poster

Drž rytmus! (TV film)

Dokumentární

Česko, 2009, 57 min

Režie:

Olga Sommerová

Střih:

Jakub Voves
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

  • PaRi
    ****

    Dokument získal na Mezinárodním filmovém festivalu evropského umění Arts&film 2010 v Telči 2. cenu v kategorii Hudba, dramatické umění, film a literatura. Šestého ročníku se zúčastnilo 32 zemí z Evropy s 283 filmy. Soutěžilo se v pěti kategoriích: 1. Výtvarné umění ve všech oblastech a oborech 2. Architektura a design, lidové umění 3. Hudba, dramatické umění, film a literatura 4. Film Future 3000 5. Multimedia.(15.7.2010)

  • Colin27
    *****

    Inspirováni podobnými projekty v Německu oslovili tvůrci pražské základní školy a vybrali žáky často z disfunkčních či sociálně slabších rodin a během více než jednoho roku s nimi nacvičili taneční představení na hudbu Špalíčku Bohuslava Martinů s cílem je "morálně povznést" a ukázat jim jiné možnosti života, než běžně vidí v prostředí kde vyrůstají. A ono to nejspíš zafungovalo a paní Blažíčková i ostatní si zaslouží obdiv!!!!! A mimochodem, Špalíček je výborná hudba. Dokument k vidění na stránkách České televize. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10188384848-spalicek-b-martinu/(14.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace