Reklama

Reklama

Evangelion šin gekidžóban: Ha

  • Japonsko ヱヴァンゲリヲン新劇場版:破 (více)
Trailer

Obsahy(1)

V předcházejících bojích proti nestvůrným Andělům pomocí obřích robotů, zvaných Eva, mladí piloti Shinji a Rei byli nuceni nést osud lidstva na svých ramenech. Nyní, Andělé chystají apokalyptický Třetí dopad, který by vyhladil lidstvo. Navíc Shinji a Rei musí sdílet své osudy s dvěma novými piloty Evy, namyšlenou a horlivou Asukou, a tajemnou Mari. Ovládajíce své obří Evy v boji, čtyři mladé duše zoufale bojují, aby zachránily lidskou rasu. Ale budou schopni zachránit sami sebe? (Jigvell)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (32)

Kwaichi 

všechny recenze uživatele

Mal som pre tento film dosť veľké očakávania, najmä kvôli množstvu pozitívnych recenzií a výborne spracovanej prvej časti. Avšak dvojka bola pre mňa veľkým sklamaním. Aj keď to nebolo zlé anime, moje predpoklady to nedosiahlo ani z polovice. Oproti jednotke my tam chýbali početné bojové scény a skutočnejšie emócie. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Já tedy nevím. Z anime se mi líbí jen sem tam něco a první díl ani seriál neznám. Ale stejně mi to přišlo takové zmatené a o ničem, navíc teenageři v rolích hrdinů a zachránců světa už mne unavují, protože je to použito snad všude. Vlastně ani ta manga animace se mi tady moc nelíbila a zmatená mi přišla i kompozice jednotlivých scén. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Monumentální bitky mezi obrovitými roboty a "anděly" se tentokrát posouvají do pozadí. Na řadu přichází psychologický rozbor několika hlavních postav - z You Can [Not] Advance je tedy spíše zdařilé drama, nežli akční anime film. Jistě, nejsilnější okamžiky a napínavé scény jsou stále ty z bojiště, ale najde se i pár skvělých scén, které mají základy v povedených dialozích a romantických momentkách. Tvůrčí tým odvedl dobrou práci, když se rozhodl ubrat na akčnosti a věnovat se trápením dětských hrdinů, kteří gigantické evangeliony denně osedlávají. Jinak film rozhodně není pro náctileté a ke konci se svou temnotou vyrovná i nejsyrovějším dramatům... ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Pravda-chvilku mi trvalo,než jsem pochopil,že nejde o pokračování ale jakýsi alternativní příběh...ale hned jak jsem se chytnul jsem si naplno vychutnával asi nejlepší "Evangelionovský" film kvalitativně srovnatelný snad jen s celým seriálem...Japonci nás tu zase vhazujou do jedinečného světa ve kterém sledujeme epické souboje Eviček a Andělíčků nebo hravé a přátelské žertování-podané neuvěřitelně citlivou a dynamickou formou, aby se to všechno směrem ke konci dostávalo do stále větších a epičtějších otáček a ve finále to zase ve starém známém stylu vygradovalo do psychedelického pološílenství bourající jakékoliv hranice......Zase Super!!!! ()

ywo666 

všechny recenze uživatele

Občas geniálne, občas trápne, občas moc prekombinované. Námet a myšlienka pre mňa úplne dokonalá. Už len názov filmu vo mne vyvoláva emócie. Tvorcovia sa v obsiahlom príbehu často venujú veciam nezaujímavým a veci zaujímavé obídu. Zhrnuté. Nekonečný potenciál naplnený, len čiastočne. 75%, ale s potenciálom na 95%. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (4)

  • Film také vyhrál u japonské Akademie cenu za animaci roku 2010. (Shley)
  • V roce 2010 byl film oceněn Japonskou akademií v kategorii animace roku. (Shley)
  • V otvíracím víkendu film v Japonsku vydělal přes 510 mil. jenů, to je asi 4 mil. dolarů. Celkem film vydělal asi 40 mil. dolarů, což z něj dělá třetí nejúspěšnější anime roku 2009. (Shley)

Reklama

Reklama