Bez syna neodejdu (TV film)

• Německo

Im Meer der Lügen

Bez syna neodídem

Drama / Thriller

Německo / Rakousko, 2008, 2x90 min

• Yarwen

Název snímku skoro připomíná jeden slavnější podprůměrný film, ale tohle je skutečně pouhopouhá slátanina. Hloupost příběhu je přílišná, jakkoliv se tento TV film pasuje na největší trhák Kino Barrandov týdne.(3.3.2019)

• artas

Zatiaľ ma žiadny film nepresvedčil, že Nemci vedia točiť kvalitné thrillery. Melodráma s nepresvedčivými hereckými výkonmi, hudba bez nápadu, hm tak znova nič.(6.1.2010)

Tohle by nebyl úplně tak špatný film. První díl celkem ušel,v druhém díle jsem měla pocit,že je hlavní hrdinka nějak mentálně zaostala,valila na všechno oči až blbe.. nelogičnosti jedna za druhou.... Ale docela to ušlo.(10.3.2019)

• MM_Ramone

Nestáva sa mi často, že začnem pri sledovaní filmu driemať. Avšak pri titule "Bez syna neodídem" som vkuse zíval nudou a zatvárali sa mi očné viečka. Neskutočne naťahované, nezáživné spracovanie, úbohé herecké výkony a vyšinutý scenár plný logických dier. Nemci sú veľmi slabí filmári. Aj tento krát vyprodukovali len ďaľší televízny brak. Nepodarená kombinácia všetkého možného - od väzenského snímku, cez akčnú kriminálku, dramatický thriller až po nechcenú komédiu, ale všetko úplne špatne. Nedochutený, rozvarený guláš zo psieho mäsa. *(7.1.2010)

nič-moc ale..musím uznať....niektoré časti ma zaujali pri iných som spal...no ale až tak zle to nedopadlo(31.5.2011)