Ani málo, ani moc… (TV film)

Česko, 1999, 98 min

• sator

Oficiální obsah je o h*****. Současný televizní příběh o jedné velké lásce a nevydařené adopci...(14.2.2014)

Příliš překombinovaný příběh... pozitiva: skvělá kamera a výkon V. Cibulkové(19.8.2003)

• slunicko2

Spíš málo, než moc. 1) Herecký koncert 36leté Vilmy Cibulkové za nevýrazné asistence 75leté Slávky Budínové by nebyl špatný. Po chvilce je však jasné, jak vše skončí. Bezvýchodnost celé zápletky je protivná. 2) Jediným světlým bodem je 9letý Pavel Dytrt (Bohoušek).(10.6.2018)

Tento príbeh mladej ženy s citovými problémami by bol ešte zaujímavejší, keby sa tak neutápal v patetickosti. Ale taký musel byť, keď smeroval k takému záveru. Adeptka na adopciu určite nemôže stvárať kraviny, chlastať, a pri svojich problémoch sa nechať zachraňovať „babičkou“. Vilma Cibulková zvládla predviesť rozpad osobnosti s prehľadom, až mi jej bolo ľúto, a pritom obeťou bolo dieťa. Hororové sny v alkoholickom delíriu, tie mali grády, akoby prišli z iného filmu. –––– Ve všem je důležitá míra. Milovat? To ano, ano. Ale tak akorát. Ani moc, ani málo. Jen tak to může fungovat. –––– Marie, vy mě chcete vrátit?(21.3.2018)

Kdyby tak scénář byl celou dobu tak lidský a sebevědomý jako režie...(26.4.2004)

• - !!SPOILER!!: V jedné ze závěrečných scén padá ze schodů za Slávku Budínovou kaskadérka Hana Dvorská. (Bart)