Ani málo, ani moc… (TV film)

Česko, 1999, 98 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

• sator

Oficiální obsah je o h*****. Současný televizní příběh o jedné velké lásce a nevydařené adopci...(14.2.2014)

Kdyby tak scénář byl celou dobu tak lidský a sebevědomý jako režie...(26.4.2004)

• slunicko2

Spíš málo, než moc. 1) Herecký koncert 36leté Vilmy Cibulkové za nevýrazné asistence 75leté Slávky Budínové by nebyl špatný. Po chvilce je však jasné, jak vše skončí. Bezvýchodnost celé zápletky je protivná. 2) Jediným světlým bodem je 9letý Pavel Dytrt (Bohoušek).(10.6.2018)

Tento príbeh mladej ženy s citovými problémami by bol ešte zaujímavejší, keby sa tak neutápal v patetickosti. Ale taký musel byť, keď smeroval k takému záveru. Adeptka na adopciu určite nemôže stvárať kraviny, chlastať, a pri svojich problémoch sa nechať zachraňovať „babičkou“. Vilma Cibulková zvládla predviesť rozpad osobnosti s prehľadom, až mi jej bolo ľúto, a pritom obeťou bolo dieťa. Hororové sny v alkoholickom delíriu, tie mali grády, akoby prišli z iného filmu. –––– Ve všem je důležitá míra. Milovat? To ano, ano. Ale tak akorát. Ani moc, ani málo. Jen tak to může fungovat. –––– Marie, vy mě chcete vrátit?(21.3.2018)

Příliš překombinovaný příběh... pozitiva: skvělá kamera a výkon V. Cibulkové(19.8.2003)

"Všichni myslíme hlavně na sebe... ale když tím někomu pomůžeme, to přece není nic špatnýho." Vilma dokázala tu sobeckost zobrazit opravdu věrně.(22.3.2018)

Paní Cibulková ukazuje všem, jak se to má hrát, a je prostě naprosto perfektní, To jí nemohu upřít, ani kdybych se nakrájel na nudličky. V tomto snímku navíc získala velmi hodnotné asistenty, takže skutečně bylo na co koukat. Bohužel psychologická dramata nesnáším, takže i přes mé vyšší hodnocení, podruhé opravdu ne. *** A PŮL(23.2.2019)

Rodinný masakr Vilmou Cibulkovou. Opravdu výživná adopční agónie, která se zacykluje v chorobných vztahových interakcích. Kdyby byla Bára věrohodnější, dala bych max. Ale za její patické exhibice ubírám bod.(21.3.2018)

Herecký koncert V. Cibulkové, které zdatně sekundovali S. Budínová a L. Vaculík . A malý Pavlík Dytrt (Bohoušek) byl přesvědčivý : 5 * a 85 % .(21.3.2018)