Príbeh Delimar Verovej je skutočný príbeh. Rodičia s priateľmi oslavujú, vzbĺkne požiar, dieťatko zahynie. Matka je však posadnutá myšlienkou, že jej dcérku ukradli. Manžela už unavuje takýto život, až kým na narodeninovej oslave u cudzích ľudí nezistí, že to malé dievčatko je ich dcérka Delimar ... (oficiální text distributora)

SallyZen

Pohodové drama s pěkným happyendem. Myslím, že většina matek by z tohohle byla na nervy a z toho by to většina vzdala. Pud sebezáchovy téhle nechyběl. 80% ()

giovanni3

Nevím no moc dramatické to nebylo hlavní hrdinka se mi vůbec nelíbila po herecké stránce, příběh leč skutečný tak nezáživný.. nevím no 2z5 holt jde vidět, že to je pouze TV film. ()

Tipko

Hoci je to klasický TV film, obdivujem v ňom vytrvalosť a neústupnosť matky pri hľadaní svojej dcéry. Oporou jej bola modlitba a viera, že jej dcéra žije. Napokon svoju Delimar po rokoch našla. Odporúčam, zvlášť pre matky. 100% ()

dogma97

Hodně silný příběh (samozřejmě funguje i označení "podle skutečné události"). Z filmařiny nic neruší, naopak exceluje Judy Reyes v hlavní roli. ()

alba

Ide o skutočný príbeh, ktorý by si zaslúžil oveľa kvalitnejšie spracovanie. Myslím si, že by sa to oplatilo spracovať znova aj preto, že Delimar je už dospelá, je vydatá a jej život s biologickou matkou počas dospievania nebol úplne najjednoduchší, no napriek tomu majú v dospelosti dobrý vzťah a stále sa podporujú. ()