poster

Námořní hlídka (TV seriál)

 • Česko

  Pobřežní hlídka

 • Austrálie

  Sea Patrol

Drama

Austrálie, 2007, 68x42 min

 • korbitch22
  odpad!

  Námořní homosexuální hlídka :-D aneb jak si australané svojí vlastní telenovelu natočili :-) strašlivé herecké výkony,laciný vizuál,infantilní dialogy...opravdová televizní žumpa.(25.5.2011)

 • tartan
  ****

  Tento austrálsky vojensko-námorno-detektívny seriál možno nie je žiadny zázrak, ale rozhodne to nie je žiadny televízny odpad. Austrálčania konieckoncov majú v takomto type seriálu už svoju tradíciu (http://www.csfd.cz/film/129120-patrol-boat/). Ako fanúšik do vojnového námorníctva samozrejme mierne nadhodnocujem ;-)(18.8.2011)

 • italka63
  ***

  Je to poměrně slabý seriál, na mrknutí očkem mezi vařením a žehlením, ovšem ta loď a moře vás poněkud ukonejší:-) :-) ovšem, jsou na světě horší věci...takže -co se nám to děje v australských vodách na lodi s vyfešákovanou posádkou?(13.6.2014)

 • mpet
  *

  Na tomhle seriálu se mi nejvíc líbí to, že všechny jednoduché situace jsou zde řešeny složitě, všechny složité situace se vyřeší jednoduše, všechno logické je zde nelogické a všechno nelogické je logické. Todle je asi výstižný pro tuto australskou telenovelu na moři. Herecký výkony působí dost uměle,dialogy o ničem, dost umělá akce, a neustálé a hlavně naivní prosazování morálních zákonů a dobra,....... no to už je i na mě moc..... vřele nedoporučuji.(15.6.2013)

 • kinghome
  *

  Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.(29.3.2013)

 • - Ke ztvárnění ffiktivní lodi HMAS Hammersley posloužily dva hlídkové čluny třídy Fremantle Královského australského námořnictva. HMAS Wollongong byl použit pro natáčení v Sydney a HMAS Ipswich byl použit pro natáčení mimo Queensland. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace