Abandoned

Louise Middleton

Kostýmy:

Christine Thomson
  • sochoking

Nie je nič lepšie, ako prísť zničený po desaťhodinovej šichte , premrznutý a v depke z tohto posraného anglánskeho počasia, domov a dať si film , v ktorom je ešte väčšia kosa a väčšia depka, ako je tá vaša. Lenže to by to nemohlo byť tak odfláknuté! Napríklad som zaboha nezistil, že prečo sa s tým žalobcom tam nikto nechcel rozprávať, alebo Cindy... Ved to bola samica jak hovado a s parádne bielimi zubmi! Mohli si dať tú prácu a urobiť jej aspoň posraté kruhy pod očami! To len na okraj. Inak si myslím, že nápad nie zlý, iba zle prevedený. Keby šlo o film určený k tv obrazovkám, určite by som šiel s jednou hviezdičkou nahor.(16.12.2011)

VINEN..... /// Ztratit malý děcko v lese plným sněhu je magořina. A vlastně tím tenhle film nekončí, ale začíná. VELKÝM PRŮSEREM. Takovým tom, se kterým pak musíte žít na furt a kterýho se jen tak nezbavíte. Psychologický drama o vině a trestu, který nemohlo jinak skončit a jeho síla je v jednoduchosti a uvěřitelnosti. A je jedno, jak dlouho jste ,,rodič“ a kolik dětí máte. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knížku od Leslie Schwartz číst nebudu. 2.) Film plnej lidskýho neštěstí? No jasně! 3.) Thx za titule ,,mikeila“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ **(6.2.2012)

Ztráta dítětě takhle nešťastnou náhodou v horském městečku v mrazu a sněhu,když jste jeho otec a ještě soudem naštěstí určený, protože jeho matka je alkoholička a pár lidiček okolo, které se scénárista snažil jakýmsi roztodivným způsobem vykreslit, spolu s prapodivnou atmosférou filmu...musela jsem se přemlouvat film dokoukat, nemůžu si pomoct .Ne tím traumatem, ne tím koncem, kdy to neštěstí zkrátka neunesete a soudnímu líčení budete vzdorovat po svém.Připadala jsem si jako netečný divák, přihlížející cizímu neštěstí, ale prostě se mi tenhle film nedostal pod kůži, nevzal mě za srdce, tak jak by měl.Škoda a za tři hvězdy.(12.9.2012)

Drama o tragédii, nedůslednosti, nezodpovědnosti a vině. Je to syrové, mrazivé, ale současně i zbytečně roztahané a mnohdy i značně povrchní. Pomalé tempo je přirozeně v některých případech namístě, jenže tentokrát zvolená forma nijak nepřidává na prožitku. Naopak, při 90 minutách se celkem brzy dostaví pocity nudy a na mysl se začnou prodírat otázky "kam to směřuje" a "jaký to má v této formě smysl". Konec je očekávatelný už od prvních okamžiků filmu, což také zrovna nepřidá kladné body. Jedná se obyčejné drama s prostou - ale zajímavou - zápletkou, které se dalo napsat, uchopit a zahrát určitě lépe. Tohle je průměrné v každém směru. Tedy téměř v každém, protože nad tím vším ční parádní výkon Lynn Collins - to je skutečný a jediný důvod, proč se na Angels Crest podívat. 5/10!(26.8.2012)

• Beastmaster4

Nesnesitelně nudný kýč. Hra na drama se možná podařila, ale tím nejnudnějším a nejotřepanějším způsobem. Příběh, který nemá žádné emoce - ty jsou ukazovány hodně křečovitě a nemají patřičnou hloubku. Ono už s daným námětem je těžké něco smysluplného udělat. Film založený na takové nešťastné události, by měl mít úplně jiný styl, měl by vtáhnout diváka do kolotoče výčitek, obviňování, zoufalství a pochopení. Tohle všechno tu sice je, ale tak šedivě zpracované, že jsem nebyl nucen a ani jsem neměl zájem se do toho všeho ponořit. Celou hodinu a půl byl jen boj s tím, udržet oči na obrazovce. Film, který je tak nudný, že mám co dělat abych udržel vždy aspoň 10 minut pozornost u příběhu, si nezaslouží ani jednu hvězdu. Emoce jsem tu rozhodně nenašel, snad jen urputnou snahu, která bohužel dělá z filmu pouze nudnou záležitost. Další art, který to svou nezávislou a nezábavnou formou nedotáhne dál, než k divákům, kteří se rádi mrskají podobnými napodobeninami kvalitních příběhů, jen aby ukázali, jak jsou kulturně a intelektuálně “dál“ :-D(15.4.2012)

• - Pracovným názvom filmu bolo označenie Waska Canada. (MikaelSVK)

• - Filmovanie snímky Angels Crest prebiehalo na viacerých miestach v kanadskej provincii Alberta, predovšetkým v okolí mesta Calgary. (MikaelSVK)

• - Film je natočený na motívy novely “Angels Crest“ od amerického spisovateľa Leslieho Schwartza. (MikaelSVK)