poster

Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2009, 100 min

 • NinadeL
  *****

  Inu Ringo, je to on, náš stále nejdrsnější rocker, velkohubý vypravěč a všeuměl, zejména naivního malířství, a kdo nestíhá jeho styl, není mu holt shůry dáno. Jako předehru doporučuji jeho slovo k DVD Jiří Schelinger a posléze jeho výstup ve Všechnopárty. Po té už Brusel nebude tak šokujícím, ale krystalickým extraktem z Ringa v jeho nekonečném rozkvětu bujarosti a satiry. Samozřejmě, necháme-li stranou, že za herce se v jeho souboru dá považovat maximálně Bára.(15.12.2009)

 • rt12
  odpad!

  Bylo to jako, když si pustíš NOVU se ,,zábavným programem" pro široké vrstvy. Otřesné, jak může někdo pustit Jančaříka, Novotného a spol ,,,hrát divadlo". Amatérskému divadlu to nesahalo ani po kotníky. Styl humoru, když nemáš starou tak hupni na kozu si nezaslouží nic jiného než ODPAD. Jediné co se Ringovi opravdu povedlo je Dívčí válka, ostatní stojí za ,,en ono".(14.3.2013)

 • Olík
  **

  Vlastenecká komedie, politické satira, dobře mířený políček...........ne, jenom uslintaná promenáda Čechova panoptika exotů. A co ti diváci........autobus dělající si zastávku cestou na prodejní akci Horsta Fuchse? Připadal jsem si jako bych koukal na scénku jedné z "nezapomenutelných" estrád TV Nova". Sypal a Martinák......existence o kterých se snad ani nemá cenu zmiňovat. Jančařík byl blahých let fajn v Magionu, ale pro podobnou "lidovou zábavu" se hodí asi jako Halina Pawlowská na promenádu plavek. Olšrová......nevím, neznám, ale herečka z tebe holka asi nebude! Mladej Novotnej pouze prochází. Jediným kdo nakonec snese přísnější kritiku je Bára Štěpánová a ačkoliv její charisma není daleko k tomu jenž "zdobí" například Jiřího Paroubka, pro podobné role se narodila a svým bizardním způsobem jí i sluší. A co sám kontroverzní český bubeník, zpěvák, textař, herec, politik, publicista, scénárista, divadelník, naivní malíř a spisovatel......Ringo ty víš, že tě mám rád, ale tvé aktivity jsou jedna velká horská dráha......jednou nahoře, jednou dole!(30.5.2014)

 • Šimon
  odpad!

  Zoufale strašné a strašně zoufalé, tohle že stvořil božský Ringo? Je znát že bez herců jako je Navrátil či Maděrič je Ringo v koncích. Blbové jako je Sypal ho spíše pohřbí. Vtipy jako z druhé pomocné a na to, že je hra z roku 2009 je zoufale neaktuální. Ringo si navíc ještě nasere do huby hned na začátky kdy tvrdí jak kvalitní hru bude uvádět.(9.8.2010)

 • Pirabin
  *

  Za úvodníky, ostatní je amateřina největšího kalibru.....(8.4.2010)

 • - Bývalý ministr kultury Pavel Dostál o hře prohlásil, že je nejvydařenější svého druhu u nás. (Olík)