Správná odpověď

Answer This!

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 100 min

• Kamca_

Na tenhle film jsem se dívala jen díky Arielle Kebbel. Moc nadšená z něho nejsem. Příběh to byl docela zajímavý, ale špatně zpracovaný. Hudba docela šla, ale celkově jsem se hodně nudila. Nemělo to žádný spád ani náboj. Bohužel musím dát jen 40%, i když jsem chtěla dát víc.(12.9.2014)

Celkom mila komedia s Arielle Kebbel (Naomi), love story, geeks, faux pas - all included! Doktorant sa zamiluje do svojej ziacky, ktora je prvackou na vyske (na strednej bola strasna bifla) tak sa Naomi snazi zit uplne opacny zivot ako na strednej, neplanuje buducnost.(11.1.2012)

Film, po ktorom som pôvodne siahol len kvôli Arielle Kebbel (zaujala ma v American Pie: Band Camp), a napokon sa z toho vykľula celkom milá romantická komédia. Pozdával sa mi hlavne námet, lebo konečne to nebol ten druh komédií o školských party, sexe a bezduchom ožieraní. Práve naopak - v hlavných úlohách sa predstavujú inteligentní ľudia, ktorí pôsobia na prvý pohľad dosť rezervovane, no dokážu sa aj baviť (no narozdiel od väčšiny mladých majú o zábave inšie predstavy). Tie súťaže "trivia" sa mi veľmi páčili, normálne by som sa chcel takého niečoho raz aj zúčastniť. Ale celkovo ten film bol nadpriemerný - nielen súťažením, ale aj osudmi hlavného hrdinu Paula, ktorý sa počas písania dizertačky o prvotnom hriechu zaŕoveň zamýšľa nad smerovaním vlastného života, ktorý mu nalinkoval jeho otec profesor. Veľmi vydarené, dokonca v niektorých okamihoch aj celkom zábavné a najmä pútavé počas celú dobu filmu. A ten Paulov otec - profesor, ten mi pripadal počas jeho prednášok ako keby bol maximálne zhúlený :D Je to tak na pomedzí 3 a 4*, ale dám vyššie - keďže v tomto celom vynikol skvelý námet, ktorý má ďaleko od klišé. Ďalší dôkaz toho, že nielen komerčné americké komédie dokážu zaujať!(2.8.2013)