Love's Unending Legacy (TV film)

Právo na lásku

Scénografie:

Niko Vilaivongs

Kostýmy:

Amanda Vinopal

Pátý díl rodinné série J.Oke popisuje život Missie LaHaye rok po smrti malé dcerky. Právě pochovala svého manžela Willa, který byl zastřelen, když se, coby šerif, pokušel zatýkat falešné hráče pokeru. Missie se spolu se synem Mattym vrací do rodné krajiny za rodiči, kteří ji nikdy neodmítli pomoc. Také tentokráte jí moudrost Clarka Davise a jeho ženy Marty pomůže s kroky v nové etapě života... Příjemný nenáročný film z USA konce 19. století, který pohladí na duši. Vyšší cíle si tato křesťanská agitka neklade, ale nakonec i toho je někdy potřeba.(26.9.2010)

• infernet

PROČ???(2.1.2011)

TIPseznam dalších křesťanských filmů.(23.10.2014)

• ARI50

Úplná rosamunde hnida, western nuda a děs příběh.(22.12.2019)

• laik_60

film zameraný tematikou a štýlom prevedenia k sentimentálnym westernom, s výrazným kresťanským podfarbením. Je pokračovaním (súčasťou série asi ôsmych filmov s takmer rovnakými hercami o rodine - rodinách na ďalekom západe. Akurát je zameraný na cítenie viac ženských diváčok. Neviem čo sa autorke scenára v živote stalo, ale skoro v každom diely seriálu niektorá ovdovie, aby si do konca filmu našla ďalšieho chlapa a to s pomocou Božou a ostatných. Nebudem bodovo hodnotiť, (aby som nekazil dojem) len na okraj herečky sú ešte k videniu (majú pekné zuby) ale herci to je niečo hrozné a tie ich účesy !!!! kurnik šopa !!!! v deväťnástom storočí !!!!! no nyšt, dievčence a babky a vdovy a ostetné priaznivkyne "harlekýnových románov, nech si to kuknú, bude sa im to páčiť :)(21.2.2015)