Sanatorium (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2009, 87 min

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (7)

• D.Moore

Na poměry Karla Šípa velice slabé - scénky jsou jedna jako druhá, humor zbytečně lascivní, písně nudné. Pár dobrých momentů se najde, ale dohromady by daly maximálně čtvrthodinu.(6.7.2013)

Je pravda, jak se zde píše, že to Novou tak trošku smrdí, ale Šíp je profík a nenechá to klesnout až na úplné pubertálnosti kterých se zde zhostil Josef, 3 a půl hvězdice, celkem slušná zábava.(15.2.2010)

Šíp je jeden z mála v této zemi, který ještě dělá humor,ostatní se pitvoří... Přesto sem se u těchto scének - silvestrovského ražení - moc nezasmál.(28.12.2009)

• cyright

Žádné divadlo. Tuctové pokleslé scénky ve stylu nováckých estrád.(29.12.2009)

• axik

Velmi slabé, bez humoru, bez nápadu...(5.8.2012)

Již při 3. scénce mi to přišlo, že je to furt jedno a to samé, ale snaha se cení.(25.1.2010)

Chichi hlavne ten posledný úkon bola sranda k urehotaniu, kedy aj obaja protagonisti majú čo robiť aby sa ako-tak udržali. :D ....ale ta slečna tam s tým jej spevom mne osobne by vôbec nechýbala(14.3.2010)