To všechno z lásky... (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2004, 27 min

Tomáš Kudrna

Blanka Kulová

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Tři ženy, tři silné příběhy a neschopnost naší justice i neznalost naší společnosti, která nedokáže dostatečně pomoci. Když vám někdo něco vnucuje a tvrdí, že je to normální, je vždy něco špatně.(15.5.2019)

Skvelé príbehy vypovedajúce o tom, že z každého sladkého chlapčeka sa môže stať tyran. Hlavne ak je žiarlivý starý alkoholik. Chudáci, ktorí by mali byť znásilňovaní v base. Veľká podpora týraným ženám, takto si predstavujem publicistický dokument s hodnotou.(2.10.2018)

Opět dokument v rámci občanské výchovy, který mne vážně zaujal a zapůsobil na mě. Nemohl jsem od obrazu odtrhnout oči či od zvuku uši, depresivní náplň mne přitahovala a vyvolávala ve mně příslušné pocity. Jeden z nejlepších dokumentů s velmi silným tématem, které mne donutilo hluboce se zamyslet...(25.5.2019)

Zasáhne a dlouho ve vás zůstane..(16.10.2013)

Ale jo. Za ten konec dávám pět.(7.12.2016)

Syrové, reálné a mrazivé... (Více slov není tento komentář hoden.)(24.1.2011)

Ten koniec ma dostal...ostala som bez slov...je mi nesmierne ľúto žien, ktoré sa nechajú takto týrať. Kedysi som podobné ženy odsudzovala, pretože som nechápala, ako sa môže jedna normálna osoba nechať takto ponižovať a nič s tým absolútne neurobí. Teraz, čím som staršia a sledujem viac podobnú tématiku, chápem (aj keď občas veľmi ťažko ), že niektoré ženy jednoducho nevedia odísť z tohto pekelného kruhu odpúšťania a trpenia. Že jednoducho asi ani netušia, ako to má vyzerať v takej normálnej láskyplnej rodine, kde majú partneri voči sebe rešpekt a nemajú potrebu ubližovať jeden druhému. Čo k tomu viac dodať..príbeh týchto žien ( a hlavne aj koniec Evinho príbehu) by mali byť mementom pre nás ostatných, že netreba zatvárať oči pred tým, čo sa deje okolo nás, nevšímať si a ignorovať svoje okolie a tiež by sme si mali všetci vážiť sami seba, naozaj si uvedomiť, že jediný človek, s ktorým budeme navždy, som ja sám a nikto iný.(30.5.2019)