poster

Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji (TV film)

 • USA

  Au Pair 3: Adventure in Paradise

 • Slovensko

  Dobrodružstvo v raji

 • Slovensko

  Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 89 min

Režie:

Mark Griffiths

Střih:

John Gilbert

Kostýmy:

Alix Hester
(další profese)
 • Slartibarkfast
  odpad!

  Doufám, že další díl už nebude. Říkal jsem si totiž, že zatnu zuby, hecnu se a mrknu na všechny tři kousky téhle tupé mini série.. Ach, jak jsem podcenil míru demence, která mne celých 89 minut (snad) posledního dílu decimovala. Zaplať křemík, že to bylo jen těch 89 minut. Kdyby to bylo delší, asi bych si vypíchl oči a oběsil se na vlastních střevech. Přerostlá pubertální havěť už se věnuje jen vlastním výbuchům hormonů a tak je celý děj rozpitván na několik mini tragédií, které se můžou zdát každému normálnímu člověku jako triviální kokotiny. Alex je průměrný magor, který se snaží sbalit kost, na kterou jasně nemá. Jeho sestřička by si ráda nechala protáhnout škvíru, ale nemá s kým. Tatíkovi se hroutí plán na záchranu světa a matinka už pro fotra nechce makat. Do toho krkolomný útěk před osobními strážci, který tam byl zakomponován proto, aby se alespoň něco dělo. Bezbřehá nuda si dala rande s blbostí a výsledkem je tohle. Nevr mór! Alespoň se dalo koukat na Kathleen Mealiu v plavkách.. za to 5%(19.12.2019)

 • Beata.Zajaco
  *

  Divím sa, že som to dopozerala. Kamera občas ako keby to bolo točené z mobilu s hrozným fotoaparátom, ochranka v celom filme neskutočne trápna. Pamätám si, keď som videla 1 diel to sa nedá porovnať a úprimne až neverím, že to režíroval jeden rovnaký človek. Nedoporučujem na to pozerať ušetríte si skoro 2 hodiny života! ODPAD!(17.12.2019)

 • nash.
  odpad!

  Žhavý kandidát na titul nejnudnější film desetiletí. Kdybych měl shrnout jednou větou o čem byl, nenapadá mě nic výstižnějšího než Svěrákovo legendární "Celkem vo hovnu, soudruhu Bláho." A to tak, že úplně. Banální historka o milionářské rodinné dovolené, kde se nestane nic zajímavého a jeden nebo dva pokusy o humor jsou tak jalové, že zcela míjí nejen bránici, ale i rozum.(6.12.2011)

 • ABLABLABLA
  odpad!

  Jednička byl slušný film, na který se dalo koukat a člověk se i zasmál. Dvojka byla trapas, ale pár dobrých scén tam pořád bylo. Ale tohle. To už je na mě vážně moc. Nuda a klišé od začátku do konce, ani rádoby vtipné scénky nebyly vtipné. Tudy už není jiné cesty...Každý se tomuto filmu zdaleko vyhněte...(31.12.2009)

 • Olík
  **

  Neměl jsem tu čest s Au pair číslo jedna a ani mi nebyl představená Au pair číslo dvě, ale po zhlédnutí Au pair číslo tři jsem si stoprocentně jistý, že pokud někdy spatří světlo světa Au pair číslo čtyři, tak já se sní určitě nechci potkat. Přesně tyto schémata dokonalých rodin a jejich letních dobrodružství, kde se potomci zamilovávají, otcové konají vše pro jejich dobro, matky všechno chápou, dobro zvítězí nad zlem, láska nad lží a nenávistí a všichni si nakonec uvědomí, že nejlepší je, když táhnou za jeden provaz, oddělují plevu od zrn a filmování od filmařiny.(13.1.2012)