Reklama

Reklama

Sherlock Holmes: Záhada potopené lodi

  • USA Sherlock Holmes

Obsahy(1)

Prehistorické monstrum ohrožuje Londýn. Sherlock Holmes musí čelit velkému nebezpečí. Po boku detektiva stojí neohrožený doktor Watson. Podaří se této legendární dvojici odvrátit nebezpečí a město zachránit? (TV Nova)

Recenze (62)

Slartibarkfast odpad!

všechny recenze uživatele

Už při úvodních scénách mne přepadl jistý pocit nejistoty a děsu, že zas koukám na nějaký propadáček. Bohužel, dalších 20 minut filmu mě o tom nadobro přesvědčilo. Toporné výrazy, nepromyšlené dialogy, skoky v ději.. Prakticky marně hledám klady, neboď negativ je až moc. Ta amatérština z toho koukala na každém rohu a efekty byly vesměs k smíchu. Veliká chyba a již nikdy více. Nemá cenu takhle zabít hodinu a půl života. Smysluplněji ji využijete koukáním do propasti. 5% ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k logu společnosti Asylum jsem už dopředu věděl do čeho jdu a tak jsem si narozdíl od některých zdejších mimoňů nemyslel, že jde o pokračování Ritchieho filmů, které mimochodem taky nebyly žádné zázraky. Tuto trashovku podkopávají především dva fakty a sice zaprvé, že se to podobně jako většina jiných filmů od Asylum bere smrtelně vážně a tak pobaví jen ta občasná a nechtěná zábavnost. No a za druhé Sherlock Holmes je tu tak sebestředný kokot že si přejete aby už v příštím záběru vylezl tyranosaur a konečně ho sežral.10% ()

Reklama

strougy odpad!

všechny recenze uživatele

Sherlock Holmes jako ulízaný maminčin mazánek potkává oheň chrlící dinosaury a řeší záhadu lodi stažené do moře obří krakaticí, aby si to na konci rozdal v souboji balón versus železný drak poháněný párou s Iron Manem. Mnohem zajímavější než samotný film je otázka, jaké drogy při tvorbě svých "klenotů" pánové z Asylumu berou, tohle nikdo střízlivý vymyslet nemůže... ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Ano, ano. Sir Arthur Conan Doyle musí rotovat v hrobě a já se mu skutečně nedivím. "Záhada potopené lodi" je dalším ze super skvostů společnosti Asylum, kam by měli být mimochodem neprodleně hospitalizováni všichni, kdo se na daných filmech podílejí. Zhlédnuto pouze kvůli Garethu Davidu-Lloydovi, takže jedna hvězda za Watsona + za roztomilé (gay) kočkování a za fakt, že to bylo dokoukatelné. I když s tím neskutečně dementním sci-fi závěrem to byl docela záhul... ()

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

Společnost THE ASYLUM by měla dostat po čuni. Je sice pravda, že točí jeden film za druhým. Bohužel točí jeden SHIT za SHITEM. Např. z posledních (TITANIC II, Mega Piranha, Meteor Apocalypse, 2012: Doomsday, Megashark vs Octopus... a další). Sherlock Holmes je další odpad této společnosti. Dědek Watson vzpomíná.... Přeneseme se do roku 1882. Loď napadne obří chobotnice. Přeživšího považují za blázna. Pak se ve městě objeví malý zřejmě tynosaurus, který napadne nadrženého pokladního banky. Svědkem je kurva. Opět ji nikdo nevěří. A tím celá akce s nestvůrami končí. Následuje sourozenecká rivalita... Nejenže nás The Asylum klame obsahem filmu, ale také obalem DVD. Nic z toho, co je na obalu DVD se tam neděje. Vice snímku u popisu filmu. Jediné plus bylo to, že u release Ugroza.oz.proshlogo.2010.P.HDRip, byly nádherné barvy. ODPAD! ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama