Abandoned

Louise Middleton

Kostýmy:

Christine Thomson
  • enjoi

Jo, je určitě nepředstavitelné zažít něco, co se stalo rodičům Nata. Taky začátek filmu je velmi silný a vzbudí ve vás očekávání, ale co se nestane... prostředek filmu je strašně prázdný, furt to samé dokolečka. Až v posledních dvaceti minutách se zase "něco děje". Podle mě velká škoda nevyužitého potenciálu, film by se dal mnohem lépe zpracovat. Takhle je to docela nudný film. Škoda.(20.12.2011)

• ivishka

Seriously???? Nechápu to. Knižní předlohu bych si NIKDY nepřečetla, protože film byl naprosto nekoukatelný. Totiž pokud někdo chtěl udělat drama nebo chtěl zapůsobit na city diváka měl by mít na paměti, že zjištění v jedné hodině a dvaceti minutách kdy zhrzený mladičký otec Thomas Dekker(který nevypadá ani na 21 let)zjistí, že je příšerný otec, protože nechal fakanče v autě v největší zimě a odběhl si asi na "volání přírody" či co a děcko mu mezitím zmizelo..to je chvályhodné tak leda pro retarda. Totiž nechápejte mě nějak špatně, protože nejsem necita a rozbrečí mě i mrtvá beruška, ale pitvořit se vlastně s tím závěrem na začátku a ve zbývajících minutách nemáte v podstatě NIC k nabídnutí pro diváka???? To je zaručeně to nejhorší drama, které jsem viděla. Koukala jsem se vlastně jen kvůli dvěma hercům: Thomasi Dekkerovi a Josephu Morganovi, ale ani jejich herecké dejme tomu snahy a krásné tvářičky nevykouzlily ani půl hvězdy. A 63% se mi zdá jako dost přemrštěná snaha některých vychválit něco co NENÍ.(6.1.2013)

o tom, ako jedna jedina, ale o to tragickejsia blbost, zmeni zivoty v jednom Bohom zabudnutom mestecku. Klasicky nezavislak, ktory vas rozhodne nezhodi z kolien, ale vas, ktori mate v sebe kuska srdca, sa film urcite bytostne dotkne, tak ohromne silny je. A mozno aj nie, ale ja ako rodic som to tak vnimala. Neviem si ani len predstavit, co hlavni hrdinovia zazivali a dufam, ze si to nikdy ani nebudem musiet predstavovat. Velmi sa mi pacila rola Cindy, ktoru zo zaciatku strasne nenavidite, ale postupne si k nej najdete cesticku a zacnete jej fandit. Pomaly spad filmu a mraziva atmosfera sa vam naozaj dostanu az pod kozu.(7.12.2011)

Drama o tragédii, nedůslednosti, nezodpovědnosti a vině. Je to syrové, mrazivé, ale současně i zbytečně roztahané a mnohdy i značně povrchní. Pomalé tempo je přirozeně v některých případech namístě, jenže tentokrát zvolená forma nijak nepřidává na prožitku. Naopak, při 90 minutách se celkem brzy dostaví pocity nudy a na mysl se začnou prodírat otázky "kam to směřuje" a "jaký to má v této formě smysl". Konec je očekávatelný už od prvních okamžiků filmu, což také zrovna nepřidá kladné body. Jedná se obyčejné drama s prostou - ale zajímavou - zápletkou, které se dalo napsat, uchopit a zahrát určitě lépe. Tohle je průměrné v každém směru. Tedy téměř v každém, protože nad tím vším ční parádní výkon Lynn Collins - to je skutečný a jediný důvod, proč se na Angels Crest podívat. 5/10!(26.8.2012)

Nějak nechápu, že to někdo může považovat za kýč, já si naopak pochvalovala, jak se v tomto malém nezávisláku navzdory tragické zápletce nic emočně nehrotí a i ty herecké výkony jsou tak nějak utlumené, takže to na mě v konečném důsledku působilo docela uvěřitelně. To svým způsobem platí i pro Ethana. Nechat dítě v sněhové bouři, samotného v autě je sice neuvěřitelně nezodpovědná blbost, ale nikdo netvrdí, že by vzhledem k jeho mládí nebo Cyndyině alkoholismu, patřili ti dva k rodičům roku. Moje vyšší hodnocení, ale nakonec nepatří ani tak samotnému ději, jako spíš celkové melancholicky tesklivé náladě snímku, kdy mi to malé městečko, obklopené mrazivou krásou kanadské přírody, stejně jako jeho obyvatelé, docela přirostlo k srdci.(13.2.2015)

• - Pracovným názvom filmu bolo označenie Waska Canada. (MikaelSVK)

• - Filmovanie snímky Angels Crest prebiehalo na viacerých miestach v kanadskej provincii Alberta, predovšetkým v okolí mesta Calgary. (MikaelSVK)

• - Film je natočený na motívy novely “Angels Crest“ od amerického spisovateľa Leslieho Schwartza. (MikaelSVK)