Komentáře uživatelů k TV pořadu (1)

Pôvodne každá relácia SSS bola na jednu tému a obsahovala väčšinou 2 poviedky. Škoda, že to STV upravila len na tento úzky výber (a s Feldekovou), ale vďaka aspoň za to. ### 01 Medziplanetárny šachový turnaj (Iľf, Petrov) ### 02 Miláčik Clovis (Saki) - téma: Umenie klamať ### 03 Padla kosa na kameň (Green) ### 04 Vráťte mi školné (Karinthy) ### 05 Prvé hodinky (Tajovský) ### 06 Zásnuby (Sloboda) ### 07 Nenápadnosť (Feldeková) ### 08 Škriepnici (pôvodne samostatný tv film nepatril do SSS) https://www.csfd.cz/film/59574-skriepnici/komentare/ ### 09 Serenáda (Shaw) ### 10 Panic pani Houssonovej (Maupassant) ### 11 Láskoveda (Cros) ### 12 Príhoda v závode číslo 6 (Gorin) ### 13 Súboj na pivo / Mýliť sa je ľudské (Laskomerský / Caragiale) - téma: Kamaráti z mokrej štvrte ### 14 Noc tisíca prvá (Petiška) ### 15 Chameleón (Čechov) ### 16 Príbeh jedenásty (Boccacio) ### 17 Koza (Zoščenko) ### Navyše tv nedávno uviedla jednu celú reláciu SSS na tému Zásnuby, obsahuje poviedky: Madam Šmotla (Runyon) a horeuvedené Zásnuby (Sloboda).(7.6.2018)