Odvrátená strana mesiaca (divadelní záznam)

Komedie

Slovensko, 2015, 80 min

Marián Amsler

Viliam Klimáček (divadelní hra)

Veľmi príjemné, prirodzené, vtipné. Škoda že som nevidel naživo.(31.5.2015)

Vášaryová jednoznačný ťahúň tejto tragikomédie - tragikomédie so súčastnosti, ktorá mala fóriky pekne vychytané a viaceré hlášky ako zo skutočného sveta. Za toto palec hore.(31.5.2015)

Skvelá Milka Vašáryová úplne netypicky v minipivnici divadla Gunagu - štandardne Klimáčkom výborne napísaná hra a na pár metroch štvorcových pre vypredané hľadisko ( 40 divákov ) aj výborne zahraná. Treba ten priestor zažiť osobne, ale tento záznam má ambíciu ten zážitok sprostredkovať ďalej.(31.5.2015)

Úžasné divadelné predstavenie, jemná komédia plus dojímavé, veľmi dojímavé situácie. Nedá mi nepodotknúť nad priam dokonalým hereckým výkonom pani Emilky. Ohromne skvelá Emilka Vášáryová, ktorá sa vám dostane priam pod kožu. Taktiež výkon Dariny Porubjakovej a Viktora Horjána. Viliamovi Klimáčkovi takéto hry neskutočne sedia. Peter Janků a jeho scéna je bravúrna. Proste úchvatná, úžasná hra Viliama Klimáčeka, malého veľkého divadla Gunagu a veľkolepej Emilky Vášáryovej. „Duša je obrovský kotol, ktorému treba prikladať“ mne osobne dalo toto predstavenie veľmi veľa. Človek sa musí zamyslieť a možno tak trochu...cúva.(31.5.2015)

Dobře napsaná komorní hra na tělo hercům, kteří si ponechali i svá křestní jména. Emília Vášáryová je fenomenální, ta dovede zahrát úplně všechno!(14.6.2015)

• - Tvorcovia pripravili hru pri príležitosti 30. výročia vzniku divadla GUnaGU, so zámerom ukázať jeho široký žánrový záber. (Zdroj: teraz.sk) (TomDolly)