin Nealon. Když si vezmu, jak využil předkus v Dívce na koštěti Václav Vorlíček – a bylo to vtipné – a jak se s tím pracuje zde, nedá se snad ani říct, že jde o film. Spíše volně pospojovaný sled scének na jedno a to samé téma. Jenže síla vtipu je v tom, že je krátký a má pointu, ne že ho taháte a opakujete skoro hodinu a půl. ()

• Film byl nominován na Zlaté maliny v kategoriích nejhorší film, nejhorší herec, nejhorší herecký ansámbl, nejhorší režie a nejhorší scénář. (Ded@M@tes)