Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Tak ty bys mohl udělat toto a ty bys mohl zajistit tam to... a tak vznikla parta Tybys zabývající se drobnými opravami v obci.(27.12.2009)

Trojice podnikavých vesnických dědků, kteří zastanou hravě veškerou práci ve vsi. 85%(1.1.2015)

Spracovanie tohto zabudnutého seriálu je dosť chabé. Je na zamyslenie prečo to bolo točené čiernobielo, na rok 1979 je to už povážlivé, asi bolo málo peňazí. Túto slabú technickú stránku bohato vyvažujú herecké výkony popredných ostravských hercov, pri ktorých som sa ja kráľovsky bavil.(5.6.2012)

Seriál sa napriek kvalitnému scenáru a výborným hereckým výkonom nedokázal zbaviť moralít z itineráru socializmu a tak nepodmanivo, čo je treba vyzdvihnúť, glorifikuje čestných dôchodcov a aktívnych súdruhov budujúcich socializmus a zároveň bojujúcich proti záškodníckym živlom. To celé je prešpikované vedľajšími dejovými líniami, ktoré seriál poľudšťujú. Pri viacerých dobrých fóroch som sa kvalitne pobavil.(7.12.2013)

Nebát te socialistické agitky, přidal bych 1 star navíc. První 3 díly na to rozhodně měli. Rozhovory party Tybys mě nejednou pobavily, obzvláště exceloval Karel Vochoč!(28.12.2017)

• Lykos

Ne ne, tak tohle ne. Seriál o třech důchodcích, kteří nemají nic jiného na mysli než jak co nejvíce pracovat zdarma ku prospěchu své obce. To je moc i na mě. Zaujala mě pouze naprosto totožná zápletka dílu Poklad a jednoho z dílů Paragrafů na kolech, které jsem shodou okolností sledovala ve stejnou chvíli taky. Karel Vochoč měl zřejmě v úmyslu sehrát nerudného dědka, ale jediné, co předváděl, byl neustálý nesmyslný řev. Ten musel ještě rok chraptit. Odkoukala jsem to, ale podruhé to fakt vidět není třeba.(3.10.2016)