Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tomoharu Natsume začíná zjišťovat, že častým využíváním bojových schopností Asura Machiny může dojít k úplnému vyčerpání zbývající životní energie jeho mrtvé kamarádky Misao, jejíž duch řídí zmíněného robota. Také se začíná stále více sbližovat s démoní dívkou Kanade Takatsuki, ovšem spojení démona s člověkem vlastnícím Asura Machinu může vést k vytvoření Asura Cryin', vylepšené verze, jejíž moc je téměř nekonečná a velmi nebezpečná. Ovšem možná nebude zbytí, objevuje se totiž nečekaný protivník disponující podobnou silou, který se snaží vytvořit nový svět i za cenu zkázy toho současného. (VanTom)

(více)

Recenze (3)

Zumongar 

všechny recenze uživatele

Stejná hloupost jako první série (viz. můj komentář k ní), jen k tomu je přidáno skákání mezi světy, resp. "verzemi" světů. Víc jak jednu hvězdu si tahle nesmyslná patlanina opravdu nemůže zasloužit. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Přímé dějové pokračování, spíše tedy druhá polovina příběhu. Z počátku to vypadalo dobře, objasnily se nějaké záležitosti z první série, záhy se ale začalo vše ještě více komplikovat. Opravdu jsem často z předlouhých vysvětlujících pasáží nepochytal vše a pak jsem jenom kroutil hlavou a nechápal - portály mezi světy, nestabilní černé díry, několik verzí všech postav, kombinované supersilné schopnosti, svazky mezi lidmi a démony, karma atd. Navíc ubyl humor a místo něj nastoupily nesmělá pubertální romantika a nudné pochyby o sobě samém. ()

Reklama

Reklama