Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Velký zábavný česko-slovenský silvestrovský večer. Tradiční silvestrovskou zábavou s českými a slovenskými umělci, scénkami, humorem, písněmi a tancem vás provedou Tereza Kostková a Maroš Kramár.  Nablýskaný zábavný tříhodinový pořad s českou a slovenskou účastí tvoří hlavní náplň posledního večera roku na obrazovkách ČT1 a STV1 a bude provázet diváky až do půlnoci. Česká televize se pro tuto příležitost spojila se Slovenskou televizí a vrací se tak po letech k tradici velkých silvestrovských pořadů, kde se mísí humor a hudba, scénky a vystoupení předních zpěváků všech generací od Hany Zagorové a Heleny Vondráčkové až po Ewu Farnou. Uvidíte také monology neboli stand-up vystoupení umělců od "blondýny" Ivy Pazderkové až po matadora Luďka Sobotu i velká hudební čísla od muzikálu s Lucií Bílou až po Petera Dvorského s virtuózními Cigánskími diablami. Karel Gott vystoupí se známými italskými písněmi, ovšem ve velmi překvapivém a netradičním provedení, stejně jako nezvyklé spojení vytvoří Milan Šteindler a David Vávra s Gipsy.cz. Také Slovenská televize přivezla do studia KH4 na Kavčích horách ty nejlepší slovenské humoristy a zpěváky, kteří v některých případech vystoupí s českými - například No Name a Chinaski. A to je jen malá ukázka z toho, co vám v průběhu celého večera nabídnou moderátoři Tereza Kostková a Maroš Kramár, protože kdo nepřijde, bude jen kouzelník. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (13)

HRom99 

všechny recenze uživatele

Ak to porovnavam s podobnym typom televiznej zabavy, tak toto dielo obstalo velmi dobre. Vyborne napisane dialogy moderatorov a ich rovnako dobre prevedenie. Nemal som pocit, ze by boli trapni. Urcite by som mohol mat vyhrady k niektorym vystupeniam, skupinam apod., ale toto ma zabavat masy, takze ako celok to bolo velmi vydarene. ()

Reklama

triatlet

všechny recenze uživatele

POZOR!!!: 6.2. a 13.2. - 1. repríza, následuje záznam na DVD - pro vítěze divácké soutěže. Otázka: "Kdo uváděl Silvestr 2009? A. Maroš Kramár, B. Tereza Kostková, C. Tereza Kostková a Maroš Kramár". V červnu následuje 2. repríza, další soutěž - výhra: natáčení silvestrovského pořadu 2010. POHOV:-) PS: Zdravím programového ředitele ČT. Za trest bych ho nechal na tu zábavu - scénka, písnička z hvězdného muzikálu současnosti, rádobyvtip, scénka, písnička z hvězdného muzikálu současnosti, rádobyvtip... - koukat aspoň jednou... Dobrá zábava? (B)bejvávalo... ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Spoločný projekt verejnoprávnych televízií mal možno vyššie očakávanie, niesol sa v duchu dávno nezabudnuteľných Silvestrov zo spoločného štátu, ale chýbal mu kvalitnejší scenár. ()

Galerie (76)

Reklama

Reklama