Abandoned

Louise Middleton

Kostýmy:

Christine Thomson
  • sochoking

Nie je nič lepšie, ako prísť zničený po desaťhodinovej šichte , premrznutý a v depke z tohto posraného anglánskeho počasia, domov a dať si film , v ktorom je ešte väčšia kosa a väčšia depka, ako je tá vaša. Lenže to by to nemohlo byť tak odfláknuté! Napríklad som zaboha nezistil, že prečo sa s tým žalobcom tam nikto nechcel rozprávať, alebo Cindy... Ved to bola samica jak hovado a s parádne bielimi zubmi! Mohli si dať tú prácu a urobiť jej aspoň posraté kruhy pod očami! To len na okraj. Inak si myslím, že nápad nie zlý, iba zle prevedený. Keby šlo o film určený k tv obrazovkám, určite by som šiel s jednou hviezdičkou nahor.(16.12.2011)

Nějak nechápu, že to někdo může považovat za kýč, já si naopak pochvalovala, jak se v tomto malém nezávisláku navzdory tragické zápletce nic emočně nehrotí a i ty herecké výkony jsou tak nějak utlumené, takže to na mě v konečném důsledku působilo docela uvěřitelně. To svým způsobem platí i pro Ethana. Nechat dítě v sněhové bouři, samotného v autě je sice neuvěřitelně nezodpovědná blbost, ale nikdo netvrdí, že by vzhledem k jeho mládí nebo Cyndyině alkoholismu, patřili ti dva k rodičům roku. Moje vyšší hodnocení, ale nakonec nepatří ani tak samotnému ději, jako spíš celkové melancholicky tesklivé náladě snímku, kdy mi to malé městečko, obklopené mrazivou krásou kanadské přírody, stejně jako jeho obyvatelé, docela přirostlo k srdci.(13.2.2015)

Ztráta dítětě takhle nešťastnou náhodou v horském městečku v mrazu a sněhu,když jste jeho otec a ještě soudem naštěstí určený, protože jeho matka je alkoholička a pár lidiček okolo, které se scénárista snažil jakýmsi roztodivným způsobem vykreslit, spolu s prapodivnou atmosférou filmu...musela jsem se přemlouvat film dokoukat, nemůžu si pomoct .Ne tím traumatem, ne tím koncem, kdy to neštěstí zkrátka neunesete a soudnímu líčení budete vzdorovat po svém.Připadala jsem si jako netečný divák, přihlížející cizímu neštěstí, ale prostě se mi tenhle film nedostal pod kůži, nevzal mě za srdce, tak jak by měl.Škoda a za tři hvězdy.(12.9.2012)

o tom, ako jedna jedina, ale o to tragickejsia blbost, zmeni zivoty v jednom Bohom zabudnutom mestecku. Klasicky nezavislak, ktory vas rozhodne nezhodi z kolien, ale vas, ktori mate v sebe kuska srdca, sa film urcite bytostne dotkne, tak ohromne silny je. A mozno aj nie, ale ja ako rodic som to tak vnimala. Neviem si ani len predstavit, co hlavni hrdinovia zazivali a dufam, ze si to nikdy ani nebudem musiet predstavovat. Velmi sa mi pacila rola Cindy, ktoru zo zaciatku strasne nenavidite, ale postupne si k nej najdete cesticku a zacnete jej fandit. Pomaly spad filmu a mraziva atmosfera sa vam naozaj dostanu az pod kozu.(7.12.2011)

• ivishka

Seriously???? Nechápu to. Knižní předlohu bych si NIKDY nepřečetla, protože film byl naprosto nekoukatelný. Totiž pokud někdo chtěl udělat drama nebo chtěl zapůsobit na city diváka měl by mít na paměti, že zjištění v jedné hodině a dvaceti minutách kdy zhrzený mladičký otec Thomas Dekker(který nevypadá ani na 21 let)zjistí, že je příšerný otec, protože nechal fakanče v autě v největší zimě a odběhl si asi na "volání přírody" či co a děcko mu mezitím zmizelo..to je chvályhodné tak leda pro retarda. Totiž nechápejte mě nějak špatně, protože nejsem necita a rozbrečí mě i mrtvá beruška, ale pitvořit se vlastně s tím závěrem na začátku a ve zbývajících minutách nemáte v podstatě NIC k nabídnutí pro diváka???? To je zaručeně to nejhorší drama, které jsem viděla. Koukala jsem se vlastně jen kvůli dvěma hercům: Thomasi Dekkerovi a Josephu Morganovi, ale ani jejich herecké dejme tomu snahy a krásné tvářičky nevykouzlily ani půl hvězdy. A 63% se mi zdá jako dost přemrštěná snaha některých vychválit něco co NENÍ.(6.1.2013)

• - Pracovným názvom filmu bolo označenie Waska Canada. (MikaelSVK)

• - Filmovanie snímky Angels Crest prebiehalo na viacerých miestach v kanadskej provincii Alberta, predovšetkým v okolí mesta Calgary. (MikaelSVK)

• - Film je natočený na motívy novely “Angels Crest“ od amerického spisovateľa Leslieho Schwartza. (MikaelSVK)