Ranné vysielanie televízie Markíza. (oficiální text distributora)

psy.cho

Ráno vstávam asi tak 4 krát do mesiaca a keď vstanem, tak si to pustím a neni to až tak zlé. Varenie, počasie, šport, správy a nejakí ty hostia. 2* ()

MM_Ramone

"Teleráno" na Markíze. Stále to isté dookola. Usmiatí ľudia plní elánu do nového dňa. Samé pozitívne témy. No ale veď prečo nie? Celkom im to ide. Túto reláciu považujem za také televízne rádio, ktoré si človek narýchlo, viac menej zo zvyku, pustí, keď sa ráno chystá do práce a popri tom stihne všetky tie všedné každodenné rituály: Umyť sa, najesť sa, prelistovať noviny, srknúť kávu... Nie som síce pavidelným divákom, ale priznám sa, že občas si to pustím. ** ()

Anderton

Neviem, či nie je ráno si lepšie zapnúť ako podmaz nejaký hudobný kanál, pretože si môžete aspoň pohmkávať v sprche. Tvorcovia telerána pochopili, že tu netreba hlásiť nejaké dôležité správy, ráno zaujíma ľudí maximálne počasie a športových priaznivcov, ktorí stávkujú, výsledky z NHL. Toto nám Teleráno poskytne, takže navážať sa do jeho ostatnej štruktúry nemá význam. ()

Marek1991

Miloval som to v prvých rokoch, vrátane tej rozprávky pred tým, než som išiel do školy, najmä som mal rád jarné a letné vydania s Jankou Hospodárovou, lebo pri peknom počasí a jej úsmeve a smiechu mi to dodávalo elán. Dnes mi to príde veľmi otravné a falošné. Veľa nasilu robených vecí, veľa trápností, veľa manipulácií a podsunutých zavádzajúcich tém, či zlé moderovanie. Dnes mi z toho behá husia koža a znepríjemňuje mi to ranné vstávanie a psychické pripravenie sa do školy, nehovoriac, že môj otec to v kuchyni vedľa mojej izby vždy "vypeckuje" na televízore a ja sa na to budím. Za minulosť to nejak spriemerujem a dám dve hviezdičky. ()

Trevor

Hviezdička zato, že sa tamojší protagonisti dokázali tváriť tak, že sú ráno odpočinutý a že ich to baví. Inak to, ako takmer všetko z produkcie televízie Narkóza stálo za starú belú. Ešte aj Spišská Belá je na tom ako mesto lepšie ako Narkóza so svojim programom. Áno, kedysi možno, v čase keď som mal tak štrnásť a satelitné a internetové televízie neboli dostupné sa na to človek pozerať musel, teraz iba ľutujem, že pri objednaní televízie M***** od S**** T****** neexistuje možnosť dať si kanál zablokovať. A nebol by jediný slovenský, ktorý by takto dopadol, pridal by som tam aj Hnojku, pretože propaganda ma neoslovila ani komunistická a ani liberálna. ()

Aljak odpad!

Kedysi, pár rokov dozadu, to malo ešte nejakú úroveň a občas sa rozoberali naozaj zaujímavé témy, ktorým boli venované aspoň 20-minútové bloky. A teraz? Úplne zbytočné témy, pri ktorých nie je žiadna objektivita - práve naopak, sa nimi snažia poukázať len na najväčšie extrémy, no a každej venovaných tak 3-4 minúty, počas ktorých sa človek vlastne nič normálne nedozvie. K tomu tie "úžasné" kamerové efekty, keď sa musí obraz neustále hýbať, vlniť, obracať a neviem čo ešte všetko iné. K moderátorom sa asi vyjadrovať ani nejdem, hoci ich vyjadrovanie a správanie je tak na úrovni 13-ročných puberťačiek, ktoré chcú za každú cenu zaujať. Odpad! ()

Steny94

Nie je to kvalitná relácia a podobné moderátorské schopnosti by predviedol asi každý druhý človek,ale tri hviezdy dávam preto lebo hneď ako sa ráno vykopem z postele a začínam sa chystať do školy pustím si Teleráno, len preto aby nebolo také ticho :)...Kebyže táto relácia nie je asi by mi to chýbalo. ()

Arkanoid odpad!

Je jedno, kto tam účinkuje, hlavne, aby bola sledovanosť. Priestor pre konšpirácie a zavádzanie bez kritického myslenia sa stále nájde. ()

Paity

Líbí se mi to více než ty rána na ČT a dokonce na TV Nova, ta proti ránu na Markíze vypadá jako chudá příbuzná. ()

kebom odpad!

Celkom dilema, ako toto hodnotiť. Napríklad v rokoch 1997 - 1999 som pri tomto stále vstával a išiel do školy. Po podobných pokusoch v súčasnosti som sa cestou do práce takmer pozvracal... S pôvodným teleránom to už nemá nič spoločné pár rokov. ()

tančísvlky odpad!

Banda ľudí čo sa tvári , že chcú nie čo povedať ale opak je pravdou. Nechápem, zmysel podobných programov. Na Markíze sa nedá pozerať vôbec nič. Ako dôkaz je dnešný výsmech v podobe oslavy 70.výročia SNP. A implementácia Troškového braku Slunce,seno 3. Mám pocit ,že všetko na svete by malo určitú pokoru aj televízny program. Je hrozne smutné, čo sa stalo z ľudí za 70 rokov. Nedokážeme jeden deň venovať úcte k padlým. Hanba ... ()