poster

Poručík Petr (TV seriál)

Krimi / Rodinný

Československo, 1981, 4 h 22 min (Minutáž: 6x45 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • argenson
  *

  V profesním životopisu ministra obrany České republiky hodně povedená kapitola.(8.4.2016)

 • LadyPupu
  *

  Není to napínavý, není to zajímavý, není to vtipný a Bardotku hraje Štěpánová v chemlonový paruce...(15.4.2016)

 • vitekpe
  **

  Plac Bardotky - blondata paruka a stihla Stepanova k nepoznani...pane jo. ;) Jinak je to klasicka tv tvorba rannych osmdesatek. Umele, nepresvedcive. 2-(10.12.2016)

 • raduna01
  **

  Shlédnut pouze první díl Pláč Bardotky a je škoda, že ČT tento seriál, který si ještě pamatuji ze školních let naprosto ignoruje. Ale snad se dočkáme, když už dávaly Případy poručíka Haniky, který je přibližně na stejné úrovni.(15.9.2014)

 • Peabody
  *

  Tak tedy po shlédnutí prvního dílu: Detektivní seriál pro mládež - ha proboha proč pro mládež, jako že když je něco hodně blbý a nudný, ale hraje tam ministr obrany a s naprosto neuvěřitelnou blond parukou k nepoznání Bára Štěpánová, oba tehdy cca 25 let, tak je to pro mládež? Ovšem mladí Trávníček Štěpnička, Neumann taky sranda, ovšem ne teens. Jedině debutující Apolena Veldová měla tehdy 17 let ( vypadala snad ještě na míň). Jako detektivka je to ovšem hrozný, inu Štorkán. Tak jen pro pamětníky, třeba se další díly zvednou, ovšem má důvěra je nízká(20.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace