poster

High Plains Invaders (TV film)

 • Kanada

  Alien Western

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Votrelci útočia!

Sci-Fi / Western

Kanada / Rumunsko, 2009, 84 min

Scénář:

Richard Beattie

Kamera:

Pierre Jodoin

Hudba:

James Gelfand

Producenti:

Ric Nish

Střih:

Simon Webb

Scénografie:

Guy Lalande

Kostýmy:

Simonetta Mariano
(další profese)
 • Teardown
  **

  Na tuhle UFO invazi nastrčenou do časů divokého západu jsem se jó těšil, ale jak už to bývá, zklamání se dostavilo a to sakra brzy. Po svižném nástupu totiž zavládne taková ta nehezká koncentrace digitální šlichty a nezáživnosti, která zůstane až do samého závěru. Trefné bude přirovnat tenhle mix k impotentnímu staříkovi, snažíc se naládovat nějakou exkluzivní dvacítku. Neokoukaná žánrová směs ještě kurňa neznamená záruku a recept na úspěch(ke všemu když máte jalový ruce). Ty digi návštěvníky prokouknete za několik málo okamžiků a pak už prostě nebaví. To samé platí s těmi kaskadéry, co si naivně mysleli, že hrají(zasloužili by honorář maximálně ve formě facek zleva i zprava). A mimořádně naložit by potřebovala ta hermafroditní pistolnice, jejíž výkon nespadá snad do žádné normální a hlavně neurážlivé klasifikace. Uf! Tohle byla safra promarněná šance. Navíc bez koulí.(14.4.2010)

 • rodan21
  odpad!

  Veľká bieda je slabé slovo. Zato, že ide o nejaké béčkové filmy, alebo ja neviem, napr. nízkonákladové, tak budeme dávať o to lepšie hodnotenia? Mňa také nezaujíma. Mňa zaujíma mať dobrý filmový zážitok + nezaspávať pri filme + môcť zaspať po filme a nie krútiť pol hodinu hlavou, že načo som toto zapínal, takáá strata času...!!!!!!!!(15.6.2014)

 • lennyd
  **

  Malé městečko si žije svým životem, a připravuje se na největší událost roku (tou je poprava vlakového lupiče Sama Danville). V ten okamžik se ale do města přiřítí zkrvavená žena ze samoty, a za ní - mimozemská potvora, která si z městečka udělá trhací kalendář. Pár lidí ale řádění mimozemského tvora přežije (mezi nimi i odsouzený), a společně musí vymyslet, jak vesmírnému šmejdu ukázat kam patří... Tentokrát začnu pozitivně, tím co se mi na filmu líbilo. 1. Cindy Sampson - ač její role byla ve filmu hodně zbytečná (jen aby tam byla trocha té romantiky), tak se mi dost líbila. 2. Vizuální podoba mimozemšťanů - byť jejich podoba musí být hodně nepraktická, tak mi přišli dost správně oškliví (na TV Film si s nimi autoři dali docela práci). No a tím bych mohl svůj komentář ukončit, ale přece jen zmíním zbytek věcí, co se mi nelíbily - dialogy, zbytek hereckého obsazení kromě Cindy, a vůbec logika a chování postav (na první potvoru celé městečko vystřílí celé své zásobníky, a ani to s ní nehne, a stejně si všichni furt myslí, že pistolkama potvoru zabijou)...(9.1.2014)

 • Campbell
  **

  Škoda filmu jsem dost fandil ale dostal jsem šeď a nevyužitej potenciál. Western+horor mám dost rád ale tady se to moc nepovedlo, už jenom proto že ti mimoni vypadaly dost divně a navíc se ukazovaly ne tak často jak bych si přál, co mě ale potěšilo byly sem tam masky, sem tam gore, a celý to v tomhle směru působilo pěkně, ale zbytek byl spíše slabej a nudnej. Efekty byly standartní na Syfy. Škoda ale filmy ze série Meneater series mě zatím žádnej film moc nepřekvapil a při tom nápady vyloženě špatný nemaj.(25.5.2012)

 • PanPes
  ***

  Solidní sci-fi Bčko. Velkým kladem je jeho originialita - nevzpomínám si , že by někdo kdy zpracoval tento žánr jako western. Bohužel originialita tohoto filmu je asi tak všechno - celkový dojem z filmu shazují výkony herců . Naprosto nesympatická a otřesná vedlejší postava Rose coby ostřílené pistolnice je toho důkazem. Herci nastoupili na scénu s jediným výrazem na tváři a drželi se ho až do samotného konce filmu , ktery byl tak trochu klišé.(21.3.2010)