Komentáře uživatelů k TV pořadu (39)

• machopoltar

,,ked rano clovek vstane je cudny, sam vo svojom svete a ak ma to stastie ze si moze zapnut telku vacsinou ako sprievod k cinnostiam sihne spontanne po telerane,,,,,,,,,,,,,,,,robit program kazdy den pre telerano musi byt zlozita zalezitost,,vstavat tak skoro rano+ plno inych tech a manazer. veci , takze si zasluzia pochvalu za co by som dal aj 3,,,,,ale ked tam vidim tie dve korytnacky afektovanu sosovu a vrcharku polakovu prepinam,,,,,,ked ich raz stretnem v afekte na nich zabliakam,,,,,,, "PRESTANTE KONECNE SKAKAT LUDOM DO RECI",,,, nepredstavitelne ako ich tam mozu drzat, ved oni nedokazu najs v rozhovore podstatu,myslienku a uz ked sa dostane k dobrej teme ukocia to a idu bud varit ci k usa bulvaru atd,,,,,,,este sa knim da priclenit ILKO v tom mate jednu istotu ked vam hovori o pocasi a to, ze urcite take ako tvrdi nebude,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vs ostatní velka pochvala zvlast kvetke , ktora ked robi telerano mame v dome pohodu a dej je pragmaticky,racionalny, obycajny,,,,,,,este raz naposledy,,SOSOVA neskac do reci ,,neskaaac do reciii(21.5.2015)

• Fretakata

Už sa zdalo, že dramaturgia Telerána trocha zmúdrela a dlho som v relácii nezbadala veštenie a numerologov a pod. Ale ACH.. tento dnešok... šibe im . Dnes 11.6.2018 si tam propagovala svoju pokrivenú "psychosomatickú" a "celostnú" medicínu MUDr. Klímová. Napriek megapruserom v Cesku bola spokojná a mlela si tie svoje drzosti. https://www.csfd.cz/film/619172-infiltrace-obchod-se-zdravim/komentare/. BTW, minimálne 30 rokov sa na lekárskych fakultách učí o psychických zložkách ochorení a tvrdenia, Liečiteľskí hajzli napriek tomu drzo tvrdia, že "západná medicína" lieči len jeden orgán (mimochodom, ani to nejde, ako-tak sú výnimkou zubári), kdežto oni "celého človeka". A tak predávajú nešťastným alebo hlúpym ľuďom svoje informované vody, doplnky, bunkové soli, archebaktérie, .. presuny kvantových energií .. a pod. Superdrzosť je vkladať lekárom do úst, akí sú v úžase z ich výsledkov, skáče to na človeka z polovice internetových stránok. Za istú informačnú hodnotu a za Bukovského dávam jednu hviezdu. Bukovský je v pohode, propaguje si svoje vegánstvo, ale prináša aj významné nové informácie z výskumov (konformné s jeho filozofiou) a ja ho obdivujem za to, ako stručne a výstižne to dokáže podať. Oceňujem, že dodá aj zásadnú informáciu, na akých pacientoch sa výskum robil.(17.2.2010)

• psy.cho

Ráno vstávam asi tak 4 krát do mesiaca a keď vstanem, tak si to pustím a neni to až tak zlé. Varenie, počasie, šport, správy a nejakí ty hostia. 2*(25.3.2011)

• MM_Ramone

"Teleráno" na Markíze. Stále to isté dookola. Usmiatí ľudia plní elánu do nového dňa. Samé pozitívne témy. No ale veď prečo nie? Celkom im to ide. Túto reláciu považujem za také televízne rádio, ktoré si človek narýchlo, viac menej zo zvyku, pustí, keď sa ráno chystá do práce a popri tom stihne všetky tie všedné každodenné rituály: Umyť sa, najesť sa, prelistovať noviny, srknúť kávu... Nie som síce pavidelným divákom, ale priznám sa, že občas si to pustím. **(7.9.2011)

• WANDRWALL

Zbytečný pořad. Stále stejný. A jen pro ty, co mají ráno čas na něj koukat.(5.9.2010)

• Tomco

Ráno bude vždy len ráno.. nechutné vstávanie do práce, ale do pozadia môže byť :).(10.2.2010)

• Anderton

Neviem, či nie je ráno si lepšie zapnúť ako podmaz nejaký hudobný kanál, pretože si môžete aspoň pohmkávať v sprche. Tvorcovia telerána pochopili, že tu netreba hlásiť nejaké dôležité správy, ráno zaujíma ľudí maximálne počasie a športových priaznivcov, ktorí stávkujú, výsledky z NHL. Toto nám Teleráno poskytne, takže navážať sa do jeho ostatnej štruktúry nemá význam.(17.9.2012)

• Marek1991

Miloval som to v prvých rokoch, vrátane tej rozprávky pred tým, než som išiel do školy, najmä som mal rád jarné a letné vydania s Jankou Hospodárovou, lebo pri peknom počasí a jej úsmeve a smiechu mi to dodávalo elán. Dnes mi to príde veľmi otravné a falošné. Veľa nasilu robených vecí, veľa trápností, veľa manipulácií a podsunutých zavádzajúcich tém, či zlé moderovanie. Dnes mi z toho behá husia koža a znepríjemňuje mi to ranné vstávanie a psychické pripravenie sa do školy, nehovoriac, že môj otec to v kuchyni vedľa mojej izby vždy "vypeckuje" na televízore a ja sa na to budím. Za minulosť to nejak spriemerujem a dám dve hviezdičky.(30.3.2012)

• GILLWANDER

Kvôli rozprávke ako dieťa, inak nič. Je to strašná a nezmyselná nuda...20%(22.10.2014)

• Aljak

Kedysi, pár rokov dozadu, to malo ešte nejakú úroveň a občas sa rozoberali naozaj zaujímavé témy, ktorým boli venované aspoň 20-minútové bloky. A teraz? Úplne zbytočné témy, pri ktorých nie je žiadna objektivita - práve naopak, sa nimi snažia poukázať len na najväčšie extrémy, no a každej venovaných tak 3-4 minúty, počas ktorých sa človek vlastne nič normálne nedozvie. K tomu tie "úžasné" kamerové efekty, keď sa musí obraz neustále hýbať, vlniť, obracať a neviem čo ešte všetko iné. K moderátorom sa asi vyjadrovať ani nejdem, hoci ich vyjadrovanie a správanie je tak na úrovni 13-ročných puberťačiek, ktoré chcú za každú cenu zaujať. Odpad!(1.10.2013)

• BoncheR

Nič- moc len ak si to ráno zapnete a budete to mať LEN ako kulisu(6.6.2011)

• Martin741

Tv Narkoza mi ma hned za rana hukat a ziapat z obyvaku? Ani omylom, Narkoze a jej "tvorbe" sa dost dlho uspesne vyhybam. 5 %(16.4.2013)

Nie je to kvalitná relácia a podobné moderátorské schopnosti by predviedol asi každý druhý človek,ale tri hviezdy dávam preto lebo hneď ako sa ráno vykopem z postele a začínam sa chystať do školy pustím si Teleráno, len preto aby nebolo také ticho :)...Kebyže táto relácia nie je asi by mi to chýbalo.(31.3.2011)

Líbí se mi to více než ty rána na ČT a dokonce na TV Nova, ta proti ránu na Markíze vypadá jako chudá příbuzná.(26.11.2012)

Príjemné spestrenie pracovného rána, len škoda toho, že v čase vysielanie sú všetci v robote poprípade v škole : )(6.1.2010)

• kebom

Celkom dilema, ako toto hodnotiť. Napríklad v rokoch 1997 - 1999 som pri tomto stále vstával a išiel do školy. Po podobných pokusoch v súčasnosti som sa cestou do práce takmer pozvracal... S pôvodným teleránom to už nemá nič spoločné pár rokov.(30.4.2010)

• dehlie

Také ranné hodiny v televízií.(28.1.2011)

• rexino

Celkom príjemné spestrenie rána. Hlavne Šport si rád pozriem. Ale už aj toto niekedy preháňajú..(16.12.2010)

• DETTO1976

Každé ráno teleráno.(18.5.2011)

• emdvojka

Súhlasim s Tomcom :-)(30.5.2010)

• tančísvlky

Banda ľudí čo sa tvári , že chcú nie čo povedať ale opak je pravdou. Nechápem, zmysel podobných programov. Na Markíze sa nedá pozerať vôbec nič. Ako dôkaz je dnešný výsmech v podobe oslavy 70.výročia SNP. A implementácia Troškového braku Slunce,seno 3. Mám pocit ,že všetko na svete by malo určitú pokoru aj televízny program. Je hrozne smutné, čo sa stalo z ľudí za 70 rokov. Nedokážeme jeden deň venovať úcte k padlým. Hanba ...(29.8.2014)

<< předchozí 1 2