Vampire Knight Guilty (TV seriál)

• Japonsko

ヴァンパイア騎士 Guilty

• japonský

Vanpaia naito: Girutî

Animovaný / Drama / Fantasy / Romantický

Japonsko, 2008, 13x24 min

Mám na to vlastně stejný názor jako Zíza. První série skočila na mrtvém bodě a druhá v tom pokračuje. Skončí to ale podobně- tedy velmi otevřeně a vy si jen říkáte, co se vlastně za celou tu dobu vyřešilo... Pořád to má pěkně úpírskou atmosféru i sympatické postavy, takže nic odpadního. 6/10.(25.2.2010)

• Chinese Ashio

To myslia vazne? Pokracovanie? Uz prva seria sa mi nepacila ale predsa len som tej druhej dala sancu a to bola moja chyba. Ten cas som mohla vyuzit aj zmysluplnejsie....naozaj nechapem ako moze mat 2 seria lepsie hodnotenie ako prva ale sko myslite.... Radsej nebudem komentovat vsetky casti.... poviem nieco k tomu koncu....Z Yuuki sa stala vampirka, upirka, pijavica.... ako povite... a potom odisla s Kanamem uz neviem kam....to ma moc nezaujimalo skor sa pozastavim nad tym o com sa dohodla so Zerom.....ona bude na neho cakat aby ju prisiel zabit....Naozaj nechcem byt zla takze ani nebudem davat hodnotenie....pretoz by ma to asi neskor mrzelo alebo ani nie.... jednoducho som tento serial pozerala pretoze som sa chcela trocha bat....ale na tomto naozaj nebolo nic desive....ako hovorim "Daj upirovi sancu, a dopadne to zle a este horsie" takze.... s upirmi nadobro koncim... :D(10.7.2011)

Něco jako anime verze Twilight, ale s mnohem lepším příběhem a prostředím. Postavy se tu nechovají jako debilové a ani tu nechodí vlkodlaci zbytečně bez trička. Co to má tedy s Twilight společného? Přeci upíří lásku :D Není to až tak dojemné jako některá anime jaká jsem shlédl, ale rozhodně to není chladné. Místy je to i trochu akční, ale moc akce tu radši nehledejte jinak by jste mohli být zklamaní.(12.7.2013)

• Momo_desu

No teda zatiaľ nič moc, zatiaľ je to na úrovni prvej série. A začínam si uvedomovať, že sa mi hnusí štýl animácie postáv. Konečný verdikt znie: Nuda. Nikdy viac sa k tomuto nevrátim, nebudem vyhľadávať miniepizódy ani si nebudem zisťovať či niekedy vznikne ešte dáke pokračovanie proste nič ma už nezaujíma.(12.7.2013)

• Sabiana

Z bláta do louže. Druhá řada je roztahanější (protože na sladce nakreslené upíry už si všichni zvykli), nudnější (protože na sladce nakreslené upíry už si všichni zvykli), romantičtější tím horším způsobem, plná stupidních dialogů a tím pádem daleko směšnější (o to víc se člověk nasměje, je-li ochoten na tom postavit celou zábavnost seriálu). Patetické rozuzlení fakt "stojí za to" a když má konečně dojít na pořádnou řežbu mezi upíry, všechno se vyřeší skoro dřív, než to začne. Vidět to ve třinácti, můj pokoj asi vypadá jako Zerova svatyně (i když i tak mi přijde, že se o celou směšnost seriálu zasloužil méně než ten druhej upír), ale takhle zážitek z celého seriálu zadupe jediná scéna z Hellsingu. Za mě teda fakt ne...(3.11.2011)

• - Tak ako i pri prvej sérii, i tu naspievala úvodnú pieseň "Rondo" skupina ON/OFF a záverečnú "Suna no Oshiro" speváčka Kanon Wakeshima. (Momo_desu)