Oneečan bara: The Movie - Vortex

• Japonsko お姉チャンバラ THE MOVIE vorteX (více)
všechny plakáty

Fr

Rozsekáme ty zombie na kusy!!!!..... To jsem si chtěl jen tak posedět, mrknout na drsný japonský hezký holky, vidět trochu vnitřností a zasmát se u šílený akce.... JO! Akce je orientálně zběsilá, školačce je dokonce vidět pod sukni, krve na 5 historickejch velkofilmů – no může tohle bejt kravina? MŮŽE!!! Otřesní herci, ještě horší zombíci, akce je nudná (zato je jí hodně), ale nejhorší je naprosto magorskej a nezajímavej děj. Lepší zápletky jsou i v pornofilmech. (A ty holky tam jsou taky hezčí.) (A někdy jsou tam i lepší zombie.) (A to nemluvím o akci!!!) Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Ke štěstí mi stačí červená barva. 2.) Jsem příznivec dětí se zbraněmi. 3.) Zjistím, co budou nosit Japonky, až jejich zemi zachvátí zombie. 4.) Nebaví mě XXX filmy, protože mají překombinovaný děj. PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

Wade

Stejně jako předchozí díl tak i Vortex je japonská nadupaná gore/komedie.Litry krve oblečné/neoblečné japonky s mečem v ruce a zas řežou zombíky co to jde.Každý film nemusí mít super kameru nebo efekty stačí vypnout mozek a bavit se. 80% ()

TERRORDROME odpad!

Jednotka bola blbosť a dvojka je na tom ešte horšie. Kedy už konečne tý japončíci pochopia že z filmu kde dievča v bikinách rozsekáva samurajskými mečmi zombíkov nemôžu robiť Shakespearovskú drámu lebo im z toho zase raz vzíde pripučená chobotovina. Lacnota, priblblé dialógy pri ktorých mi krútilo črevami a všetci sa tu tvária akoby hrali v Schindlerovom zozname zombíkov. Ono sa to berie tak strašne neskutočne obludne skurvene vážne že ma po 20 minútach naozaj žrali mrle. Tvorcovia sa snažia vizuálnu chudobu prebiť rôznymi digitálnymi chujovinami čo nechajú poletovať pred kamerou aby to vyzeralo viac cool, ale to že sa v obraze mihajú rôzne hviezdičky, svetielka či dokonca ohne a výbuchy film z biedy nevytrhne, dokonca ho to ešte viac skopáva do hlbín análu. Akcie je tu dosť, len tá nezmyselná, osudová, nabubrelá vážnosť v kontraste s celkovou priblblosťou dáva v konečnom dôsledku dosť nechutný blivajz. Prečo sa niektorí zombíci po zásahu mečom rozprsknú na krvavú fontánku je vedľa pyramíd a špenátu jedna z mnohých záhad tohoto sveta. ()

RetroMan

Po celkem zdařilé jedničce plné akce, kde měl na starosti bojovou choreografii Go Ohara přišla nudná dvojka. Dokoukal jsem jí jen proto, že jsem se chtěl dozvědět, jak to celé dopadne. V obou dílech je výborná hudba a krásný Japonky, zejm. Eri Otoguro v kovbojským klobouku a spodním prádle se dvěma katanami. Ve dvojce už moc akcí není, více se mluví a chodí po krajině. A propos krajina, ta mi nejvíce vadila na obou dílech. Souboje na louce u lesa nebo v opuštěné továrně, chtělo by to město. Těch digitálních krvavých efektů je ve dvojce tolik, že mě to už přestalo bavit. V jedničce se mi líbily, ve dvojce je jich přehršel. Film podle konzolové hry http://www.youtube.com/watch?v=92HfnSqW_ts. Zombie ve dvojce jsou pružnější a akčnější, takže se umí prát, uhýbají a skáčou. ()

Pitryx odpad!

No jo, no, krev dělaná na PC asi kvalitu filmu nevylepší. I když v tomto případě lze o kvalitě hovořit jen s velikou nadsázkou. Sem tam souboj, sem tam zombie, jejichž masky jsou ubohé. Hodně nudný film. 201208128820/8509 ()