Taky příliš nemusím realisticky pojaté polodokumentární filmy noir, ale tenhle je asi nejlepší, co jsem viděl. Narozdíl od The Naked City, Boomerang nebo He Walked By Night určitou noirovou atmosféru má, vypravěč nezní tak otravně a je tam jen na začátku, příběh je docela napínavý a hlavně se zde vyskytují sympatické postavy agentů FBI a vynikající záporák Wildmark.(28.8.2011)

Tesil jsem se na peknej noirek s padouchem Widmarkem a s kladasem Markem Stevensem, ale nebyl jsem uplne spokojen. Je to bohuzel ten mix "docu" stylu a klasickeho filmu, a to me osobne rusi. Obrazky jsou totiz ve filmovych castech bezva, a je skoda, ze takhle neni udelany cely film. Pribeh me nakonec moc nezaujal, a zadna poradna ff tam taky nebyla (Barbara na to nestacila). Skoda, prumer.(9.3.2014)

Osobně tyhle realistické polodokumentární krimošky moc nemusím, k noiru stylizace prostě patří a proto ho mám taky tak rád. Na druhou stranu Street with No Name je poctivé řemeslo a Widmark je nadstandardně dobrý padouch. 70%(6.7.2008)

Richard Widmark jak ho mám/e nejradši. Jako zloducha. Jeden z těch policejních/realistických krimi-noirů konce 40. let. Policejní postupy, méně stylizovanasti a důraz na autentičnost prostředí (exteriéry, interiéry). Ve stylu např. Elii Kazana.(13.1.2008)