Skyrunners (TV film)

Janine Dickins

Zvuk:

Dennis Kirk
  • MM_Ramone

Stedoškolák Nick a jeho mladší brat Tyler po ceste zo školy objavia neveľkú vesmírnu loď bez posádky. Je veľkosti malého motorového člna. Rozhodnú sa, že to nenahlásia úradom. Odvezú si ju domov a ukryjú v garáži. Majú vlastné UFO. Začnú s týmto mimozemským strojom experimentovať. Stanú sa z nich "Skyrunners". Tento americký televízny snímok z produkcie Walt Disney Pictures je podpriemerný, dosť nudný kinder sci-fi. Je to blbosť pre malé decká. **(28.3.2017)

Hodně pěkná oddechová sci-fi podívaná, jako vše s Disney produkce spíš pro mladší publikum, ale já se bavil i když už do něj nespadám. Žádný zázrak, jenom kvalitně strávený čas, kterého nelituji.(9.12.2009)

• ivan bohatyr

Laciná a přehnaná sci-fi pohádka, účelně vytvořená pro americkou mládež, ani mě nenapadá, kdo jiný by tento film mohl ocenit. Celkově hloupé a bez nádechu. A ohledně té příšery, jestli ten sliz tak můžu nazvat, se dá říci jen jedno: co sem komu udělal? Konec radši ani nebudu zmiňovat. Dobře vědí proč to nedali do kin. Za snahu jednu.(10.2.2010)

• predators

Klasická sci-fi Disneyovka pro menší publikum, na kterou narazíte při brouzdání českými televizními stanicemi v chmurném nedělním odpoledni. Pár teenagerů, nějaké to ufo, agenti FBI a nějací ti vetřelci, kteří chtějí zničit Zemi. Skyrunners nepřináší nic nového, ale neurazí... 40%(20.12.2009)

• drankeryth

Sci fi pre mladsie publikum, ktore nerobilo ani mne problemy. Normalne som ho zgustnul a nemal som pocit, ze by to bola nejaka totalna hlupost. Najviac sa mi pacili ti mimozemstania, ktory vyzerali nieco ako Votrelci, ale tito boli troska smiesnejsi, ale zas neboli neskodni. Je to detsky klon Votrelca, ktory mozno detom nazenie husiu kozu, ked poprvykrat uvidia v pravej podobe tych mimozemstanov. Mna len pobavili a pripadali mi aj troska nemotorni, ked si s nimi poradilo aj male decko:)(12.10.2011)