Komentáře uživatelů k TV pořadu (1)

Pôvodne každá relácia SSS bola na jednu tému a obsahovala väčšinou 2 poviedky. Škoda, že to STV upravila len na tento úzky výber (a s Feldekovou), ale vďaka aspoň za to. ### 01 Medziplanetárny šachový turnaj (Iľf, Petrov) ### 02 Miláčik Clovis (Saki) - téma: Umenie klamať ### 03 Padla kosa na kameň (Green) ### 04 Vráťte mi školné (Karinthy) ### 05 Prvé hodinky (Tajovský) ### 06 Zásnuby (Sloboda) ### 07 Nenápadnosť (Feldeková) ### 08 Škriepnici (tento tv film nepatrí do pôvodneho cyklu SSS) https://www.csfd.cz/film/59574-skriepnici/komentare/ ### 09 Serenáda (Shaw) ### 10 Panic pani Houssonovej (Maupassant) ### 11 Láskoveda (Cros) ### 12 Príhoda v závode číslo 6 (Gorin) ### 13 celá relácia SSS - téma Kamaráti z mokrej štvrti: poviedky Súboj na pivo (Laskomerský) a Mýliť sa je ľudské (Caragiale) ### 14 Noc tisíca prvá (Petiška) ### 15 Chameleón (Čechov) ### 16 Príbeh jedenásty (Boccacio) ### 17 Koza (Zoščenko) ### TV uviedla aj celé relácie SSS - téma Chameleón a tí druhí (1982): poviedky Chameleón (Čechov) a Čarodejné kreslo (Karinthy); téma Zásnuby (1984): poviedky Madam Šmotla (Runyon) a Zásnuby (Sloboda).(7.6.2018)