Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Seriál, na který se rozhodně nelze dívat, že si k tomu člověk sedne a schroustne víc jak 10 dílů najednou. Ale je to přesně ten seriál, který si pustíte k večeři, jednou týdně, když dostanete chuť vydat se vlakem do vesmíru na nějakou planetu a je jedno, jaký díl si pustíte, protože se jedná o epizodický příběh (občas se jedná o příběh rozdělený do dvou dílů), který vyvrcholí až na samém konci. Ale příběhy z různých planet, které Maetel a Tecuró navštívili, nebyly nezajímavé, ačkoliv se to stále točilo kolem stejné zápletky (někdo unesl Tecuróa/Maetel/passy, případně pomáhali někoho z planety zachránit apod.). Ale pokud si za den nedáte více jak díl dva, tak to vůbec nevadí. Navíc mi animace přišla velmi sympatická (ačkoliv ženské postavy vypadaly jak přes kopírák, jen s jinými vlasy/účesem). Pěkná sci-fi klasika na celý rok.(4.1.2015)

Hodně zvláštní fantasy/scifi s propracovaným univerzem, kde se na pozadí cesty vesmírnou lodí v podobě vlaku odhaluje "vyšší plán věcí".(25.9.2014)