poster

Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji (TV film)

 • USA

  Au Pair 3: Adventure in Paradise

 • Slovensko

  Dobrodružstvo v raji

 • Slovensko

  Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 89 min

Režie:

Mark Griffiths

Střih:

John Gilbert

Kostýmy:

Alix Hester
(další profese)
 • robo7773
  odpad!

  Jednoznačne najnudnejší film všetkých čias, bez pochýb. Celý film sa nič nedeje, herecké výkony na bode mrazu. V celom svete je hospodárska kríza a na takéto p..... sa nájdu peniaze. Nedal by som za tento film ani jeden cent. Aby som išiel na tento film do kina ešte by mi museli zaplatiť. Fuj hnus, nepozerajte to ak nechcete upadnúť do hlbokého spánku z toľkej nudy. Ešte že som to mal zapnuté len pri robote, inak by som tomu úplnú pozornosť nevenoval nikdy a určite by som to prepol.(26.5.2013)

 • freddy
  ***

  Je to asi 10 let, co jsem měl tu čest s prvním filmem z této prozatím třídílné série. Docela se mi tehdy líbil, ovšem druhý díl mě tak nějak minul. Na třetí díl jsem se nyní podíval jen kvůli atraktivním ukázkám, kterými tento film promovala Nova, říkal jsem si totiž, že neuškodí užít si v lednu prostřednictvím obrazovky trochu té letní pohody. A film na mě opravdu zapůsobil pohodově, což se přesně hodilo na mou ne příliš veselou náladu, která mě už nějaký ten den sužuje. Chtěl jsem se prostě podívat na nějaký oddechový film, nic neřešit a zapomenout na svůj splín a opravdu se to povedlo, film mě hodil do úplně jiné nálady, bylo fajn vidět spokojenou rodinku, která si jen tak užívá luxusní prázdniny v Portoriku, a která je v pohodě. Právě tohle jsem potřeboval, a tak film hodnotím ne po kvalitativní stránce, ale na základě pocitové stránky. Zkrátka na mě zapůsobil tak, jak jsem to v tu chvíli potřeboval, a právě ta pohoda, radost a mládí, které z filmu přímo sálaly mi v tu chvíli velmi pomohly, a proto hodnotím relativně velkoryse průměrnými třemi hvězdami.(14.1.2012)

 • Olík
  **

  Neměl jsem tu čest s Au pair číslo jedna a ani mi nebyl představená Au pair číslo dvě, ale po zhlédnutí Au pair číslo tři jsem si stoprocentně jistý, že pokud někdy spatří světlo světa Au pair číslo čtyři, tak já se sní určitě nechci potkat. Přesně tyto schémata dokonalých rodin a jejich letních dobrodružství, kde se potomci zamilovávají, otcové konají vše pro jejich dobro, matky všechno chápou, dobro zvítězí nad zlem, láska nad lží a nenávistí a všichni si nakonec uvědomí, že nejlepší je, když táhnou za jeden provaz, oddělují plevu od zrn a filmování od filmařiny.(13.1.2012)

 • ABLABLABLA
  odpad!

  Jednička byl slušný film, na který se dalo koukat a člověk se i zasmál. Dvojka byla trapas, ale pár dobrých scén tam pořád bylo. Ale tohle. To už je na mě vážně moc. Nuda a klišé od začátku do konce, ani rádoby vtipné scénky nebyly vtipné. Tudy už není jiné cesty...Každý se tomuto filmu zdaleko vyhněte...(31.12.2009)

 • nash.
  odpad!

  Žhavý kandidát na titul nejnudnější film desetiletí. Kdybych měl shrnout jednou větou o čem byl, nenapadá mě nic výstižnějšího než Svěrákovo legendární "Celkem vo hovnu, soudruhu Bláho." A to tak, že úplně. Banální historka o milionářské rodinné dovolené, kde se nestane nic zajímavého a jeden nebo dva pokusy o humor jsou tak jalové, že zcela míjí nejen bránici, ale i rozum.(6.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace