1) První příběh má v sobě zakódováno jakési morální poselství, kde platí oko za oko, zub za zub. Vzpurný chlapec má velice „zajímavou“ minulost, kterou budeme postupně s ubíhajícím časem poodhalovat až do samotného finále. To bylo svým způsobem až příliš kruté, ale nikterak překvapující. Ani tentokrát se tvůrci nevyvarovali digitálních efektů, ale alespoň nebyli tolik přehnané jako minule. Vkusný souboj hada s podivným stvořením patřil k tomu nejlepšímu, co jsem zde viděl. Efekty však nebyli tím jediným, co mě zde zaujalo. Kvalitní práce kameramana i zvukaře nám nabídli solidní prožitek, který navíc doplnila i skvěle zvládnutá ponurá atmosféra. Pro mne jde o druhou nejlepší povídku. 2) Nejkratší příběh nemá tolik propracovaný děj jako ostatní, ale za to se režisér snažil vytvořit co možná nejdivnější atmosféru hned od prvních minut. Divák si ze začátku nemůže být jistý, zda jde jen o halucinace, nebo se stupňující teror skutečně odehrává, ale povedený závěr vše vysvětlí. Mám rád, když se do všeho zaplete magie a když je i dobré obsazení, zábava je zaručená již dopředu. Těch zhruba patnáct minut uteklo jako voda a pocit nudy jsem tu nezažil ani jednou. 3) Osobně jsem podobné téma v této minisérii nečekal, ale tak milovníci zombie žánru si taky konečně přijdou na své. Já už však takové nadšení nesdílel, protože ultrarychlé zombíky zrovna dvakrát v lásce nemám. Naštěstí je zde možnost shlédnout několik velice vydařených „akčních“ scén, při kterých možná někomu přeběhne i mráz po zádech. 4) V mých očích se jedná o nejlepší příběh, který jsem měl dnes šanci shlédnout. Skvěle vytvořená atmosféra a luxusní finále jsou opravdovou třešničkou na dortu. Režisér si zde neustále pohrával s divákovou myslí a připravil si i několik docela nechutných překvapení. Nicméně si u mě vysloužil jedničku s hvězdičkou. Parkpoom Wongpoom přesně ví, co na diváka platí, o čemž nás přesvědčil již minule. Přesně takto si představuji krátké, ale úderné duchařiny. 5) To nejslabší nakonec, tedy alespoň já to tak vidím. Pokus o natočení „hororové komedie“ se moc nepovedl a svým kolegům to Banjong zkazil. Ani by mi nevadilo, že se zde objevil čtyřlístek herců z jedničky, kdyby ten děj nebyl tak nudný. Pánům to víc svědčilo při sjíždění řeky, nežli za kamerou. Nevěřil jsem jim ani to vyděšení a tak jediným světlejším okamžikem, byla chrchlající černovláska.(27.4.2012)

Prvý: 65 % - Duchársky príbeh hovorí o mladíkovi, ktorý svojím nie najlepším spôsobom zárobku pripraví o život svojho vlastného otca. Je umiestnený do kláštora šaulinov, kde sa mu dostane zadosťučinenia. Druhý: 65 % - Taktiež duchársky na spôsob karmi, hovorí o smole mladíka, ktorý je umiestnený do nemocnice na dvoj lôžko spolu so šamanom a stane sa jeho novou schránkou. Tretí: 80% - Zombiekovský, hovorí o partii prevádzačoch drog v telách ľudí a dvoch smoliarov v podobe stopárov. V tejto časti sa opäť potvrdilo, že sa nikomu nedá veriť a inštinkt je to jediné načo sa možno spoliehať. Štvrtý: 90 % - Typický hororový so všetkými prvkami hororu hovorí o tom, že predtým ako kúpite auto z „Dolných Vesteníc“, zistite si jeho skutočnú históriu. Že je v inzeráte uvedené, po starom pánovi, garážované, nemusí byť tak celkom pravda. Piaty: 30 % za horor – 90 % za komédiu - Táto časť s komediálnymi prvkami, hovorí o natáčaní poslednej scény hororu s herečkou, ktorá hrá ducha, avšak sa natoľko vžila do svojej roli, že ešte predtým ako ju natočili - umrela. Vlastne viacerí umreli. Alebo neumreli? :)(18.7.2012)

1. Novice - příběh nezdárného pubescenta, který pozná zač je toho nasraný duch. Pro mne nepříliš vydařený začátek dalších hororových povídek z Thajska, jedná se víc o mystický příběh bez výraznějšího hrůzyplného tlaku na diváka a s trochu nepovedenými digitálními triky, které naštěstí tak "neřvou" jako v druhé povídce (Tit for Tat) See prang, navíc Hladoví duchové mi trochu připomínali trolly z Lovce Trollů a ten film mám docela rád, takže nakonec smířlivých 50 %. 2. Ward ... průměrná záležitost, která má patřičnou dávku lekaček, napětí i lehce překvapivou pointu - 60 % 3. Backpackers - pro mne asi nejlepší povídka ze všech, zombie zběsilost, která mne v tomhle souboru duchařin notně překvapila, ale velmi příjemně - 80 % 4. Salvage .. krutá a nápaditá povídka o odplatě za špatné skutky, pointa byla opravdu velmi nepříjemná - 70 %, 5. In the End - a komedie nakonec se starými známými z příběhu In the Middle v See prang, není k popukání a už vůbec ne k vyděšení, ale úsměv na tváři mi vykouzlila - 60 % . Suma sumárum - 64 % - tři hvězdy jak z partesu a ještě jednu přihodím.(13.10.2013)

O jednu povídku více, přesto o něco slabší než předchozí See prang. Všechny povídky jsou poměrně průměrné, ničím nevybočující a na rozdíl od předchozího filmu postrádající alespoň něco, čím by zaujaly. Většina z nich je taky možná zbytečně zdlouhavá. První povídka o zločinu a trestu má silný mysteriózní nádech a je až dojemná. (***) Druhá povídka o noci v nemocničním pokoji s umírajícím guru náboženské sekty se mi líbila nejvíce. (***) Třetí povídka o tom, že drogy jsou opravdu svinstvo a dělají z lidí zrůdy se trošku veze na subžánrové módní vlně a je trošku zmatená. (**) Řekl bych, že až typicky asijská je čtvrtá povídka o majitelce autobazaru prodávající bouraná auta jako nebouraná, které se v autobazaru ztratí syn. Jen škoda, že nejzajímavější na celé povídce je jen představitelka hlavní hrdinky. (2,5*). V poslední povídce se vodáci z předchozího filmu přemění ve filmaře dotáčejíci horrorový film s herečkou, která chce svou roli dohrát stůj co stůj za každou cenu. Docela jsem byl na rozpacích z toho, zda ona komická linie příběhu přidává nebo ubírá. (2,5*)(17.8.2013)

Povedené pokračování povídkového horrorového slepence. 1. O hladovém duchovi, režisér se od minula zklidnil a omezil halucinogeny, povedená karmická moralita. 2. Spoiler -- Myšlenku už předvedli američané v jednom parádním snímku z Louisiany, ale zasazeno do thajského prostředí to též dobře sedělo. 3. Velmi zručná jízda po venkově s nemilým nákladem a dvojicí japonských batůžkářů. Neúprosně logické. 4. Tak tohle drama z autobazaru by se mělo povinně promítat všem našim šmejdům co přetáčejí tachometry a spravují odepsané vraky. 5. Stejně jako v prvním filmu, humorné pojetí mě dostalo asi nejvíc, tady se nepokrytě stejná partička absurdně vtipně baví filmem ve filmu. 4/5/5/5/5(8.6.2013)

• - Film, který zmiňuje jedna z postav v dialogu poslední povídky, je Shutter (2004).  (bestlama)