poster

Ani málo, ani moc… (TV film)

Drama

Česko, 1999, 98 min

 • sator

  Oficiální obsah je o h*****. Současný televizní příběh o jedné velké lásce a nevydařené adopci...(14.2.2014)

 • slunicko2
  **

  Spíš málo, než moc. 1) Herecký koncert 36leté Vilmy Cibulkové za nevýrazné asistence 75leté Slávky Budínové by nebyl špatný. Po chvilce je však jasné, jak vše skončí. Bezvýchodnost celé zápletky je protivná. 2) Jediným světlým bodem je 9letý Pavel Dytrt (Bohoušek).(10.6.2018)

 • Jinny
  ***

  Kdyby tak scénář byl celou dobu tak lidský a sebevědomý jako režie...(26.4.2004)

 • Pitryx
  ***

  Paní Cibulková ukazuje všem, jak se to má hrát, a je prostě naprosto perfektní, To jí nemohu upřít, ani kdybych se nakrájel na nudličky. V tomto snímku navíc získala velmi hodnotné asistenty, takže skutečně bylo na co koukat. Bohužel psychologická dramata nesnáším, takže i přes mé vyšší hodnocení, podruhé opravdu ne. *** A PŮL(23.2.2019)

 • Autogram
  ****

  Tento príbeh mladej ženy s citovými problémami by bol ešte zaujímavejší, keby sa tak neutápal v patetickosti. Ale taký musel byť, keď smeroval k takému záveru. Adeptka na adopciu určite nemôže stvárať kraviny, chlastať, a pri svojich problémoch sa nechať zachraňovať „babičkou“. Vilma Cibulková zvládla predviesť rozpad osobnosti s prehľadom, až mi jej bolo ľúto, a pritom obeťou bolo dieťa. Hororové sny v alkoholickom delíriu, tie mali grády, akoby prišli z iného filmu. –––– Ve všem je důležitá míra. Milovat? To ano, ano. Ale tak akorát. Ani moc, ani málo. Jen tak to může fungovat. –––– Marie, vy mě chcete vrátit?(21.3.2018)

 • - !!SPOILER!!: V jedné ze závěrečných scén padá ze schodů za Slávku Budínovou kaskadérka Hana Dvorská. (Bart)