Videokolekce:
Maratón
Čas dluhů
Jsi můj pán
Co sudičky přály nám
Haňa Zaňa (Jinak to nebude)
Neposlušné tenisky

Bonusy:
Johanka z Arku (výběr představení v divadle Ta Fantastika)
Vokurky (střihová verze)
Zahrada rajských potěšení (latinská verze)
Švadlenka (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

Po nejplodnějších letech logicky nastal čas bilancování a Lucie Bílá předvedla všechny své úspěšné klipy od Neposlušných tenisek až po Dívám se dívám. Některé klipy se mi líbí obrazově, jiné zase hudebně, ale za opravdu povedené považuju pouze Esemes, Dalekohled a Lásku, co je láska. K tomu ostatnímu mám větší či menší výhrady, ale to je patrně nepodstatné, protože preferuju trošku jiný druh hudby. Lucce Bílé se však v dnešním světě nelze vyhnout. ()

MM_Ramone

Dvadsiateho druhého septembra roku 2004 vyšla pod značkou vydavateľsta Monitor kolekcia videoklipov českej speváčky Licie Bílej. Obsahuje oficiálne klipy ku songom: Láska je láska, Trouba, eSeMeS, Tiché Gloria, Zahrada rajských potěšení, Vokurky, Ave Maria, Chci být tvou vdovou, Dívám se dívám, Spáso duše mé, Dalekohled, Most přes minulost, Requiem, Air, Maratón, Čas dluhů, Jsi můj pán, Co sudičky přály nám, Haňa Zaňa (Jinak to nebude), Neposlušné tenisky, Johanka z Arku (výber představenia v divadle Ta Fantastika), Vokurky (strihová verzia), Zahrada rajských potěšení (latinská verzia), Švadlenka. *** ()