Námořní hlídka (TV seriál)

• Česko

Pobřežní hlídka

• Austrálie

Sea Patrol

Drama / Krimi / Dobrodružný

Austrálie, 2007 - 2011, 48 h 26 min (Minutáž: 42–45 min)

Russell Bacon

John Batchelor, Matthew Holmes, Lisa McCune, Kristian Schmid, Ian Stenlake, Kirsty Lee Allan, Nikolai Nikolaeff, Saskia Burmeister, Jay Ryan, David Lyons, Steve Bisley, Alan Dale, Daisy Betts, Jessica Napier, Brooke Harmon, Josh Lawson, Yvonne Strahovski, John Brumpton, Tammy MacIntosh, Tasma Walton, Marcus Johnson, Anna Hutchison, Goran D. Kleut, Lindsay Farris, Myles Pollard, Brenton Thwaites, Ian Roberts, Morgan O'Neill, Emma Moore, Chum Ehelepola, Laura Pike, Agoes Widjaya Soedjarwo, Bren Foster, Sullivan Stapleton, Paul Gleeson, Evert McQueen, Jonny Pasvolsky, Gracie Otto, Hugo Johnstone-Burt, Christopher Stollery, Dominic Deutscher, Bob Morley, Ngoc Phan, Dimitri Baveas, Adrienne Pickering, Caroline Kennison, Ditch Davey, Ariu Lang Sio, Trent Sullivan, Rebekah Madden-Fisher, Kyle Gardiner, Dajana Cahill, Gavin Coleman, Sibylla Budd, John Waters, Tasneem Roc, Damien Garvey, Christopher Morris, Warwick Young, Ben Siemer, Andrew Buchanan, Robert Coleby, Christian McCarty, Mirko Grillini, Jared Robinsen, Michael Rodrigues, Jack Campbell, Meganne West, Anthony Hayes, Aaron Davison, Emilia Burns, Matthew Whittet, Masa Yamaguchi, Stephen M. Irwin, Nicholas Bell, Hal McElroy, Jason Chong, Rick Donald, Hoa Xuande, Osamah Sami, Ozzie Devrish, Jeremy Lindsay Taylor, Matthew Le Nevez, Conrad Coleby, Danielle Horvat, Avelino 'El Rico' Lescot, Alen Milicevic-Milo, Renai Caruso, Pearl Tan, Jimmy Christiansen, Blair McDonough, Brittany Christine, Paul Phillips, Monroe Reimers, Zachary Strong, Matthew Currie Holmes, Callan Mulvey, Anthony Miller, Chris Anthony Miller, Sam Smith, Di McElroy, Anthony Edwards, James Stewart, Scott McRae, Geoff Morrell, David Martin, Mark Ferguson, Mark Ferguson, Peter Adams, Mungo McKay, Masatoši Jamaguči, Ian Roberts, Peter D. Marshall, John O'Brien, John Walton, David Lyons (a.z.), Steve Bastoni, Simon Bossell, Rachel Blakely, Jerome Ehlers, John Waters, Christopher Hillier, Christopher Morris, Ryan Johnson, Andy Anderson, Steve Le Marquand, Tim McDonald, Graham Moore, John Reynolds, Martin Sacks, Alin Sumarwata, Adam Gock, Chad Gock, Edward Said, Dinesh Wicks, Mark Holden, Pia Miranda, Michael Dorman, Jack Campbell, Adam Dalli
  • kinghome

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.(29.3.2013)

Tento austrálsky vojensko-námorno-detektívny seriál možno nie je žiadny zázrak, ale rozhodne to nie je žiadny televízny odpad. Austrálčania konieckoncov majú v takomto type seriálu už svoju tradíciu (http://www.csfd.cz/film/129120-patrol-boat/). Ako fanúšik do vojnového námorníctva samozrejme mierne nadhodnocujem ;-)(18.8.2011)

• korbitch22

Námořní homosexuální hlídka :-D aneb jak si australané svojí vlastní telenovelu natočili :-) strašlivé herecké výkony,laciný vizuál,infantilní dialogy...opravdová televizní žumpa.(25.5.2011)

Je to poměrně slabý seriál, na mrknutí očkem mezi vařením a žehlením, ovšem ta loď a moře vás poněkud ukonejší:-) :-) ovšem, jsou na světě horší věci...takže -co se nám to děje v australských vodách na lodi s vyfešákovanou posádkou?(13.6.2014)

• mpet

Na tomhle seriálu se mi nejvíc líbí to, že všechny jednoduché situace jsou zde řešeny složitě, všechny složité situace se vyřeší jednoduše, všechno logické je zde nelogické a všechno nelogické je logické. Todle je asi výstižný pro tuto australskou telenovelu na moři. Herecký výkony působí dost uměle,dialogy o ničem, dost umělá akce, a neustálé a hlavně naivní prosazování morálních zákonů a dobra,....... no to už je i na mě moc..... vřele nedoporučuji.(15.6.2013)

• - Ke ztvárnění ffiktivní lodi HMAS Hammersley posloužily dva hlídkové čluny třídy Fremantle Královského australského námořnictva. HMAS Wollongong byl použit pro natáčení v Sydney a HMAS Ipswich byl použit pro natáčení mimo Queensland. (willy1)